19:07

19:06

Λήξη αναμέτρησης, νίκη με 3-0 για τον Πλατανιά.

19:03

90'+1: Ευκαιρία για τον Λεβαδειακό! Ο Μάντζιος παίρνει την μπάλα στην περιοχή, αλλά κάνει αδύναμο σουτ και ο Σωτηρίου μπλοκάρει.

19:03

19:02

Με βαθιές μπαλιές αναπτύσσεται ο Λεβαδειακός, αλλά αυτό δεν έχει αποτέλεσμα.

18:58

86': Κίτρινη στον Σωτηρίου.

18:57

85': Τσιμόντζι αντί Κουλιμπαλί για τον Πλατανιά.

18:56

84': Ο Μάντζιος κάνει το κοντρόλ, αλλά ο Σωτηρίου βγαίνει και μπλοκάρει πριν σουτάρει.

18:52

80': Σκοράρει ο Μάντζιος, αλλά η φάση έχει σταματήσει, καθώς ο Μανωλάς έχει κάνει χέρι.

18:51

79': Κίτρινη στον Μπανανά.

18:49

77': Τσουρίκοφ αντί Μερεμπασβίλι για τον Λεβαδειακό.

18:47

75': Βαλεριάνος αντί Ντίνα για τον Πλατανιά.

18:43

Έχει γίνει πολύ δυνατή η βροχή στη Λιβαδειά.

18:40

Στο 55% η κατοχή μπάλας για τον Πλατανιά.

18:37

65': Στη θέση του Μενδρινού ο Ράμος για τον Πλατανιά.

18:34

62': Κίτρινη στον Μουνάφο.

18:33

61': Ξεμαρκάρεται ωραία ο Μάντζιος, κάνει και δυνατό σουτ εκτός περιοχής και στέλνει την μπάλα άουτ.

18:31

59': Ο Ανγκούλο εκτελεί απευθείας φάουλ, αλλά η μπάλα περνά εκτός εστίας.

18:27

Έχει τον έλεγχο του αγώνα ο Λεβαδειακός.

18:23

51': Ο Ατζαγκούν κάνει μακρινό σουτ και στέλνει την μπάλα άουτ.

18:23

51': Κίτρινη στον Μανωλά.

18:22

Έχει πάρει μέτρα στο γήπεδο ο Λεβαδειακός.

18:18

46': Ατζαγκούν και Ουόν μπαίνουν, Τόπι και Γιάχιτς βγαίνουν για τον Λεβαδειακό.

18:18

18:17

18:01

17:57

43': Ευκαιρία για τον Λεβαδειακό! Βγαίνει γρήγορα ο Σωτηρίου και προλαβαίνει τον Γιακουμάκη πριν πλασάρει.

17:55

Ό,τι θέλει κάνει στο γήπεδο ο Πλατανιάς, σε τραγική μέρα συνολικά ο Λεβαδειακός.

17:53

Η φάση ξεκινά από τον Γιάχιτς να κάνει κακό γύρισμα προς τα πίσω θεωρώντας όμως ότι η μπάλα έχει βγει. Γι' αυτό και υπήρξαν διαμαρτυρίες -δικαιολογημένες πιθανότατα- από τους γηπεδούχους.

17:52

Ο Ανγκούλο μπαίνει μόνος του από αριστερά στην περιοχή και με σκαφτό πλασέ νικά τον Μοσχονά.

17:51

37': ΓΚΟΛ για τον ΠΛΑΤΑΝΙΑ!

17:47

Ο Ανγκούλο δίνει στον Στανισάβλιεβιτς, εκείνος μπαίνει ανενόχλητος στην περιοχή, τροφοδοτεί τον Αποστολόπουλο και ο τελευταίος σκοράρει ανενόχλητος.

17:46

32': ΓΚΟΛ για τον ΠΛΑΤΑΝΙΑ!

17:45

30': Κόρνερ για τον Πλατανιά, περνά ανεκμετάλλευτο.

17:43

Έχει πέσει ο ρυθμός.

17:40

26': Από δύσκολη θέση ο Μερεμπασβίλι κάνει σέντρα-σουτ και ο Σωτηρίου παραχωρεί κόρνερ που περνά ανεκμετάλλευτο.

17:38

24': Ο Ντίνας βρίσκει πάρα πολύ χώρο, κάνει και το δυνατό σουτ και ο Μοσχονάς αποκρούει καθώς η μπάλα πήγε προς το μέρος του.

17:35

20': Ο Βάντερσον γυρίζει για τον Ανγκούλο, αλλά το σουτ του τελευταίου φεύγει άουτ.

17:31

16': Δυνατό σουτ εκτός περιοχής από τον Ανγκούλο, ψηλά φεύγει η μπάλα.

17:29

Ελέγχει το ματς ο Πλατανιάς γιατί κερδίζει όλες τις μονομαχίες στον χώρο του κέντρου.

17:26

11': Αλλάζουν ωραία την μπάλα οι παίκτες του Πλατανιά, άστοχο το σουτ του Ντίνα.

17:22

Δεν ξύπνησαν ούτε μετά το γκολ οι Βοιωτοί, που έχουν μπει νωχελικά.

17:19

Ωραία προσπάθεια από τον Ντίνα, ο Στανισάβλιεβιτς στρώνει για τον Κουλιμπαλί και ο τελευταίος σκοράρει με δυνατό σουτ εντός περιοχής.

17:18

4': ΓΚΟΛ για τον ΠΛΑΤΑΝΙΑ!

17:17

2': Κόρνερ για τον Πλατανιά, ο Ντίνας το εκτελεί και η μπάλα απομακρύνεται.

17:15

17:13

17:12

Ένα τρίποντο χωρίζει τις δύο ομάδες. Εκείνη που έχει κίνητρο είναι ο Λεβαδειακός, ο οποίος με νίκη προσπερνά τον Αστέρα Τρίπολης.

17:09

Τρία ματς χωρίς νίκη για τους Χανιώτες, οι οποίοι προέρχονται επίσης από 0-0 κόντρα στον Πανιώνιο.

17:05

Τέσσερα ματς χωρίς ήττα μετρούν οι Βοιωτοί, οι οποίοι προέρχονται από λευκή ισοπαλία κόντρα στη Βέροια.

17:01

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι του Λεβαδειακού με τον Πλατανιά ξεκινά σε περίπου 15 λεπτά.

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Μοσχονάς, Μανωλάς, Μίνγκας, Γιάχιτς, Μεντί, Στάθης, Τόπι, Μαχαμάτ, Γιακουμάκης Μερεμπασβίλι, Μάντζιος.
Αναπ: Τσιντώτας, Τριποτσέρης, Ουόν, Μπεν, Ατζαγκούν, Τουρίκοφ, Μουλόπουλος
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Σωτηρίου, Κουλιμπαλί, Βάντερσον, Σελίν, Μπανανά, Στανισάβλιεβιτς, Μουνάφο, Μενδρινός, Ντίνας, Αποστολόπουλος, Ανγκούλο.
Αναπ: Κοκκαλάς, Βαλεριάνος, Τσιμότζι, Δημήτρης, Γουνδουλάκης, Ράμος, Μιλούνοβιτς
Διαιτητής: Αρετόπουλος (Τρικάλων) Βοηθοί: Δημητριάδης (Καστοριάς), Γεωργιάδης (Κοζάνης) 4ος: Φωτιάδης (Καστοριάς)