0
17:12

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλό σας βράδυ.

17:01

Τεράστια νίκη για τη Ζάκυνθο στη μάχη παραμονής με την Παναχαϊκή αντιθέτως να καταρρέει μετά το δεύτερο γκολ.

16:52

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Ζάκυνθος - Παναχαϊκή 4-0.

16:50

90': Κόκκινη με δεύτερη κίτρινη στον Πέδρο. Με δέκα παίκτες θα τελειώσει το ματς η Παναχαϊκή.

16:48

88': Αλλαγή για τη Ζάκυνθο. Ο Λέκκας αντί του Κρολ.

16:47

87': Αλλαγή για την Παναχαϊκή. Ο Σαμπατάκος στη θέση του Ι. Λαμπρόπουλου.

16:46

86': Αλλαγή για τη Ζάκυνθο: Ο Αντωνίου αντί του Ζαΐρι.

16:45

Όρφανίδης εκτέλεσε το κόρνερ και ο Σταματής από κοντά δίνει διαστάσεις θριάμβου στους γηπεδούχους, 4-0.

16:45

85': ΓΚΟΛ για τη Ζάκυνθο

16:44

Σουτ Ζαΐρι, η μπάλα φεύγει πάνω από την εστία της Παναχαϊκής.

16:43

Ο Ορφανίδης αδειάζει όποιον βρίσκει μπροστά του, ο Κρολ από τα αριστερά μπήκε στην περιοχή, σουτ και 3-0.

16:43

83': ΓΚΟΛ για τη ΖΑΚΥΝΘΟ!

16:41

Ο Σταματής από τα δεξιά έκανε το τακουνάκι και ο Ζέλλιος με πλασέ στέλνει την μπάλα στα δίχτυα, 2-0.

16:41

81': ΓΚΟΛ για τη ΖΑΚΥΝΘΟ!

16:40

80': Ο Ζαΐρι έβγαλε σε Αποστόλου, σουτ, άουτ.

16:34

74': Υπόδειξη οφσάιντ στον Ρόκα. Δύσκολη φάση.

16:32

72': Δυνατό σουτ Σταματή, άουτ.

16:31

71': Κόρνερ Κουρέλλα από τα δεξιά, κεφαλιά Κρολ, άουτ.

16:30

70': Καλό σουτ Σταματή, αποκρούει ο Στρέζος.

16:27

67': Πρώτη αλλαγή για την Παναχαϊκή. Ο Ρόκας στη θέση του Χούσα, ο οποίος κουτσαίνει...

16:19

59': Κόρνερ για τη Ζάκυνθο με τον Ζαΐρι, απομακρύνουν δύσκολα οι φιλοξενούμενοι.

16:14

Ο Κουρέλλας στο κόρνερ από τα δεξιά, ο Κυριακίδης τη δυνατή κεφαλιά από το ύψος του πρώτου δοκαριού και στα δίχτυα 1-0.

16:13

53': Κόρνερ για τη Ζάκυνθο. Εκτελεί ο Ορφανίδη, κεφαλιά του Κρολ στο πρώτο δοκάρι, με εκτίναξη διώχνει ο Στρέζος εντυπωσιακά σε νέο κόρνερ.

16:10

50': Φάουλ για τη Ζάκυνθο από μεγάλη απόσταση. Επιχειρεί απευθείας ο Ζαΐρι, άουτ...

16:09

49': Ο Κουρέλλας κινείται από τα πλάγια, σουτ, μπλοκάρει ο Στρέζος.

16:07

47': Κόρνερ για την Παναχαϊκή. Εκτελεί ο Πέδρο, η μπάλα μετά από κόντρες φτάνει σε Παπανικολάου, σουτ Ι. Λαμπρόπουλου, κόντρες και ο κίνδυνος απομακρύνεται.