1
20:01

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλό σας βράδυ.

19:54

Γκέλα για τον κακό Απόλλωνα (αν και αναμενόμενη με τέτοια αγωνιστική εικόνα), η οποία μπορεί να αποδειχθεί και οδυνηρή για τη συνέχεια της διεκδίκησης της ανόδου στη Σούπερ Λίγκα. Παλικαρίσιο Χ για τον Παναιγιάλειο, που ήξερε τι ήθελε μέσα στο γήπεδο και το πήρε με το σπαθί του. Και βέβαια, αυτό το αποτέλεσμα έρχεται να επιβεβαιώσει απόλυτα την ανάλυση του a-sports.gr για την αναμέτρηση του ματς ΑΕΛ - Απόλλων Σμύρνης, όταν τονίζαμε ότι οι διαμαρτυρίες για τη διαιτησία ήταν μάλλον το άλλοθι για τους ηττημένους, αφού σύμπτωση επαναλαμβανόμενη παύει να είναι σύμπτωση.

19:52

Γύρω από το διαιτητή Τίκα παίκτες του Απόλλωνα με το σφύριγμα της λήξης για να διαμαρτυρηθούν. Απορούμε τι ζητούν, αφού σε αυτό το ματς δεν υπάρχουν ούτε αμφισβητούμενες φάσεις!

19:50

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Απόλλων Σμύρνης - Παναιγιάλειος 1-1.

19:50

90'+4: Κίτρινη κάρτα στον Ρέλλα (για καθυστέρηση).

19:49

90'+3: Μεγάλη ευκαιρία για τον Απόλλωνα. Πλάγιο από τον Πάνο στα δεξιά, δυνατό, γυριστή κεφαλιά του Γκότοβου, νέα κεφαλιά του Κύργια, απομακρύνει σωτήρια πέφτοντας στην αριστερή γωνιά του ο Αθανασόπουλος.

19:48

Μικρή διακοπή, ο Παπαχρήστος στο έδαφος...

19:46

Συμπληρώθηκαν τα 90'. Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:45

89': Σέντρα Ρουσάκη από τα δεξιά, κακή κεφαλιά Φαρινόλα μέσα από την περιοχή και υπό πίεση, πολλά μέτρα πάνω από την εστία των φιλοξενούμενων.

19:44

88': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του και ο Παναιγιάαλειος. Ο Ρέλλας στη θέση του Σκαρτσίλα.

19:43

87': Κίτρινη κάρτα στον Σκαρτσίλα (την επιδίωξε).

19:43

87': Κίτρινη κάρτα στον Ρουσάκη (για διαμαρτυρία).

19:41

86': Τρίτο κόρνερ σε μικρό διάστημα για τον Απόλλωνα. Πάλι από τα αριστερά με τον Σουνά, απομακρύνουν οι αμυντικοί του Παναιγιάλειου.

19:40

85': Ο Σούνας από τα αριστερά στην εκτέλεση κόρνερ για τον Απόλλωνα. Σε νέο κόρνερ διώχνουν οι φιλοξενούμενοι.

19:39

84': Δεύτερη αλλαγή για τον Παναιγιάλειο. Ο Ζαχαρόπουλος στη θέση του Λινάρδου.

19:35

79': Κίτρινη κάρτα στον Μπουντόπουλο (την επιδιώξε).

19:35

79': Τρίτη αλλαγή για τον Απόλλωνα Σμύρνης. Ο Στεργίδης στη θέση του Μπουντόπουλου.

19:34

78': Κίτρινη κάρτα στον Καμαρά.

19:31

75': Κίτρινη κάρτα στον Κύργια.

19:30

74': Αλλαγή για τον Παναιγιάλειο. Ο Γκούφας στη θέση του Ζουνίνιο.

19:29

73': Κίτρινη κάρτα στον Γκοτσούλια.

19:27

71': Μακρινό σουτ Μπουντόπουλου, αρκετά μέτρα μακριά από την εστία του Παναιγιάλειου.

19:20

64': Σουτ Λινάρδου έξω από την περιοχή και αριστερά, λίγο ακόμα και η μπάλα θα έβγαινε πλάγιο!

19:17

61': Δεύτερη αλλαγή για τον Απόλλωνα Σμύρνης. Ο Τζιώρας στη θέση του Φομίν.

19:12

56': Σέντρα Καμαρά από τα δεξιά, μαζεύει ο Αθανασόπουλος εύκολα.

19:11

55': Κίτρινη κάρτα στον Κολόκα.