Ευχαριστούμε που μας παρακολουθήσατε, καλή συνέχεια.

16:25

Λήξη της αναμέτρησης. Ελλάδα - Ουκρανία 1-3.

16:23

90'+4: Εκπληκτική απόκρουση από την Πελετίδου σε σουτ της Ρομανένκο. Στην εξέλιξη της φάσης εκτελείται κόρνερ το οποίο περνά ανεκμετάλλευτο.

16:22

90'+3: Κίτρινη κάρτα στην Κυδωνάκη.

16:21

Μικρή διακοπή γιατί είναι στο έδαφος η Παντελιάδου. Ύστερα από λίγο το ματς αρχίζει ξανά.

16:20

16:19

89': Κόρνερ για την Ουκρανία με τη Ρομανένκο. Η μπάλα φτάνει στην Πεκούρ, αλλά διώχνει η Πελετίδου.

16:16

86': Σέντρα από τα δεξιά, κεφαλιά της Καλίνινα, η μπάλα πάνω από την εστία της Εθνικής.

16:14

84': Αλλαγή για την Ουκρανία. Η Κίμιχ αντί της Απανασένκο.

16:12

82': Κόρνερ για την Ελλάδα με τη Ζέρβα, περνά ανεκμετάλλευτο,

16:11

Η Καλίνινα φεύγει από ελεγχόμενη θέση οφσάιντ, μπαίνει στην περιοχή από τα αριστερά, βγάζει την παράλληλη πάσα για την Μποϊτσένκο, η οποία με κοντινό πλασέ σε κενή εστία κάνει το 1-3.

16:11

81': ΓΚΟΛ για την ΟΥΚΡΑΝΙΑ!

16:05

75': Μακρινό σουτ της Πεκούρ από τα δεξιά, άουτ.

16:03

73': Σουτ της Μποϊτσένκο από θέση μέσα δεξιά, δεν έχει πρόβλημα η Πελετίδου.

16:01

70': Αλλαγή για την Ελλάδα. Η Ζέρβα αντί της Κακαμπούκη.

15:59

Ωραίος συνδυασμός ανάμεσα στη Ρομανένκο και την Άντρουστσακ, με την τελευταία να αφήνει στην Καλίνινα, που από το ύψος του πέναλτι θα νικήσει την Πελετίδου και θα δώσει εκ νέου το προβάδισμα στην ομάδα της (1-2).

15:58

68': ΓΚΟΛ για την ΟΥΚΡΑΝΙΑ!

15:55

Εκτέλεση φάουλ της Παπαδοπούλου από τα δεξιά, σηκώνονται για την κεφαλιά από το ύψος του πρώτου δοκαριού Κόγγουλη και Κράβετς και η τελευταία στην προσπάθειά της να διώξει, με κεφαλιά ισοφαρίζει με αυτογκόλ (1-1).

15:54

64': ΓΚΟΛ για την ΕΛΛΑΔΑ!

15:53

64': Κίτρινη κάρτα στην Μπασάνσκα.

15:52

62': Αλλαγή για την Ουκρανία. Η Καλίνινα αντί της Κοζιρένκο.

15:51

61': Η Πελετίδου βγαίνει και προλαβαίνει και διώχνει προ της Ρομανένκο.