2
24:17

Καλό ξημέρωμα από εμάς.

24:16

Ολοκληρώθηκε μία από τις πιο συναρπαστικές αναμετρήσεις στην ιστορία του Τσάμπιονς Λιγκ. Η Γιουβέντους προηγήθηκε 2-0 και άγγιξε την πρόκριση, αλλά η Μπάγερν ισοφάρισε στις καθυστερήσεις της κανονικής διάρκειας και με ανεβασμένη ψυχολογία πήρε την πρόκριση στην παράταση.

24:16

Τελικό! Μπάγερν - Γιουβέντους 4-2.

24:15

120': Κεφαλιά του Μπονούτσι, η μπάλα στην αγκαλιά του Νόιερ.

24:14

118': Σουτ του Μπονούτσι, ο Νόιερ σε ετοιμότητα.

24:12

116': Μεγάλη ευκαιρία η Γιουβέντους! Ο Νόιερ σταματά την εξ επαφής προσπάθεια του Μάντζουκιτς και στην επαναφορά ο Στουράρο δεν βρίσκει στόχο.

24:07

112': Κίτρινη σε Μπερνάτ και Στουράρο.

24:07

Οι δύο από τις τρεις αλλαγές του Γκουαρδιόλα, οι Αλκάνταρα και Κομάν, χαρίζουν την πρόκριση στην Μπάγερν.

24:06

110': Ο Κομάν δίνει "αέρα" δύο γκολ στη βαυαρική ομάδα. Απίστευτη ανατροπή!

24:05

ΓΚΟΛ! Μπάγερν - Γιουβέντους 4-2

24:05

109': Κίτρινη στον Αλκάνταρα.

24:03

108': Οι Βαυαροί αλλάζουν γρήγορα την μπάλα και ο Αλκάνταρα ανατρέπει τα δεδομένα με μονοκόμματο πλασέ εντός περιοχής. Σκορ πρόκρισης για τη βαυαρική ομάδα.

24:02

ΓΚΟΛ! Μπάγερν - Γιουβέντους 3-2

24:01

Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο της παράτασης. Ακόμα 15 λεπτά μεγάλης αγωνίας.

23:58

Τέλος πρώτου ημιχρόνου παράτασης: Μπάγερν - Γιουβέντους 2-2

23:57

105': Ένα λεπτό ο επιπλέον χρόνος.

23:54

103': Κίτρινη στον Περέιρα.

23:53

Πιέζει ασφυκτικά για την ολική ανατροπή η Μπάγερν. Βέβαια, αν δεχθεί γκολ, τα περιθώρια θα στενέψουν πολύ.

23:53

101': Ο Αλκάνταρα στη θέση του Ριμπερί.

23:49

Ανώτερη η Μπάγερν, που έχει και την ψυχολογία υπέρ της.

23:46

94': Σουτ του Κόστα, ο Μπουφόν μπλοκάρει.

23:45

93': Μεγάλη ευκαιρία για τη Γιουβέντους. Ο Λιχτστάινερ κάνει το σουτ, αλλά ο Νόιερ αποκρούει εξαιρετικά.

23:43

91': Σέντρα στην παράταση.

23:36

Τέλος κανονικής διάρκειας. Μπάγερν και Γιουβέντους θα λύσουν τις διαφορές τους στην παράταση και ίσως στα πέναλτι.

23:35

91': Σέντρα του Κομάν, ο Μίλερ ισοφαρίζει με κεφαλιά!

23:34

ΓΚΟΛ! Μπάγερν - Γιουβέντους 2-2

23:33

89': Τρομερή ευκαιρία για την Μπάγερν. Ο Κόστα αστοχεί για λίγα εκατοστά.

23:33

89': Ο Περέιρα στη θέση του Κουαδράδο.

23:31

Πολλά φάουλ στα τελευταία λεπτά από πλευράς Γιουβέντους. Λογικό από τη στιγμή που θέλει να ροκανίσει το χρόνο.

23:30

87': Οφσάιντ ο Λεβαντόφσκι. Στην εξέλιξη της φάσης σημάδεψε το δοκάρι.

23:26

83': Οφσάιντ ο Πογκμπά.

23:25

Ακόμα 8 λεπτά χωρίς τις καθυστερήσεις.

23:24

78': Άστοχο σουτ του Βιδάλ.

23:23

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΟ: Ο Λεβαντόφσκι έφτασε τα 35 γκολ σε 38 συμμετοχές ανεξαρτήτως διοργάνωσης την τρέχουσα σεζόν και τα 10 στις τελευταίες 7 εντός έδρας εμφανίσεις στο Τσάμπιονς Λιγκ.

23:20

Είναι η ώρα της Μπάγερν για να πιέσει ασφυκτικά.

23:19

73': Έπειτα από σέντρα του Κόστα, ο Λεβαντόφσκι μειώνει με κεφαλιά.

23:17

ΓΚΟΛ! Μπάγερν - Γιουβέντους 1-2

23:17

72': Ο Μάντζουκιτς στη θέση του Μοράτα.

23:17

71': Κίτρινη στον Κουαδράδο.

23:11

68': Ο Στουράρο στη θέση του Κεντίρα.

23:08

63': Πολύ κακό σουτ του Βιδάλ.

23:04

60': Ο Κομάν στη θέση του Αλόνσο.

23:03

58': Καρφωτή κεφαλιά του Μοράτα, η μπάλα στα χέρια του Νόιερ.

23:02

57': Ο Μοράτα περνά όποιον βρίσκει μπροστά του, τελευταία στιγμή ο Ερνάνες βάζει το πόδι και παραχωρεί κόρνερ.

23:01

56': O Μοράτα εκμεταλλεύεται ένα ακόμη λάθος του Αλάμπα, αλλά το σουτ είναι εύκολο για τον Νόιερ.

22:58

53': Κίτρινη στον Μπονούτσι.

22:55

51': Κίτρινη στον Λεβαντόφσκι.

22:54

51': Οφσάιντ ο Μοράτα.

22:51

48': Κίτρινη σε Βιδάλ και Λιχτστάινερ.

22:50

46': Ο Μπερνάτ στη θέση του Μπενατιά.