19:05

19:05

Λήξη αναμέτρησης, νίκη για τον Πλατανιά με 1-0.

19:03

90'+3: Γουνδουλάκης αντί Μουνάφο για τον Πλατανιά.

19:01

19:01

90'+1: Μιλούνοβιτς αντί Μενδρινού για τον Πλατανιά.

18:57

Δεν υπάρχει διάθεση για να επιτεθούν από τους παίκτες του Πλατανιά, κάνουν ό,τι μπορούν για να ροκανίζουν τον χρόνο.

18:53

Ούτε τελική δεν μπορεί να κάνει η Βέροια έστω κι αν έχει την μπάλα στην κατοχή της.

18:50

Πιέζουν πλέον αρκετά οι γηπεδούχοι.

18:46

Κρατά με άνεση μακριά από την περιοχή του τη Βέροια ο Πλατανιάς.

18:42

71': Κάνει το γύρισμα ο Γιουσούφ, δεν μπορεί να μπει στην πορεία της μπάλας ο Καϊκούτ.

18:38

68': Νέτο και Ναζλίδης για τη Βέροια, αντί Μαλόν και Μαγιέφσκι.

18:36

Δεν πατούν καλά οι μέσοι της Βέροιας και το αποτέλεσμα είναι να μην αναπτύσσονται σωστά οι γηπεδούχοι.

18:33

63': Ο Μενδρινός δίνει στον Ανγκούλο, αλλά εκείνος αντί να τελειώσει τη φάση ψάχνει ξανά τον πρώτο.

18:30

60': Βαλεριάνος αντί Ράμος για τον Πλατανιά.

18:29

59': 5Κόρνερ για τον Πλατανιά. Ο Μενδρινός το εκτελεί και το σουτ του Μουνάφο φεύγει άουτ.

18:27

57': Κλέβει την μπάλα ο Μουνάφο ύστερα από το γλίστρημα του Άρτσε, κάνει από μέσα δεξιά το σουτ ο Ανγκούλο και αποκρούει ο Λόπεθ.

18:25

Στο έδαφος ο Ράμος, προσωρινή διακοπή.

18:23

Χάνουν πολύ εύκολα πλέον οι φιλοξενούμενοι την μπάλα.

18:19

Έχει θέληση, αλλά τίποτα περισσότερο η Βέροια.

18:16

46': Αμπντούν αντί Σιόντη για τη Βέροια.

18:15

18:14

17:59

17:58

44': Ο Μαγιέφσκι κάνει το σουτ από μέσα δεξιά και στέλνει την μπάλα άουτ.

17:57

43': Ο Ανάκογλου εκτελεί κόρνερ, ο Σιόντης παίρνει κεφαλιά εκτός περιοχής και ο Σωτηρίου πέφτει και αποκρούει.

17:57

43': Κίτρινη στον Ράμος.

17:55

41': Κίτρινη στον Γιαννούλη.

17:53

39': Απευθείας φάουλ από τον Μαγιέφσκι, εύκολα μπλοκάρει ο Σωτηρίου.

17:51

Πατά περιοχή ο Μαλόν, αλλά δεν προλαβαίνει να κάνει το γύρισμα.

17:47

33': Ο Αποστολόπουλος κινείται κάθετα, κάνει και το σουτ και ο Λόπεθ αποκρούει.

17:46

32': Κίτρινη στον Μαραγκό.

17:42

28': Κίτρινη στον Ανγκούλο.

17:40

Γρήγορος ρυθμός, αλλά και αρκετά λάθη στα τελευταία λεπτά.

17:37

23': Βγαίνει γρήγορα ο Λόπεθ και προλαβαίνει τον Ράμος.

17:34

20': Απευθείας φάουλ από τον Ανάκογλου, μπλοκάρει χωρίς δυσκολία ο Σωτηρίου.

17:31

17': Κόρνερ για τον Πλατανιά, διώχνει την μπάλα ο Λόπεθ.

17:29

Ο Στανισάβιλεβιτς βγάζει τη σέντρα, ο Ανγκούλο πετάγεται στην πορεία της μπάλας, ο Λόπεθ αποκρούει και από κοντά σκοράρει ο Μενδρινός.

17:28

14': ΓΚΟΛ για τον ΠΛΑΤΑΝΙΑ!

17:26

Προσπαθούν να επιβάλουν τον ρυθμό τους οι δύο ομάδες.

17:22

8': Δοκιμάζει το πόδι του ο Άρτσε, άουτ φεύγει η μπάλα.

17:20

6': Ο Γιουσούφ στρώνει στον Μαγιέφσκι, άστοχο το σουτ του τελευταίου.

17:16

2': Ευκαιρία για τον Πλατανιά! Ο Ράμος κάνει το γύρισμα από αριστερά, ο Μενδρινός σουτάρει από το ύψος του πέναλτι και αστοχεί.

17:14

17:12

17:10

Λιγοστός ο κόσμος στο γήπεδο.

17:08

Μετά το εξαιρετικό ματς στη Λιβαδειά οι Χανιώτες ψάχνουν μία ακόμη νίκη κυνηγώντας την έκτη θέση που υπό προϋποθέσεις μπορεί να οδηγήσει στα πλέι οφ.

17:05

Από ισοπαλία στη Θεσσαλονίκη κόντρα στον Ηρακλή προέρχονται οι Ημαθιώτες, οι οποίοι δεν έχουν επί της ουσίας στόχους.

17:01

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι της Βέροιας με τον Πλατανιά ξεκινά σε περίπου 15 λεπτά.

ΒΕΡΟΙΑ
Λόπεθ, Μαλόν, Όστοϊτς, Μαραγκός, Γιαννούλης, Σιόντης, Άρτσε, Ανάκογλου, Μαγιέφσκι, Γιουσούφ, Καϊκούτ.
Αναπ: Βασιλειάδης, Νέτο, Μπράβο, Μεληκιώτης, Αμπντούν, Ναζλίδης, Μπαλάφας
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Σωτήριου, Αποστολόπουλος, Μπανανά, Σελίν, Βάντερσον, Γκνιάτιτς, Μενδρινός, Μουνάφο, Στανισάβλιεβιτς, Ράμος, Ανγκούλο.
Αναπ: Κοκκαλάς, Τσουράκης, Δημήτρης, Ιτούα, Βαλεριάνος, Μιλούνοβιτς, Γουνδουλάκης
Διαιτητής: Δημητρόπουλος (Φθιώτιδας) Βοηθοί: Γεωργαράκος (Αθηνών), Δουδούμης (Φθιώτιδας) 4ος: Γκράνας (Θράκης)