2
17:25

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας! Καλό σας απόγευμα.

17:25

Άλλη μία νίκη στο... σακούλι για τον Άρη σε ένα δύσκολο γήπεδο δεδομένων και των καιρικών συνθηκών. Πλησιάζει η ώρα της μαθηματικής εξασφάλισης της ανόδου...

17:24

Λήξη του ματς! 0-2.

17:22

90': Κεφαλιά του Κυβελίδη, άουτ η μπάλα.

17:19

Ακούγονται συνθήματα κάτα του Σταύρου Κοντονή από τους φιλάθλους του Άρη και γίνονται συστάσεις από τα μεγάφωνα.

17:15

82': Ο Κυβελίδης στη θέση του Καπνίδη.

17:09

77': Κόρνερ για τον Απόλλωνα Καλαμαριάς. Δεν αποφέρει κάτι.

17:08

76': Αλλαγή για τον Άρη. Ο Μελισσάς στη θέση του Κόκε.

17:05

74': Αλλαγή για τον Απόλλωνα Καλαμαριάς. Ο Μήτσικας στη θέση του Γεωργίου.

17:04

73': Κόρνερ για τον Άρη. Δεν αποφέρει κάτι.

17:02

71': Κίτρινη κάρτα στον Γεωργιάδη.

17:02

70': Αλλαγή για τον Άρη. Ο Πόι στη θέση του Ν' Λουντούλου.

16:56

Πολύ ωραίο σουτ - βολίδα του Ντούνη μέσα από την περιοχή που διπλασιάζει τα τέρματα της ομάδας του.

16:56

63': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

16:55

62': Αλλαγή για τον Απόλλωνα Καλαμαριάς. Ο Ζανέττου στη θέση του Γιαξή.

16:49

Ωραία εκτέλεση φάουλ του Κόκε, ο Καπνίδης πηδά πιο ψηλά από όλους και κάνει με κεφαλιά το 0-1.

16:49

58': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

16:47

55': Κόρνερ για τον Άρη. Εκτελείται, αλλά δεν αποφέρει κάτι.