17:49

17:49

Λήξη αναμέτρησης, νίκη για τον Κισσαμικό με 2-0.

17:46

90'+1: Κλέβουν την μπάλα οι γηπεδούχοι, μπαίνει στην περιοχή ο Σαπαλίδης, αλλά το πλασέ του είναι πάνω στον Αθανασόπουλο.

17:45

90': Κίτρινη στον Πότσι.

17:45

17:41

86': Παίρνει την μπάλα ο Ποσίνκοβιτς, κάνει και το ψιλοκρεμαστό σουτ και στέλνει την μπάλα άουτ.

17:37

83': Αυγενικού αντί Πότσι για τον Κισσαμικό.

17:35

81': Μαυρόπουλος αντί Σανδραβέλη για τον Παναιγιάλειο.

17:32

78': Στη θέση του Μάντζη ο Σαπαλίδης για τον Κισσαμικό.

17:27

73': Μεγάλη ευκαιρία για τον Κισσαμικό! Ο Τζημογιάννης δίνει στον Βαττή και ο τελευταίος από πολύ κοντά δεν καταφέρνει να νικήσει τον Αθανασόπουλο.

17:23

69': Στη θέση του Ζουνίνιο ο Γκούφας για τον Παναιγιάλειο.

17:22

67': Από δεξιά μπαίνει στην περιοχή ο Βαττής, κάνει και το σουτ και αστοχεί.

17:20

Προσπαθεί να γίνει απειλητικός ο Παναιγιάλειος.

17:17

63': Στη θέση του Ποκόνγκ ο Βαττής για τον Κισσαμικό.

17:15

61': Ο Ποσίνκοβιτς από δεξιά μπαίνει στην περιοχή, κάνει και το σουτ και ο Αθανασόπουλος αποκρούει.

17:13

59': Απευθείας φάουλ από τον Σκαρτσίλα είναι εντελώς άστοχο.

17:11

56': Κίτρινη στον Σελινιωτάκη.

17:07

52': Ευκαιρία για τον Κισσαμικό! Μπαίνει στην περιοχή ο Ποσίνκοβιτς, κάνει και το σουτ αλλά είναι εντελώς άστοχο.

17:04

Έχει δυναμώσει ο αέρας στα Χανιά.

17:03

47': Κίτρινη στον Ποκόνγκ.

17:01

46': Φωτιάς αντί Κολόκα για τον Παναιγιάλειο.

17:01

16:59

Επιστρέφουν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες

16:45

16:44

Μικροπρόβλημα στο πόδι φαίνεται πως έχει ο Γκοτσούλιας.

16:39

39': Ευκαιρία για τον Κισσαμικό. Μπαίνει στην περιοχή ο Κουρτετσιώτης, κάνει και το σουτ και ο Αθανασόπουλος πραγματοποιεί εξαιρετική επέμβαση.

16:37

Έχει σηκώσει παίκτες ο Παρασκευόπουλος για ζέσταμα και ψάχνεται μήπως και βελτιωθεί η εικόνα των Αιγιωτών.

16:33

33': Κίτρινη στον Αυγενικού.

16:31

Ελέγχει το παιχνίδι ο Κισσαμικός.

16:27

27': Μπαίνει στην περιοχή ο Σανδραβέλης από αριστερά, αλλά η σέντρα του πηγαίνει πάνω στον Λαζαρίδη.

16:25

Προσπαθεί να συνέλθει ο Παναιγιάλειος μετά το κάκιστο ξεκίνημά του.

16:21

21': Κίτρινη στον Σπίνουλα.

16:20

20': ΔΟΚΑΡΙ για τον Κισσαμικό! Ο Αυγενικού εκτελεί το κόρνερ, ο Σελινιωτάκης παίρνει την κεφαλιά και η μπάλα σταματά στο δοκάρι του Αθανασόπουλου.

16:19

Βγήκαν στην αντεπίθεση οι Κρητικοί και την τελείωσαν ιδανικά με τον Μάντζη.

16:18

18': ΓΚΟΛ για τον ΚΙΣΣΑΜΙΚΟ!

16:14

Εκτελείται φάουλ από τον Αυγενικού, η μπάλα περνά απ' όλους και ο Μάντζης σκοράρει.

16:14

14': ΓΚΟΛ για τον ΚΙΣΣΑΜΙΚΟ!

16:11

10': Δοκιμάζει το πόδι του ο Μάντζης, αλλά δεν βρίσκει στόχο.

16:10

Αναγνωριστικά τα πρώτα λεπτά.

16:06

6': Κόρνερ κερδίζει ο Κισσαμικός. Στο δεύτερο δοκάρι το εκτελεί ο Αυγενικού, αλλά δεν βρίσκει συμπαίκτη.

16:04

4': Κόρνερ για τον Παναιγιάλειο, η φάση σταματά για επιθετικό φάουλ.

16:01

15:59

15:55

Ιδανικές οι καιρικές συνθήκες για ποδόσφαιρο.

15:52

Δεν έπαιξε την προηγούμενη αγωνιστική ο Παναιγιάλειος, ο οποίος πήρε στα χαρτιά το ματς με τον Ολυμπιακό Βόλου.

15:48

Από την ήττα με την ΑΕΛ προέρχονται οι Κρητικοί, οι οποίοι θέλουν να επιστρέψουν στα θετικά αποτελέσματα.

14:45

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι του Κισσαμικού με τον Παναιγιάλειο ξεκινά σε περίπου 15 λεπτά.

ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ
Λαζαρίδης, Τσουβαλτσίδης, Γιαννίτσης, Τζημογιάννης, Κουρτετσιώτης, Ενγκουέμ, Σελινιωτάκης, Αυγενικού, Ποκόνγκ, Ποσίνκοβιτς, Μάντζης
Αναπ: Παντελάκης, Λώττας, Πότσι, Σαπαλίδης, Βαττής, Αγριμάκης, Τσοντάκης
Αθανασόπουλος, Σανδραβέλης, Παπαχρήστος, Κολόκας, Σπίνουλας, Κρισμάρεβιτς, Γκοτσούλιας, Λινάρδος, Ζουνίνιο, Μπουρλάκης, Σκαρτσίλας.
Αναπ: Τσάπαλος, Μαυρόπουλος, Ζαχαρόπουλος, Γκούφας, Φωτιάς, Ρέλλας
Διαιτητής: Ευαγγέλου (Αθηνών) Βοηθοί: Γεωργακόπουλος (Πειραιά), Κορτέσης (Αθηνών) 4ος: Σταυρουλάκης (Ρεθύμνου)