1
19:59

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό σας βράδυ!

19:58

Σε ένα επεισοδιακό θεσσαλικό ντέρμπι, τα Τρίκαλα έκαναν την ανατροπή και πήραν μία σημαντική νίκη υπό δύσκολες καιρικές και αγωνιστικές συνθήκες. Πολλά τα λάθη της διαιτησίας, με τις δύο ομάδες να έχουν παράπονα.

19:58

Λήξη του ματς! 3-1.

19:57

Διαδικαστικού χαρακτήρα τα τελευταία λεπτά...

19:51

90'+3: Κόρνερ για τα Τρίκαλα. Εκτελείται από τα δεξιά, δεν αποφέρει κάτι.

19:50

90'+1: Ωραίο σουτ του Φλίγκου μέσα από την περιοχή, άουτ η μπάλα.

19:49

8 τα λεπτά των καθυστερήσεων μετά τα όσα συνέβησαν...

19:44

85': Αλλαγή για τα Τρίκαλα. Ο Ντόικιτς στη θέση του Ναβάρο.

19:41

Ο Βρούτσινα αναλαμβάνει την εκτέλεση και δεν αστοχεί.

19:41

82': ΓΚΟΛ για τα ΤΡΙΚΑΛΑ!

19:41

82': Κίτρινη κάρτα στον Ριζογιάννη.

19:40

81': Κίτρινη κάρτα στον Δημόπουλο.

19:40

81': ΠΕΝΑΛΤΙ για τα Τρίκαλα! Ο Δημόπουλος τραβά τον Κουσκουνά μέσα στην περιοχή.

19:36

Ο Βρούτσινα κάνει ατο πλασέ από τα αριστερά, ο Τσάμης διώχνει ασταθώς με τα πόδια, η μπάλα βρίσκει και στο δοκάρι και φτάνει στον Κουσκουνά πυο στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

19:36

77': ΓΚΟΛ για τα ΤΡΙΚΑΛΑ!

19:35

76': Αλλαγή για την Αναγέννηση Καρδίτσας. Ο Υφαντής στη θέση του Μπλέντι.

19:30

71': Αλλαγή για τα Τρίκαλα. Ο Κουσκουνάς στη θέση του Λαμπάκη.

19:26

67': Κίτρινη κάρτα στον Σάββα.

19:24

Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Βρούτσινα από το ημικύκλιο, ισανική εκτέλεση στο αριστερό παραθυράκι του Τσάμη και 1-1.

19:24

66': ΓΚΟΛ για τα ΤΡΙΚΑΛΑ!

19:24

65': Αλλαγή για την Αναγέννηση Καρδίτσας. Ο Ακασού στη θέση του Τσιλούλη.

19:23

Οι δύο παίκτες πιάστηκαν στα χέρια και από εκεί ξεκίνησε η σύρραξη.

19:22

63': Κόκκινη κάρτα και στον Ζώνας.

19:22

63': Κόκκινη κάρτα στον Τσούκαλο, με 9 η ΑΣΑ.

19:21

Πάλι συμπλοκές ανάμεσα στους παίκτες των δύο ομάδων...

19:20

61': Κίτρινη κάρτα στον Γκουγκούδη για χέρι ενώ ήταν στο τείχος. Είναι η δεύτερη και αποβάλλεται.

19:18

60': Κίτρινη κάρτα στον Τσιλούλη για διαμαρτυρία.

19:12

Αποβλήθηκε από τον πάγκο των Τρικάλων ο φροντιστής Παυλής, ενώ και ένας φίλαθλος τραυματίστηκε πέφτοντας από τα κάγκελα!

19:10

52': Κίτρινη κάρτα και στον Φλίγκο.

19:10

51': Κίτρινη κάρτα στον Στεφάνοβιτς για διαμαρτυρία.

19:07

48': Διαμαρτύρονται για πέναλτι τα Τρίκαλα. Όλος ο πάγκος των Τρικάλων πάνω στον βοηθό, με τον διαιτητή να ζητά από όλους να πάνε στο κέντρο του γηπέδου. Έχει όντως γίνει φάουλ πάνω στον Φλίγκο, καθώς τον τραβάει από τη φανέλα παίκτης της ΑΣΑ, με το μαρκάρισμα να είναι, βέβαια, έξω από την περιοχή. Πάντως θα μπορούσε να έχει δείξει κόκκινη κάρτα ο διαιτητής, καθώς ήταν ο τελευταίος παίκτης.

19:06

47': Μεγάλη ευκαιρία για την Αναγέννηση. Πολύ ωραία προσπάθεια του Μπλέντι από τα αριστερά, μπαίνει στην περιοχή αποφεύγοντας τους αντιπάλους του και κάνει το πλασέ, αλλά η μπάλα περνά λίγο άουτ.

19:04

Σέντρα στο β΄ημίχρονο.

19:04

46': Αλλαγή για τα Τρίκαλα. Ο Φλίγκος στη θέση του Δουκάκη.