Ευχαριστούμε που μας παρακολουθήσατε, καλή συνέχεια.

19:10

Λήξη της αναμέτρησης. Ηρακλής - Βέροια 1-1.

19:09

90'+3: Κεφαλιά του Περόνε μπλοκάρει ο Καντιμοίρης.

19:07

90'+1: Αλλαγή για τη Βέροια. Ο Πούγγουρας αντί του Ανάκογλου.

19:07

19:06

90': Κόρνερ για τον Ηρακλή με τον Ρομάνο, περνά ανεκμετάλλευτο.

19:04

88': ΔΟΚΑΡΙ για τον Ηρακλή. Κεφαλιά του Ρομάνο τραντάζει το δεξί δοκάρι του Καντιμοίρη.

19:03

87': Αλλαγή για τον Ηρακλή. Ο Περόνε αντί του Στάμου.

18:59

83': Ο Ναζλίδης σουτάρει, λίγο έξω από το δεξί δοκάρι του Χουάντερσον.

18:57

81': Ύστερα από εκτέλεση φάουλ του Ρομάνο, ο Ζιαμπάρης πιάνει την κεφαλιά, κανείς δεν βρίσκεται στην πορεία της μπάλας και φεύγει παράλληλα της εστίας της Βέροιας.

18:56

80': Αλλαγή για τη Βέροια. Ο Αμπντούν αντί του Γιουσούφ.

18:56

80': Κίτρινη κάρτα στον Γιαννούλη.

18:54

78': Αλλαγή για τον Ηρακλή. Ο Ρομάνο αντί του Λεοζίνιο.

18:53

77': Κίτρινη κάρτα στον Ιντζόγλου.

18:51

75': Σουτ του Ιντζόγλου, διώχνει ο Καντιμοίρης.

18:50

74': Κόρνερ για τον Ηρακλή, περνά ανεκμετάλλευτο.

18:49

73': Αλλαγή για τη Βέροια. Ο Ναζλίδης αντί του Καϊκούτ.

18:47

72': Κόρνερ για τον Ηρακλή με τον Λεοζίνιο. Απομακρύνουν οι αμυντικοί της Βέροιας.

18:45

69': Ο Ιντζόγλου από θέση μέσα αριστερά πιάνει το σουτ, η μπάλα λίγο έξω από την εστία του Καντιμοίρη.

18:43

67': Κίτρινη κάρτα στον Λουκίνα.

18:42

67': Κόρνερ για τη Βέροια με τον Μαγιέφσκι. Περνά ανεκμετάλλευτο.

18:41

65': Μακρινό σουτ Μαγιέφσκι, άουτ.

18:37

61': Καλοτραβηγμένο φάουλ από τον Μαγιέφσκι, ο Καϊκούτ θα πιάσει την κεφαλιά, η μπάλα θα φύγει άουτ.