1
16:53

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό σας απόγευμα!

16:52

Μετριότατη εμφάνιση, αλλά νίκη για τον Άρη στην Αλεξανδρούπολη που συνεχίζει ακάθεκτος προς τη Β' Εθνική.

16:51

Λήξη του ματς! 0-1.

16:51

90'+2: Κόρνερ για τον Άρη. Το εκτελεί ο Ντούνης, δεν αποφέρει κάτι.

16:49

90': Κίτρινη κάρτα στον Κωνσταντινίδη.

16:46

87': Αλλαγή για τον Άρη. Ο Κωνσταντινίδης στη θέση του Καπνίδη.

16:39

82': Κόρνερ για τον Άρη. Εκτελείται από τον Τάτο, δεν αποφέρει κάτι.

16:37

80': Αλλαγή για τον Άρη. Ο Ν' Λουντούλου στη θέση του Πόι.

16:36

Κρατά εύκολα το προβάδισμα ο Άρης.

16:28

70': Αλλαγή για τον Άρη. Ο Καλογέρης στη θέση του Κόκε.

16:24

66': Κίτρινη κάρτα στον Τσουμάνη.

16:23

65': Αλλαγή για τον Εθνικό Αλεξανδρούπολης. Ο Μαμούτ στη θέση του Τσαμουρλίδη.

16:20

62': Καλή στιγμή με τον Γωνιάδη να σουτάρει μέσα από την περιοχή για τον Εθνικό Αλεξανδρούπολης, αλλά ο Σιδεράκης αποκρούει.

16:18

Ο Κόκε βγάζει τη σέντρα και ο Πόι κάνει την προβολή ανοίγοντας το σκορ. Διαμαρτύρονται οι γηπεδούχοι ότι υπήρχε πεσμένος παίκτης τους στον αγωνιστικό χώρο, ο Τσαμουρλίδης και δεν τηρήθηκε το fair play.

16:18

60': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

16:14

56': Εκτελείται το κόρνερ, ο Καπνίδης πιάνει την κεφαλιά, αλλά η μπάλα περνά άουτ.

16:14

55': Ο Καλαϊτζίδης είναι πεσμένος στην περιοχή, ο Τάτος, όμως, δεν μπορεί να τον νικήσει, με τον τερματοφύλακα να διώχνει σε κόρνερ.

16:08

49': Κίτρινη κάρτα στον Γκαϊδατζή.

16:07

47': Καλό σουτ του Γκαϊδατζή, μαζεύει ο Σιδεράκης.