3
22:22

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό σας βράδυ!

22:21

Αν και προηγήθηκε με 2-0, η Εθνική μας δεν μπόρεσε να πανηγυρίσει τη δεύτερη συνεχόμενη νίκη της. Τα στημένα αποδείχθηκαν ξανά... αγκάθι για το αντιπροσωπευτικό μας συγκρότημα.

22:21

Λήξη του ματς! 2-3.

22:17

22:17

90': Πάσα του Χολέμπας από τα αριστερά, ο Βέλλιος κάνει το σουτ, αλλά η μπάλα περνά άουτ.

22:14

88': Δυνατό σουτ του Σταφυλίδη, ψηλά άουτ.

22:13

Ο Χέρμανσον έχει τραυματιστεί και δεν μπορεί να συνεχίσει, αλλά οι Ισλανδοί έχουν ολοκληρώσει τις αλλαγές τους, οπότε συνεχίζουν με 10.

22:10

84': Εκτελείται από τα δεξιά το κόρνερ, δεν αποφέρει κάτι.

22:10

83': Νέα ευκαιρία για την Ισλανδία. Δυνατό σουτ του Γκούντμουντσον, ο Καπίνο διώχνει, ο Φινμπόγκασον κάνει νέο σουτ, αλλά ο Καπίνο διώχνει σε κόρνερ με τα πόδια.

22:09

83': Αλλαγή για την Ισλανδία. Ο Φινμπόγκασον στη θέση του Μπόντβαρσον.

22:08

Εκτελείται από τα δεξιά το κόρνερ, ο Σίγκθορσον σηκώνεται ψηλότερα από όλους και στέλνει την μπάλα στα δίχτυα, με τον Καπίνο να μην μπορεί να συγκρατήσει με το ένα χέρι την μπάλα.

22:08

82': ΓΚΟΛ για την ΙΣΛΑΝΔΙΑ!

22:08

81': Εκτελείται από δεξιά το κόρνερ, αποφέρει νέο κόρνερ.

22:07

81': Αλλαγή για την Ελλάδα. Ο Τζαβέλλας στη θέση του Σιόβα.

22:07

Νέα διακοπή με τον Σιόβα να ζαλίζεται.

22:06

80': Κόρνερ για την Ισλανδία.

22:03

77': Διπλή αλλαγή για την Ελλάδα. Ο Ταχτσίδης στη θέση του Φορτούνη και ο Πέτσος στη θέση του Τοροσίδη.

22:03

76': Κίτρινη κάρτα στον Σταφυλίδη.

22:01

46%-54% η κατοχή υπέρ της Ισλανδίας.

21:58

71': Βρίσκεται μόνος του στην περιοχή ο Μπόντβαρσον, αλλά το σουτ του περνά άουτ.

21:56

Ο Σίγκουρτσον εκτελεί το φάουλ έξω από την περιοχή, η ελληνική άμυνα δεν αντιδρά σωστά και ο Ίνγκασον πηδά πιο ψηλά από όλους νικώντας τον Σιόβα και πετυχαίνει το 2-2.

21:56

70': ΓΚΟΛ για την ΙΣΛΑΝΔΙΑ!

21:49

63': Κόρνερ για την Ισλανδία. Εκτελείται από τα δεξιά, ο Σίγκθορσον πιάνει την κεφαλιά, μαζεύει ο Καπίνο.

21:48

61': Αλλαγή για την Ισλανδία. Ο Σίγκθορσον στη θέση του Κιάρτανσον.

21:44

58': Κόρνερ για την Ισλανδία. Εκτελείται από τα αριστερά, ο Τ. Μπιάρνασον πιάνει το μακρινό σουτ, αλλά η μπάλα περνά άουτ.

21:43

56': Κίτρινη κάρτα στον Μπ. Μπιάρνασον.

21:39

53': Μακρινό σουτ του Σκούλασον, ψηλά άουτ.

21:35

48': ΔΟΚΑΡΙ για την Ελλάδα! Ο Φορτούνης εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά, ο Τζιόλης πιάνει την κεφαλιά, αλλά η μπάλα σταματά στο οριζόντιο δοκάρι.

21:34

47': Μακρινό σουτ του Χολέμπας, πέφτει και διώχνει εντυπωσιακά σε κόρνερ ο Χάλντορσον.

21:33

46': Αλλαγές έχει κάνει και η Ισλανδία. Ο Χάλντορσον αντί του Κρίστινσον, ο Τ. Μπιάρνασον αντί του Χάλφρεντσον, ο Μπ. Μπιάρνασον αντί του Γκούναρσον και ο Σίγκουρτσον αντί του Τράουστασον.

21:33

46': Δύο αλλαγές για την Εθνική μας. Ο Διαμαντάκος στη θέση του Καρέλη και ο Βέλλιος στη θέση του Παπάζογλου.