0
-
1
20:01

Υπερπολύτιμη νίκη με δραματικό τρόπο για τον κακό, αγχωμένο και γεμάτο λάθη Απόλλωνα Σμύρνης απέναντι σε έναν ηρωϊκό Πανελευσινιακό, ο οποίος αδικείται από το σκορ.

19:59

90'+9: Και φινάλε! Τελικό αποτέλεσμα Πανελευσινιακός - Απόλλων Σμύρνης 0-1.

19:58

Τώρα γίνεται η σέντρα...

19:58

90'+8: Κίτρινη και στον Γιαννιτσάνη.

19:57

90'+7: Αποβολή Κονέ με δεύτερη κίτρινη κάρτα. Με εννεά έμεινε ο Απόλλων.

19:57

90'+7: Κίτρινη κάρτα στον Αποστολίδη.

19:56

Εκτελεί ο Κονέ, στο δεξί "παραθυράκι" και μέσα, 0-1!

19:56

90'+6: ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ!

19:54

90'+4: Φάουλ για τον Απόλλωνα σε εξαιρετική θέση, Μέσα στο ημικύκλιο...

19:53

90'+3: Κόρνερ για τον Απόλλωνα από τα αριστερά, εκτελείται γρήγορα. Σε νέο κόρνερ απομακρύνουν οι γηπεδούχοι, πάλι ο Κονέ, περνά ανεκμετάλλευτο.

19:51

Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων...

19:51

Το ματς αρχίζει τώρα ξανά...

19:49

Πεσμένος τώρα ο Μανιάτης, προφανώς και πλέον οι γηπεδούχοι κάνουν και καθυστερήσεις...

19:49

89': Κίτρινη κάρτα στον Φομίν.

19:47

Στο 87' με μακρινές μπαλιές προσπαθεί ο Απόλλων, έτσι όμως, δεν μπορεί να έχει τύχη η ομάδα του Τεννέ... Πολλά λάθη από τους φιλοξενούμενους και χωρίς καθαρό μυαλό.

19:43

83': Κίτρινη κάρτα στον Ανδρίκο.

19:43

83': Κίτρινη κάρτα στον Κονέ.

19:42

Έχει χτυπήσει ο Κυζιρίδης, μικρή δακοπή... Στο λεπτό ξεκινά εκ νέου το ματς.

19:41

81': Τρίτη αλλαγή και για τον Πανελευσινιακό. Ο Τσίγκρος στη θέση του Πλαβούκου.

19:40

80': Ο Καμαρά σήκωσε την μπάλα, ο Πάνος το σουτ υπό πίεση από τα δεξιά και πλάγια, μαζεύει ο Μανιάτης.

19:39

79': Κόρνερ για τον Πανελευσινιακό, το πρώτο του στο ματς. Εκτελεί ο Κυζιρίδης, περνά ανεκμετάλλευτο.

19:38

78': Ο Φομίν αφήνει για τον Παρπέξ, σουτ έξω από την περιοχή, άουτ.

19:35

Στο 75' πλέον. Φουλ επίθεση πλέον ο Απόλλων Σμύρνης...

19:33

73': Κόρνερ για τον Απόλλωνα από τα αριστερά με τον Κονέ, περνά ανεκμετάλλευτο.

19:31

71': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο Τεννές για τον Απόλλωνα. Ο Παρπέξ στη θέση του Γκότοβου.

19:31

71': Κίτρινη κάρτα στον Στεργίδη (για "θέατρο").

19:30

70': Κόρνερ για τον Απόλλωνα από τα δεξιά με τον Βάντερσον, απομακρύνουν οι γηπεδούχοι.

19:28

68': Κίτρινη κάρτα στον Κυζιρίδη.

19:27

67': Αλλαγή δεύτερη και για τον Πανελευσινιακό. Ο Ανδρίκος στη θέση του Σταματάκη.

19:27

67': Δεύτερη αλλαγή για τον Απόλλωνα Σμύρνης. Ο Φομίν στη θέση του Τζιώρα.

19:23

63': Αποβολή και για τον Κύργια με δεύτερη κίτρινη. Με δέκα παίκτες ο Απόλλων.

19:23

63': Κόκκινη κάρτα απευθείας στο Αρβανίτη. Με δέκα ο Πανελευσινιακός.

19:21

Φάση διαρκείας στα καρέ του Πανελευσινιακού. Ο Τζιώρας παίρνει την κεφαλιά από τα δεξιά, διώχνει πάνω στη γραμμή με κεφαλιά ο Κασνέτσης. Ο Φατιόν πατά δύο φορές το χέρι του Μανιάτη στην εξέλιξη της φάσης, ο οποίος τελικά μπλοκάρει! Νεύρα τώρα ανάμεσα στους παίκτες.

19:21

Πρώτη αλλαγή για τον Πανελευσινιακό. Ο Τσολακίδης στη θέση του Βαϊσχάιμερ.

19:21

Κίτρινη κάρτα στον Κύργια (για διαμαρτυρία).

19:19

59': Ο Καμαρά κινείται από τα δεξιά, σουτ από θέση μέσα δεξιά,΄κόντρα και τελειώνει η φάση.

19:17

57': Σουτ Λίτσου έξω από την περιοχή, η μπάλα δύο μέτρα από το δεξί δοκάρι του Αποστολίδη.

19:16

56': Σέντρα Πάνου από τα δεξιά, κεφαλιά Καμαρά από το πρώτο δοκάρι, άουτ.

19:14

Συστάσεις από τα μεγάφωνα του γηπέδου για να μην υπάρχουν υβριστικά συνθήματα κατα των διαιτητών...

19:12

52': Μακρινό σουτ Πάνου, απελπιστικά άουτ.

19:11

51': Ατομική ενέργεια Βάντερσον από τα αριστερά, ξεφεύγει με ντρίπλες, βγάζει τη σέντρα, κεφαλιά Τζιώρα, πάνω από την εστία του Μανιάτη.

19:06

46': Έναρξη β' ημιχρόνου.

19:06

Αλλαγή για τον Απόλλωνα Σμύρνης με την έναρξη του β' ημιχρόνου. Ο Βάντερσον στη θέση του Πιπίνη.