19:07

19:06

Λήξη αναμέτρησης, χωρίς σκορ ολοκληρώνεται το ματς.

19:04

90'+2: Κάνει σουτ εκτός περιοχής ο Καϊκούτ, εύκολα μπλοκάρει ο Μοσχονάς.

19:02

19:01

89': Κίτρινη στον Μαχαμάτ.

18:58

87': Κίτρινη στον Παππά.

18:57

86': Νέτο αντί Μαλόν για τη Βέροια.

18:55

84': Στη θέση του Τόπι ο Τσουρίκοφ για τον Λεβαδειακό.

18:54

Στο έδαφος ο Μοσχονάς, μικρή διακοπή.

18:51

79': Ο Γιουσούφ εκτελεί κόρνερ, ο Καϊκούτ παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.

18:50

79': Καϊκούτ αντί Άρτσε για τη Βέροια.

18:49

78': Ευκαιρία για τον Λεβαδειακό! Ο Παππάς από κοντά κάνει το πλασέ και ο Καντιμοίρης αποκρούει.

18:47

76': Κίτρινη στον Μαλόν.

18:46

75': Πολύ καλό τάκλιν από τον Γιάχιτς που κόβει την τελευταία στιγμή μπαλιά για τον Γιουσούφ.

18:42

Φλύαρη συνεχίζει να είναι η Βέροια.

18:39

68': Παππάς αντί Ατζαγκούν για τον Λεβαδειακό. Τραυματίστηκε ο Αφρικανός και δεν μπορούσε να συνεχίσει.

18:38

66': ΔΟΚΑΡΙ για τον Λεβαδειακό! Ο Μερεμπασβίλι εκτελεί απευθείας φάουλ λίγο έξω από την περιοχή και σημαδεύει το οριζόντιο δοκάρι.

18:35

64': Κίτρινη στον Ναζλίδη.

18:33

61': Αμπντούν αντί Μαγιέφσκι για τη Βέροια.

18:33

61': Αδύναμο σουτ από τον Μαγιέφσκι, άουτ φεύγει η μπάλα.

18:30

Προβληματισμένος ο Ελευθερόπουλος, θα βάλει τον Αμπντούν.

18:27

Στο έδαφος ο Μαχαμάτ, προσωρινή διακοπή.

18:24

53': Ευκαιρία για τη Βέροια. Ο Γιουσούφ γυρνά προς το πέναλτι, ο Ναζλίδης κάνει το σουτ, η μπάλα κοντράρει λίγο και φεύγει ψηλά.

18:22

51': Εκτελείται κόρνερ, ο Μανωλάς παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.

18:21

50': Κίτρινη στον Μαγιέφσκι.

18:20

Καλύτερα έχει μπει και πάλι η Βέροια.

18:17

46': Ατζαγκούν αντί Μπεν για τον Λεβαδειακό.

18:17

18:15

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

18:01

18:01

45'+1: Εξαιρετική αντεπίθεση από τον Λεβαδειακό, στο τέλος καθυστερεί χωρίς λόγο ο Μπεν, κάνει και κακή πάσα στον Μερεμπασβίλι και η φάση χάνεται.

18:01

18:01

45': Σουτ στην κίνηση επιχειρεί ο Ναζλίδης, αλλά δεν δικαιώνεται. Εντελώς άστοχος...

17:59

45': Κόρνερ για τη Βέροια, περνά ανεκμετάλλευτο.

17:55

41': Ο Ανάκογλου δοκιμάζει το πόδι του, εύκολα μπλοκάρει ο Μοσχονάς.

17:53

39': Καλό σουτ από τον Άρτσε, λίγο άουτ φεύγει η μπάλα.

17:52

38': Πολύ δυνατή η σέντρα του Μπεν, άουτ φεύγει η μπάλα.

17:49

Ανάκογλου και Μαγιέφσκι είναι εκείνοι που προσπαθούν να δημιουργήσουν τα πάντα για τη Βέροια.

17:47

32': Ο Ανάκογλου δίνει στον Γιουσούφ, εκείνος κάνει επικίνδυνο παράλληλο γύρισμα, αλλά ο Μανωλάς διώχνει την τελευταία στιγμή.

17:44

Σχεδόν στο μισό ματς παίζεται το γήπεδο.

17:41

Έχει ανεβάσει ταχύτητα η Βέροια και ο Λεβαδειακός δυσκολεύεται να κρατήσει την μπάλα.

17:38

Στο έδαφος ο Σιόντης, προσωρινή διακοπή.

17:36

22': ΔΟΚΑΡΙ για τη Βέροια! Ο Ανάκογλου δίνει στον Μαγιέφσκι κι εκείνος με ωραίο φαλτσαριστό σουτ σημαδεύει το δεξί δοκάρι του Μοσχονά.

17:35

Κυκλοφορεί την μπάλα η Βέροια, αλλά κάτι φαίνεται ότι της λείπει.

17:31

17': Πλασάρει με τη μία ο Μπερεμπασβίλι, ψηλά φεύγει η μπάλα.

17:29

15': Είχε τον χώρο αλλά δεν σούταρε ο Ανάκογλου και στη συνέχεια έκανε λάθος πάσα.

17:25

11': Ευκαιρία για τον Λεβαδειακό! Ο Γιακουμάκης μπαίνει στην περιοχή, γυρίζει σωστά στον Μπεν, αλλά ο Γιαννούλης με τάκλιν τον προλαβαίνει πριν πλασάρει.

17:25

10': Κόρνερ για την Βέροια. Το εκτελεί ο Μαγιέφσκι, ο Ναζλίδης παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.

17:22

Έχει μπει ελαφρώς καλύτερα ο Λεβαδειακός.

17:19

Αναγνωριστικά τα πρώτα λεπτά.

17:15

17:12

17:09

Δύο νίκες σερί μετρούν οι Βοιωτοί και μάλιστα με την τελευταία να είναι στη Νέα Σμύρνη κόντρα στον μέχρι τότε αήττητο για έντεκα αγώνες Πανιώνιο.

17:05

Από ήττα από τον Ολυμπιακό στο Φάληρο προέρχονται οι Ημαθιώτες, οι οποίοι ψάχνουν τρίποντο για να εξασφαλίσουν την παραμονή τους.

17:01

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι της Βέροιας με τον Λεβαδειακό ξεκινά σε περίπου 15 λεπτά.

ΒΕΡΟΙΑ
Καντιμοίρης, Μαλόν, Πούγγουρας, Μπράβο, Γιαννούλης, Σιόντης, Άρτσε, Ανάκογλου, Μαγιέφσκι, Γιουσούφ, Ναζλίδης
Αναπ: Βασιλειάδης, Νέτο, Μαραγκός, Μάνος, Αμπντούν, Ετζενγκέλε, Καϊκούτ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Μοσχονάς, Στάθης, Μεντί, Γιάχιτς, Μανωλάς, Τόπι, Μαχαμάτ, Μίνγκας, Μπεν, Μερεμπασβίλι, Γιακουμάκης
Αναπ: Τσιντώτας, Μάγκας, Μπελγκαζουανί, Μάντζιος, Ατζαγκούν, Παππάς, Τσουρίκοφ
Διαιτητής: Τζήλος (Λάρισας) Βοηθοί: Ευθυμιάδης (Πιερίας), Γκάγκας (Λάρισας) Τέταρτος: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)