2
20:26

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλό σας βράδυ.

20:25

Απίστευτη εξέλιξη σε ένα ματς με πολλές συγκινήσεις με την ισοπαλία να κρίνεται δίκαιο αποτέλεσμα.

20:19

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Πανσερραϊκός - Κέρκυρα 2-2.

20:18

Φάση διαρκείας στα καρέ της Κέρκυρας, η μπάλα δεν απομακρύνεται, φτάνει στον Τριανταφυλλάκο, δυνατό σουτ, πέφτει ακουμπά την μπάλα ο Αραμπατζής, αλλά δεν θα καταφέρει να διώξει και μέσα, 2-2!

20:18

90'+3: ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟ!

20:17

90'+2: Κίτρινη κάρτα στον Κόντο.

20:16

90'+1: Κίτρινη κάρτα στον Βοσκόπουλο.

20:16

20:15

90': Κίτρινη κάρτα στον Ντιόγκο (για καθυστέρηση).

20:14

89': Σέντρα-σουτ Ρούτση, διώχνει σωτήρια με τα πόδια ο Χιντζίδης.

20:13

88': Καλή στιγμή για τον Πανσερραϊκό. Ο Τριανταφυλλάκος κινείται από τα αριστερά, πιάνει έναν ξαφνικό... κεραυνό, διώχνει δύσκολα ο Αραμπατζής, για να "καθαρίσει" τελικά ο Χιντζίδης.

20:11

86': Αδύναμο σουτ Αρναρέλλη, δεν έχει πρόβλημα ο Ανδρούτσος.

20:08

83': Τρίτη αλλαγή για την Κέρκυρα, ολοκληρώνει τις κινήσεις του ο Αλέκος Βοσνιάδης. Ο Ντιόγκο αντί του Μπαλντοβαλίεφ.

20:08

83': Διπλή αλλαγή για τον Πανσερραϊκό. Ο Δωματάς αντί Μπαρέττα και ο Ρούτσης στη θέση του Γιάντση.

20:07

82': Σουτ Μπαρέττα έξω από την περιοχή, η μπάλα άουτ.

20:05

Μπήκαμε στο τελευταίο δεκάλεπτο... Η Κέρκυρα καλείται με βάση την εμπειρία της να κάνει πλέον σωστή διαχείριση του ματς. Ο Πανσερραϊκός θέλει να πιέσει...

20:02

77': Αλλαγή για την Κέρκυρα. Ο Παμλίδης στη θέση του Ζορμπά.

20:01

76': Κόρνερ για τον Πανσερραϊκό από τα δεξιά με τον Μπαρέττα, η μπάλα δεν απομακρύνεται, φτάσει στον Σιάκκα, σουτ, άουτ.

19:59

Έχει δυναμώσει η βροχή στις Σέρρες

19:56

70': Κίτρινη κάρτα στον Ζορμπά.

19:55

69': Κίτρινη κάρτα στον Βενέτη.

19:51

66': Στρώνει ο Αρναρέλλης με το στήθος σε Ζορμπα, δυνατό σουτ μέσα από την περιοχή, αποκρούει σωτήρια ο Ανδρούτσος.

19:49

Ο Ζορμπάς σουτάρει από το ημικύκλιο, η μπάλα βρίσκει σε σώμα αντιπάλου, η μπάλα παίρνει ύψος, κρεμά τον Ανδρούτσο και 1-2.

19:49

63': ΓΚΟΛ για την ΚΕΡΚΥΡΑ!

19:47

61': Αλλαγή για την Κέρκυρα. Ο Κόντος στη θέση του Ντουαλά.

19:46

60': Σουτ Χιντζίδη από θέση μέσα αριστερά, άουτ.

19:44

58': Μεγάλη ευκαιρία για τον Πανσερραϊκό. Σέντρα Μπαρέττα από τα αριστερά, σκαστή κεφαλιά Γιάντση, πέφτει στη δεξιά γωνιά του και μαζεύει ο Αραμπατζής.

19:43

Φάουλ με τον Χιντζίδη στα δεξιά του ημικύκλιου, η μπάλα περνά από το τείχος, αλλά κολλά και στο ύψος του πέναλτι μόνος ο Μπαλντοβαλίεφ με ψύχραιμο πλασέ νικά τον Ανδρούστο και φέρνει το ματς στα ίσα.

19:43

57': ΓΚΟΛ για την ΚΕΡΚΥΡΑ!

19:41

55': Κόρνερ για την Κέρκυρα από τα δεξιά με τον Χιντζίδη, επιθετικό φάουλ και τέλος στη φάση.

19:37

51': Εκτελείται το κόρνερ για τον Πανσερραϊκό από ταα δεξιά, κεφαλιά Παπατζίκου, άουτ.

19:36

50': Καλή στιγμή για τον Πανσερραϊκό. Ο Φουρτάδο από τα δεξιά μπαίνει στην περιοχή και βγάζει την παράλληλη στην καρδιά της άμυνας της Κέρκυρας, συρτό ευθύβολο σουτ του Τριανταφυλλακου, κόντρα και κόρνερ (εκατοστά από το αριστερό δοκάρι).

19:34

48': Φάουλ για την Κέρκυρα από τα αριστερά, καλοτραβηγμένη εκτέλεση από τον Χιντζίδη, λίγο πάνω από το αριστερό "γάμα" της εστίας του Ανδρούτσου η μπάλα.

19:33

47': Κίτρινη κάρτα στον Ολίσε.

19:31

Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.

19:16

Λήξη α' ημιχρόνου, Πανσερραϊκός - Κέρκυρα στο 1-0.

19:15

Συμπληρώθηκαν τα πρώτα 45', ένα λεπτό ο επιπλέον χρόνος...

19:12

42': Κίτρινη κάρτα στον Ανδρεόπουλο.

19:10

40': Καλή στιγμή για τον Πανσερραϊκό. Ο Τριανταφυλλάκος έβγαλε την συρτή πάσα σε Φουρτάδο, ξεφεύγει από τους αντιπάλους του, ψηλοκρεμαστό σουτ από το ημικύκλιο της περιοχής, άουτ.

19:03

33': Υπόδειξη οφσάιντ ο Φουρτάδο. Οριακή φάση.

19:01

30': Καλή στιγμή για την Κέρκυρα. Σέντρα Ανδρεόπουλου, ο Αρναρέλλης από τα αριστερά μπαίνει στην περιοχή, σουτ, πέφτει και διώχνει ο Ανδρούτσος.

18:54

24': Εκτελεί ο Χιντζίδης από τα δεξιά, σε νέο κόρνερ διώχνουν οι γηπεδούχοι, το οποίο φεύγει απευθείας άουτ.

18:54

24': Σουτ Νίκιτς έξω από την περιοχή, κοντράρει η μπάλα και κόρνερ.

18:53

23': Κίτρινη κάρτα στο Ιωαννίδη.

18:51

Ο Ιωαννίδης από τα αριστερά σηκώνει κεφάλι, βγάζει καλοζυγισμένη σέντρα και ο Φουρτάδο από θέση μέσα δεξιά (αφύλακτος) με δυνατό διαγώνιο σουτ κάνει το 1-0.

18:51

21': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟ!

18:47

17': Βιαστικό σουτ Φουρτάδο, πολλά μέτρα άστοχο.

18:46

16': Ντουαλά και Αρναρέλλης παίζουν ωραία το 1-2 από τα αριστερά, βγαίνει, προλαβαίνει και μαζεύει ο Ανδρούτσος.

18:45

15': Φάουλ για την Κέρκυρα από τα αριστερά. Εκτελεί με γέμισμα ο Ζορμπάς, γυριστή κεφαλιά Αρναρέλλη, ο Ανδρούτσος δεν αιφνιδιαστεί.

18:42

12': Κόρνερ για την Κέρκυρα με τον Χιντζίδη από τα αριστερά, κεφαλιά Ιωάννου, πολλά μέτρα έξω από την εστία του Πανσερραϊκού.

18:38

8': Ο Ντουαλά κάνει μια περιστροφή γύρω από τον εαυτό του, σουτ από το ημικύκλιο, πάνω από την εστία του Ανδρούτσου.

18:35

5': Σέντρα-σουτ Ντουαλά από τα δεξιά, άουτ.

18:33

3': Μακρινό φάουλ για τον Πανσερραϊκό με τον Μπαρέττα, κανένα πρόβλημα για τον Αραμπατζή.

18:30

1': Έναρξη αναμέτρησης.