1
16:54

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλό σας βράδυ.

16:53

Έμπλεξαν για τα καλά τα Χανιά με αυτή την ήττα, δίκαιο τρίποντο για την Καλλιθέα.

16:51

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Χανιά - Καλλιθέα 0-1.

16:47

90'+1: Γέμισμα από φάουλ του Μασάδο, κεφαλιά του Μπριλάκη δεν έχει δύναμη, μπλοκάρει ο Μιχελής.

16:46

Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων στα Περιβόλια.

16:45

90': Φάση διαρκείας στα καρέ των Χανίων, σουτ Τεγούση, απομακρύνουν οι γηπεδούχοι.

16:44

89': Φάουλ για την Καλλιθέα. Ο Μασένα εκτελεί δυνατά, διώχνει ο Πρίφτης.

16:44

Κρατάει σχετικά εύκολα το διπλό η Καλλιθέα.

16:43

88': Αλλαγή για την Καλλιθέα. Ο Τσίπρας στη θέση του Σμυρλή.

16:41

85': Αλλαγή για τα Χανιά. Ο Καμινιώτης στη θέση του Χατζηλιάδη.

16:36

80': Αλλαγή για την Καλλιθέα. Ο Μπούζας στη θέση του Κατσικογιάννη.

16:33

77': Κόρνερ για την Καλλιθέα. Εκτελεί ο Σταματόπουλος, απομακρύνουν οι αμυντικοί του ΑΟΧ.

16:28

73': Ο Σμυρλής μπαίνει στην περιοχή, σουτ, άουτ.

16:27

72': Κίτρινη κάρτα στον Λεβέντη.

16:27

72': Αλλαγή για την Καλλιθέα. Ο Σταύρου αντί του Ντουρμισάι.

16:23

68': Κόρνερ για τα Χανιά με τον Μασάδο, διώχνουν εύκολα οι φιλοξενούμενοι.

16:19

64': Πέφτει ο Χατζηλιάδης μέσα στην περιοχή της Καλλιθέας. Φωνάζουν οι γηπεδούχοι, "παίζετε" λέει ο ρέφερι.

16:19

64': Υπόδειξη οφσάιντ στον Σταματόπουλο.

16:18

63': Σουτ Τσούτση από πολύ μακριά, κόντρα και κόρνερ... Εκτελεί ο Μασάδο, περνά ανεκμετάλλευτο.

16:16

61': Αλλαγή για τα Χανιά. Ο Σάντερσον στη θέση του Νύκταρη.

16:15

60': "Κοκορομαχία" Νύκταρη - Κατσικογιάννη, αλλά δεν έχει συνέχεια και συνέπειες, καθώς και οι δύο έχουν κίτρινη.

16:12

57': Σουτ Καρτσαμπά, ο Νόνης θα διώξει λίγο πριν από τη γραμμή...

16:10

55': Μεγάλη ευκαιρία για τα Χανιά. Ο Μασάδο στον Μπριλάκη, σουτ από το ύψος της μικρής περιοχής, άουτ!

16:08

Λάθος έξοδο από τον Πρίφτη, η μπάλα φτάνει στον Σμυρλή, δοκάρι και μέσα, 0-1.

16:08

53': ΓΚΟΛ για την ΚΑΛΛΙΘΕΑ!

16:08

Κόρνερ για την Καλλιθέα από τα αριστερά...

16:05

50': Καλή ευκαιρία για τους γηπεδούχους. Κόρνερ για τα Χανιά. Εκτελεί ο Μασάδο, η μπάλα φτάνει στον Νύκταρη και εκείνος ανοίγει με τη σειρά του για τον Τσούτση, σούτ μέσα από την περιοχή, διώχνει με τα πόδια σωτήρια ο Μιχελής.

16:03

48': Ο Τεγούσης πέφτει μόνος του μέσα στην περιοχή, δεν υπάρχει κάτι...