20:24

20:23

Χειροκρότημα για τους παίκτες της Καλλιθέας! Στάθηκαν πολύ καλά κόντρα στην ΑΕΛ.

20:23

Σφοδρές διαμαρτυρίες από τους φιλοξενούμενους προς τον διαιτητή. Έχει πάει ο Γκίνη και τον χειροκροτεί ειρωνικά.

20:23

Έντονες αποδοκιμασίες από τον κόσμο για την εικόνα των "βυσσινί".

20:22

Λήξη αναμέτρησης, νίκη για την ΑΕΛ με 1-0.

20:20

90'+3: Κίτρινη στον Βαρέλα.

20:19

90'+2: Μακρινό σουτ από τον Ναγιάρ, αποκρούει ο Μιχελής.

20:19

90'+2: Μεγάλη ευκαιρία για την ΑΕΛ! Μπαίνει στην περιοχή ο Κουτσιανικούλης, έχει τον Μασούρα στήριγμα αλλά κάνει πλασέ πάνω στον Μιχελή. Στη συνέχεια η μπάλα πάει στον Μασούρα, εκείνος κάνει το σουτ και ο Τζάκσον διώχνει στη γραμμή.

20:18

90'+1: Απίστευτη ευκαιρία για την Καλλιθέα! Γίνεται το γύρισμα από αριστερά, η μπάλα φτάνει στον Ντουρμισάι και με τον Ξενοχόφο στο έλεός του στέλνει την μπάλα ψηλά.

20:17

Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

20:16

90': Κακή η τελική παράλληλη πάσα του Κουτσιανικούλη, λίγο πιο μπροστά από εκεί που την ήθελε ο Μπόγιοβιτς.

20:15

88': Κακό σουτ εκτός περιοχής του Ντουρμισάι, κανένας λόγος ανησυχίας για τον Ξενοδόχοφ.

20:13

Λάθη από τους παίκτες και των δύο ομάδων.

20:09

Στο έδαφος ο Μπόγιοβιτς, προσωρινή διακοπή.

20:06

80': Μασούρας αντί Λαμπρόπουλου για την ΑΕΛ.

20:05

78': Ο Λαμπρόπουλος βγάζει τη σέντρα από δεξιά, ο Μπόγιοβιτς δεν πιάνει το γυριστό όπως θα ήθελε και ο Μιχελής μπλοκάρει.

20:02

Ροκανίζουν όσο μπορούν τον χρόνο οι γηπεδούχοι.

19:58

71': Αποβάλλεται και ο Μασένα, με εννιά η Καλλιθέα. Ζήτησε πέναλτι ο Βραζιλιάνος, που δεν ήταν. Στη συνέχεια πήγε να ζητήσει τον λόγο ο Μονιάκης, ο οποίος πέφτει θεαματικά, ξεγελά τον διαιτητή και παίρνει την αποβολή του φορ της Καλλιθέας.

19:56

70': Στη θέση του Μπούζα ο Ντουρμισάι για την Καλλιθέα.

19:55

Στο 58% η κατοχή μπάλας για την Καλλιθέα.

19:51

65': Ευκαιρία για την ΑΕΛ! Ο Κουτσιανικούλης κλέβει την μπάλα, δίνει στον Μπόγιοβιτς και το πλασέ του τελευταίου κοντράρει στα σώματα.

19:51

64': Κίτρινη στον Μπούζα.

19:48

62': Κίτρινη στον Κουτσιανικούλη.

19:45

58': Φράγκος αντί Σταμόπουλου για την Καλλιθέα.

19:44

57': Στη θέση του Μαρουκάκη ο Κουτσιανικούλης για την ΑΕΛ.

19:43

56': Κίτρινη στον Αναστασόπουλο.

19:42

Αναγκασμένη να επιτεθεί είναι η Καλλιθέα, αλλά είναι δύσκολο να δημιουργήσει προβλήματα στην ΑΕΛ.

19:38

51': Κίτρινη στον Μπέλη.

19:38

51': Με δέκα η Καλλιθέα, παίρνει δεύτερη κίτρινη ο Μούκταρης. Δεν υπήρχε λόγος να πάει έτσι ενώ είχε κάρτα.

19:37

50': ΔΟΚΑΡΙ για την Καλλιθέα! Ο Σταμόπουλος από αριστερά βγάζει σέντρα, η μπάλα παίρνει περίεργη τροχιά, ο Ξενοδόχοφ παρεμβαίνει και στη συνέχεια η μπάλα χτυπά και στο οριζόντιο δοκάρι.

19:35

48': Σουτ από μακριά από τον Μασένα, εύκολα μπλοκάρει ο Ξενοδόχοφ.

19:32

46': Βέρτζος αντί Κομεσίδη για την ΑΕΛ.

19:10

41': Σταύρου αντί Κατσικογιάννη για την Καλλιθέα.

19:08

Στο έδαφος ο Κατσικογιάννης, ο οποίος ζητά και αλλαγή.

19:05

36': Κίτρινη στον Μασένα.

19:04

34': Σουτ στην κίνηση από τον Αναστασόπουλο, κανένας λόγος ανησυχίας για τον Μιχελή.

19:03

33': Εκτελεί φάουλ ο Βαρέλα από εξαιρετική θέση, αλλά σημαδεύει το τείχος.

19:02

32': Κίτρινη στον Μούκαταρη.

19:01

31': Εξαιρετική πάσα από τον Τζάκσον, ο Μπούζας κατεβάζει την μπάλα και πλασάρει με τη μία και ο Ξενοδόχοφ πέφτει και μπλοκάρει.

18:59

Προσπαθεί να μη δίνει χώρους η ΑΕΛ, η οποία κρατά εύκολα την Καλλιθέα μακριά από την περιοχή της.

18:56

27': Κόρνερ για την Καλλιθέα. Ο Γιοβάνοβιτς απομακρύνει την μπάλα μετά την εκτέλεσή του.

18:54

Κυκλοφορεί την μπάλα η Καλλιθέα, αλλά δυσκολεύεται να γίνει επικίνδυνη.

18:51

Παρά το γκολ ο Τσιώλης δεν είναι απόλυτα ικανοποιημένος απ' όσα βλέπει. Πολύ πιο δυνατά να μπαίνουν οι παίκτες του στις φάσεις θέλει ο Καρδιτσιώτης.

18:49

Λάθος από τον Γκίνη, ο Ρέντζας κλέβει την μπάλα, κάνει και τη σέντρα και ο Βαρέλα με πλασέ στην κίνηση πηγαίνοντας πρώτος στην μπάλα σκοράρει.

18:48

18': ΓΚΟΛ για την ΑΕΛ!

18:45

16': Ξαφνικό σουτ από τον Τζάκσον, αποκρούει έχοντας κλείσει τη γωνιά του ο Ξενοδόχοφ.

18:42

12': Κατά μέτωπο επίθεση από τον Μασένα, αλλά κόβεται την τελευταία στιγμή.

18:38

9': Κόρνερ για την ΑΕΛ. Ο Βαρέλα το εκτελεί πλασαριστά και νέο κόρνερ, το οποίο περνά ανεκμετάλλευτο.