Ευχαριστούμε πολύ, καλό βράδυ.

21:51

Λήξη αναμέτρησης, νίκη για την Ελλάδα με 2-1.

21:50

90'+3: Ταχτσίδης αντί Μήτρογλου για την Ελλάδα.

21:48

21:45

88': Ζόριτς αντί Ρόντιτς για το Μαυροβούνιο.

21:42

86': Μπόλιεβιτς αντί Σέκιτς για το Μαυροβούνιο.

21:41

85': Τζιόλης και Σιόβας μπαίνουν, Τοροσίδης και Σταφυλίδης βγαίνουν για την Ελλάδα.

21:38

Στο έδαφος ο Σταφυλίδης, προσωρινή διακοπή.

21:36

80': Καλό σουτ από τον Ζβέροτιτς, αποκρούει ο Καρνέζης πέφτοντας στη δεξιά γωνιά του.

21:35

79': Την τελευταία στιγμή κόβει ο Τζαβέλλας επικίνδυνη μπαλιά.

21:31

75': Γκρμπιτς αντί Μπάκιτς και Ζβέροτιτς αντί Τομάσεβιτς για το Μαυροβούνιο.

21:30

74': Κίτρινη στον Μπάκιτς.

21:30

74': Κίτρινη στον Τοροσίδη.

21:29

73': Δοκιμάζει το πόδι του ο Μπάκιτς, εύκολα μπλοκάρει ο Καρνέζης.

21:25

69': Στη θέση του Μπουγκόσα ο Ραΐσεβιτς για το Μαυροβούνιο.

21:22

66': Οικονόμου αντί Μανωλά για την Ελλάδα.

21:20

64': Ο Μπουγκόσα κάνει σουτ με τη μία και στέλνει την μπάλα λίγο άουτ.

21:20

Ο Φορτούνης δίνει με τη μία στον Καρέλη, εκείνος πλασάρει με το που πατά περιοχή από δεξιά, σημαδεύει την απέναντι γωνιά και σκοράρει.

21:19

63': ΓΚΟΛ για την ΕΛΛΑΔΑ!

21:17

60': Βρίσκει χώρο εκτός περιοχής ο Μούγκοσα, κάνει και το σουτ και στέλνει την μπάλα ψηλά.

21:16

Εμφανώς επηρεασμένοι ψυχολογικά οι Έλληνες διεθνείς μετά την ισοφάριση.

21:13

Από εκτέλεση κόρνερ ο Τομάσεβιτς πηδά αμαρκάριστος και εκτελεί τον Καρνέζη. Χάθηκαν εντελώς τα μαρκαρίσματα, ο Μανωλάς δεν πρόλαβε να αντιδράσει σωστά.

21:13

56': ΓΚΟΛ για το ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ!

21:12

56': Ευκαιρία για το Μαυροβούνιο. Ο Βούκσεβιτς δίνει στον Μπετσιράι, εκείνος κάνει αλλεπάλληλες προσποιήσεις στον Μανωλά, κάνει και το σουτ από μέσα αριστερά και ο Καρνέζης αποκρούει.

21:11

Πολύ καλή εκτέλεση φάουλ του Τζαβέλλα από δεξιά εκτός περιοχής, στα δίχτυα η μπάλα. Πρώτο του γκολ με το εθνόσημο.

21:10

54': ΓΚΟΛ για την ΕΛΛΑΔΑ!

21:10

53': Κίτρινη στον Τομάσεβιτς.

21:07

Χωρίς ιδιαίτερο ρυθμό το παιχνίδι.

21:03

46': Καρέλης αντί Μάνταλου για την Ελλάδα.

21:02

21:01

20:46

20:43

Δεν έχουν πάρει πολλές προσπάθειες Μάνταλος και Φορτούνης και αυτό είναι το πρόβλημα επιθετικά.

20:41

40': Κόρνερ για το Μαυροβούνιο, περνά ανεκμετάλλευτο.