0
16:53

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας! Καλό σας απόγευμα.

16:52

«Αγκαλιάζει» την άνοδο ο Άρης πανηγυρίζοντας άλλη μία νίκη, αυτή τη φορά επί του δεύτερου της βαθμολογίας Νέστου Χρυσούπολης. Από τη στιγμή που προηγήθηκαν στο σκορ, οι γηπεδούχοι δεν έχασαν στιγμή τα... ηνία και έφτασαν σχετικά εύκολα στο «τρίποντο».

16:52

Λήξη του ματς! 2-0.

16:50

90'+1: Κόρνερ για τον Νέστο. Το εκτελεί από τα αριστερά ο Δεσύλας, μπλοκάρει χωρίς πρόβλημα ο Σιδεράκης.

16:45

86': Αλλαγή για τον Νέστο. Ο Μαρκάκης στη θέση του Αβογιάν.

16:44

86': Κόρνερ για τον Άρη. Το εκτελεί ο Τάτος από τα δεξιά, μαζεύει χωρίς πρόβλημα ο Καραβελίδης.

16:41

83': Κόρνερ για τον Άρη. Εκτελείται από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.

16:40

81': Αλλαγή για τον Άρη. Ο Κυβελίδης στη θέση του Ρόβα.

16:37

Ο Ντούνης βγάζει ωραία τον Καπνίδη στην πλάτη της άμυνας και εκείνος με σουτ από το ύψος της περιοχής κάνει το 2-0.

16:37

78': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

16:36

77': Κόρνερ για τον Νέστο. Το εκτελεί από τα αριστερά στο πρώτο δοκάρι ο Δεσύλας, δεν αποφέρει κάτι.

16:35

76': Αλλαγή για τον Νέστο Χρυσούπολης. Ο Δεσύλας στη θέση του Μελισσόπουλου.

16:34

76': Σέντρα του Γεωργιάδη από τα δεξιά, ο Τάτος πιάνει την κεφαλιά μέσα από την περιοχή, άουτ η μπάλα.

16:34

75': Αλλαγή για τον Άρη. Ο Ντούνης στη θέση του Κόκε.

16:33

74': Κόρνερ για τον Άρη. Το εκτελεί ο Τάτος από τα δεξιά, απευθείας άουτ.

16:31

Έχει πέσει ο ρυθμός του αγώνα, με τον Νέστο να παίζει και με παίκτη λιγότερο και τον Άρη να κρατά σταθερά το προβάδισμα.

16:22

63': Κόρνερ για τον Άρη. Το εκτελεί από τα δεξιά ο Τάτος, ο Καπνίδης πιάνει την κεφαλιά, αλλά η μπάλα περνά άουτ.

16:21

Συνεχίζεται έπειτα από 5 περίπου λεπτά το ματς.

16:19

Οι συστάσεις γίνονται, αλλά τα συνθήματα δεν σταματούν.

16:17

Μικρή διακοπή στο ματς. καθώς ο διαιτητής ζητά να γίνουν συστάσεις για υβριστικά συνθήματα που ακούγονται κατά της ΕΠΟ, του Σταύρου Κοντονή και του Αλέξη Τσίπρα.

16:15

56': Αλλαγή για τον Άρη. Ο Ν'Λουντούλου στη θέση του Πόι.

16:10

52': Σουτ του Ζγκούρι, μπλοκάρει χωρίς πρόβλημα ο Σιδεράκης.

16:10

51': Κίτρινη κάρτα στον Ρόβα.

16:07

48': Κόρνερ για τον Άρη. Εκτελείται από τα αριστερά, η μπάλα φτάνει στον Γεωργιάδη που κάνει το σουτ, άουτ.