0
17:05

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλό σας βράδυ.

17:01

Ματς που εύκολα θα ξεχαστεί, κανείς δεν ήθελε να χάσει από τις δύο ομάδες, που έμειναν ικανοποιημένες από το Χ σε ένα άχρωμο ματς.

16:52

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Κισσαμικός - Λαμία 0-0.

16:50

Κόρνερ για τον Κισσαμικό με τον Μάνια, σε νέο κόρνερ απομακρύνουν οι παίκτες της Λαμίας, περνά ανεκμετάλλευτο

16:49

Αδύναμο σουτ Πίντο, πέφτει και μπλοκάρει ο Λαζαρίδης.

16:47

88': Κίτρινη κάρτα στον Μπουλουλη.

16:43

84': Αλλαγή για τον Κισσαμικό. Ο Ποσίνκοβιτς στη θέση του Βαττή.

16:42

83': Κίτρινη κάρτα στον Σταθάκη.

16:40

81': Κίτρινη κάρτα στον Σελινιωτάκη.

16:38

79': Κόρνερ για τον Κισσαμικό, κεφαλιά Ενγκουέμ, χωρίς τύχη.

16:37

78': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο Δημήτρης Σπανός για τη Λαμία. Ο Παπαργυρίου στη θέση του Κυριακόπουλου, ο οποίος έχει χτυπήσει.

16:31

73': Δεύτερη αλλαγή και για τη Λαμία. Ο Νατσιόπουλος αντί του Καραγιάννη.

16:28

70': Δεύτερη αλλαγή για τον Κισσαμικό. Ο Μάνιας στη θέση του Αυγενικού.

16:25

67': Μεγάλη ευκαιρία για τη Λαμία. Ο Μίλιεβιτς πέρασε όποιον βρληκε μπροστά του από τα δεξιά, μπήκε στην περιοχή, σουτ από θέση τετ α τετ, διώχνει σωτήρια ο Λαζαρίδης.

16:23

65': Πρώτη αλλαγή και για την Λαμία. Ο Μπουλούλης στη θέση του Μπαλού.

16:23

Επιστρέφει ο Τζόκιτς στον αγωνιστικό χώρο με δεμένο το δεξιό καρπό του χεριού του.

16:22

64': Κίτρινη κάρτα στον Μπαλού (για διαμαρτυρία).

16:20

62': Πρώτη αλλαγή για τον Κισσαμικό Ο Πόκονγκ αντί Μάντζη.

16:19

61': Μικρή διακοπή καθώς έχει χτυπήσει ο Τζόκιτς στο χέρι του. Προσωρινά με δέκα η Λαμία.

16:14

55': Κόρνερ για τον Κισσαμικό με πάσα, χάνεται τελικά η μπάλα για τους γηπεδούχους.

16:06

47': Καλή στιγμη για τον Κισσαμικό. Σουτ Κουρτεσιώτη απο θέση μέσα δεξιά, η μπάλα άουτ.