Ευχαριστούμε που μας παρακολουθήσατε, καλή συνέχεια.

19:08

Λήξη της αναμέτρησης. Καλλονή - ΠΑΣ Γιάννινα 0-2.

19:06

90'+2: Νέο κόρνερ για την Καλλονή, περνά ανεκμετάλλευτο.

19:05

90'+1: Κόρνερ για την Καλλονή με τον Τσαμπούρη, διώχνουν οι αμυντικοί του ΠΑΣ.

19:04

19:04

Ο Μανιάς μπαίνει από τα αριστερά στην περιοχή, κακή εκτίμηση του Δαύκου, και με πλασέ στέλνει την μπάλα αρχικά στο οριζόντιο δοκάρι και τελικά στα δίχτυα γράφοντας το 0-2.

19:03

90': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ!

19:02

89': Κόρνερ για την Καλλονή με τον Τσαμπούρη, σε νέο κόρνερ οι αμυντικοί του ΠΑΣ, το οποίο περνά ανεκμετάλλευτο.

19:02

88': Κίτρινη κάρτα στον Περιστερίδη.

19:01

87': Ο Αναστσιάδης με κεφαλιά θα στείλει την μπάλα δίπλα από το αριστερό δοκάρι του Περιστερίδη.

18:56

83': Μεγάλη ευκαιρία για την Καλλονή. Ο Γουερέ βγάζει τη σέντρα από τα αριστερά, ο Κάρλσον πιάνει την κεφαλιά, λίγο έξω από το δεξί δοκάρι του Περιστερίδη.

18:56

83': Κόρνερ για την Καλλονή με τον Τσαμπούρη. Περνά ανεκμετάλλευτο.

18:52

79': Αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Ο Ηλιάδης αντί του Γιάκου.

18:51

77': Αλλαγή για την Καλλονή. Ο Γουερέ αντί του Φαβάλι.

18:50

76': Αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Ο Καρανίκας αντί του Ναδάλες.

18:44

71': Αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Ο Κοζορώνης αντί του Ίλιτς.

18:43

69': Σουτ του Μανούσου από το ημικύκλιο, εύκολα ο Περιστερίδης.

18:42

68': Κόρνερ για την Καλλονή με τον Φαβάλι, περνά ανεκμετάλλευτο.

18:40

66': Αλλαγή για την Καλλονή. Ο Κάρλσον αντί του Μάρκοβιτς.

18:39

66': Νέο κόρνερ για τον ΠΑΣ, πάλι με τον Ίλιτς, περνά ανεκμετάλλευτο.

18:38

65': Κόρνερ για τον ΠΑΣ Γιάννινα με τον Ίλιτς, διώχνει ο Δαύκος.

18:32

58': Κόρνερ για την Καλλονή με τον Τσαμπούρη, σε νέο κόρνερ διώχνουν οι αμυντικοί του ΠΑΣ. Με τον ίδιο εκτελεστή, περνά ανεκμετάλλευτο.

18:31

57': Κίτρινη κάρτα στον Ναδάλες.

18:27

54': Κίτρινη κάρτα στον Σκόνδρα.

18:23

50': Το κόρνερ για την Καλλονή εκτελείται με τον Φαβάλι, διώχνει με τις γροθιές ο Περιστερίδης.

18:22

49': Ο Μάρκοβιτς θα σουτάρει μέσα στην περιοχή, ο Τζημόπουλος θα διώξει σε κόρνερ.

18:19

Εναρξη β' ημιχρόνου.

18:03

Λήξη α' ημιχρόνου.

18:01

Το κόρνερ εκτελείται, κανείς δεν διώχνει, ο Λίλα πιάνει το σουτ, η μπάλα ύστερα από κόντρες φτάνει στον Τζημόπουλο, ο οποίος με προβολή τη στέλνει στα δίχτυα για το 0-1.

17:59

ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ!

17:59

43': Κόρνερ για τον ΠΑΣ Γιάννινα.

17:52

36': Ο Τσαμπούρης θα πιάσει το σουτ, στην αγκαλιά του Περιστερίδη.

17:49

33': Κόρνερ για την Καλλονή. Ο Φαβάλι εκτελεί με πάσα, η μπάλα φτάνει στον Γεωργίου, που σουτάρει, αποκρούει ο Περιστερίδης.

17:47

31': Ο Μανιάς σουτάρει με το αριστερό λίγο έξω από την περιοχή και αριστερά, άουτ.

17:45

30': Σουτ του Γιάκου μέσα από την περιοχή και δεξιά, πολύ άστοχο.

17:43

28': Ο Τσουκαλάς θα πιάσει ωραίο σουτ, αλλά η μπάλα θα φύγει έξω από το αριστερό δοκάρι του Δαύκου.

17:41

25': Κίτρινη κάρτα στον Μανιά.

17:40

24': Μακρινό σουτ Μπλάζιτς έξω από το δεξί δοκάρι του Περιστερίδη.

17:38

23': Κόρνερ για την Καλλονή με τον Φαβάλι. Ο Περιστερίδης χάνει την μπάλα, αλλά ο Σκόνδρας θα απομακρύνει.

17:35

19': Σουτ του Λίλα έξω από την περιοχή, άουτ.

17:34

18': Ο Μανιάς παίρνει την πρώτη κεφαλιά, δεν προλαβαίνει ο Τζημόπουλος και χάνεται η ευκαιρία για τον ΠΑΣ.

17:24

8': Κόρνερ για την Καλλονή με τον Φαβάλι. Απομάκρυνε ο Τζημόπουλος.

17:23

7': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Ο Ίλιτς βγαίνει απέναντι από τον Δαύκο, πιάνει το σουτ, αλλά ο τερματοφύλακας των γηπεδούχων διώχνει σωτήρια σε κόρνερ, το οποίο περνά ανεκμετάλλευτο.

17:16

Έναρξη της αναμέτρησης.

17:12

Οι δύο ομάδες έκαναν την επίσημη εμφάνισή τους στον αγωνιστικό χώρο.

17:08

Καλησπέρα σας, μαζί θα παρακολουθήσουμε τον αγώνα ανάμεσα στην Καλλονή και στον ΠΑΣ Γιάννινα στη Μυτιλήνη για την 25η αγωνιστική της Σούπερ Λίγκας.

01:01

Το ματς ξεκινά στις 17.15 του Σαββάτου (12/3).

ΚΑΛΛΟΝΗ
Δαύκος, Τσαμπούρης, Αναστασιάδης, Μίκιτς, Γκόλιας, Μπλάζιτς, Καλτσάς, Φαβάλι, Γεωργίου, Μανούσος, Μάρκοβιτς.
Αναπ: Στρατηλάτης, Γιορέντε, Γουερέ, Ούκα, Κάρλσον, Ουνγιαλίδης, Σπυρόπουλος.
Περιστερίδης, Στρούνα, Μπέριος, Τζημόπουλος, Ναδάλες, Σκόνδρας, Λίλα, Τσουκαλάς, Γιάκος, Ίλιτς, Μανιάς.
Αναπ: Πασχαλάκης, Καρανίκας, Κούτρης, Κοζορώνης, Νικολιάς, Γαρουφαλιάς, Ηλιάδης.
Διαιτητής: Φωτιάδης (Σερρών). Βοηθοί: Σίπκας (Πέλλας), Κασσαβέτης (Αιτωλοακαρνανίας). Τέταρτος: Δημητρόπουλος (Φθιώτιδας).