2
21:28

Ευχαριστούμε πολύ, καλό βράδυ.

21:27

Λήξη αναμέτρησης, νίκη για τον Ολυμπιακό με 2-1. Πολύ δύσκολο πλέον για τον Αστέρα να καταφέρει να μπει στα πλέι οφ, αφού παρέμεινε στο -6 από τον Πανιώνιο που παίζει τη Δευτέρα στα Ιωάννινα.

21:24

90'+4: Κίτρινη στον Τσάβες.

21:24

90'+3: Ευκαιρία για τον Αστέρα! Ο Στανισάβλιεβιτς μπαίνει στην περιοχή από αριστερά, ανοίγει λίγο περισσότερο την μπάλα και τον προλαβαίνει με τα πόδια ο Ρομπέρτο.

21:22

Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:21

Κακή απομάκρυνση από τον Ελαμπντελαουί, η μπάλα φτάνει στον Δημούτσο κι εκείνος με ωραίο σουτ νικά τον Ρομπέρτο.

21:21

90': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ!

21:18

88': Κίτρινη στον Κασάμι.

21:15

85': Στη θέση του Μάσα ο Ιωαννίδης για τον Αστέρα.

21:14

83': Εκτελεί κόρνερ ο Ντουρμάζ, ο Κασάμι παίρνει την κεφαλιά και ο Θεοδωρόπουλος μπλοκάρει.

21:13

83': Κίτρινη στον Θεοδωρόπουλο.

21:12

82': Κακό σουτ από τον Μάσα, άουτ φεύγει η μπάλα.

21:11

80': Ο Ντουρμάζ συγκλίνει προς τα μέσα, κάνει και το σουτ και ο Θεοδωρόπουλος μπλοκάρει με δεύτερη προσπάθεια.

21:10

79': Ο Κασάμι βρίσκει τον Ιντέγιε, αλλά ο τελευταίος αργεί και τελικά κοντράρεται το σουτ του.

21:06

75': Διαμαρτύρονται για πέναλτι στον Στανισάβλιεβιτς οι γηπεδούχοι σε μαρκάρισμα του Ελαμπντελαουί.

21:04

73': Στη θέση του Έλληνα τερματοφύλακα ο Ρομπέρτο για τον Ολυμπιακό.

21:02

Φαίνεται πως δεν μπορεί να συνεχίσει ο Καπίνο.

21:01

69': Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό! Από το κόρνερ που κερδίζει γίνεται το γέμισμα, δεν διώχνει η άμυνα του Αστέρα, ο Μιλιβόγεβιτς κάνει δυνατό σουτ και ο Θεοδωρόπουλος αποκρούει.

20:57

67': Ο Στανισάβλιεβιτς εκτελεί φάουλ απευθείας από μακριά και στέλνει την μπάλα άουτ.

20:54

63': Στη θέση του Πάρντο ο Ντουρμάζ για τον Ολυμπιακό.

20:53

62': Στη θέση του Φορτούνη ο Ντομίνγκεζ για τον Ολυμπιακό.

20:53

62': Στανισάβλιεβιτς αντί Φερνάντες για τον Αστέρα.

20:52

61': Ο Φερνάντες κάνει κάθετη για τον Μπερτόλιο, εκείνος βάζει το πόδι του, δεν προλαβαίνει και τραυματίζει τον Καπίνο.

20:50

59': Νέο κόρνερ για τον Αστέρα, εκτελείται πλασαριστά και τελικά η μπάλα καταλήγει στην αγκαλιά του Καπίνο.

20:48

58': Κόρνερ για τον Αστέρα, περνά ανεκμετάλλευτο.