19:07

19:07

Λήξη αναμέτρησης, χωρίς σκορ ολοκληρώθηκε το ματς.

19:05

90'+2: Μπαργκάν αντί Μασούρα για τον Πανιώνιο.

19:04

19:01

87': Πατσατζόγλου αντί Μπακασέτα για τον Πανιώνιο.

18:56

83': Στανισάβλιεβιτς αντί Μουνάφο για τον Πλατανιά.

18:54

Αποβλήθηκε από τον πάγκο του Πανιωνίου ο βοηθός του Ουζουνίδη, Κόλα.

18:54

81': Κίτρινη στον Κουλιμπαλί.

18:52

79': Κίτρινη στον Χαλκιαδάκη.

18:51

79': Εκτελεί κόρνερ ο Ντίνας, με δυσκολία διώχνει ο Διούδης.

18:50

78': Αλλαγή για τον Πλατανιά, Πάγκαλος αντί Μιλούνοβιτς.

18:46

Πολύ κακός ο Πανιώνιος και εντελώς ακίνδυνος. Ούτε μία καλή προσπάθεια στο δεύτερο ημίχρονο.

18:43

Ανεβάζει την πίεσή του ο Πλατανιάς.

18:39

66': Φάουλ εκτελεί ο Μιλούνοβιτς, εντελώς άστοχη η κεφαλιά του Ντίνα.

18:38

65': Χαλκιαδάκης αντί Τζανδάρη για τον Πανιώνιο, στο κέντρο θα πάει ο Καθάριος.

18:37

64': Ευκαιρία για τον Πλατανιά! Ο Μιλούνοβιτς εκτελεί κόρνερ, ο Σελίν παίρνει την κεφαλιά στο ρπώτο δοκάρι και η μπάλα φεύγει ελάχιστα έξω.

18:35

Έχει ενοχλήσεις ο Τζανδάρης, φαίνεται ότι δεν μπορεί να συνεχίσει.

18:33

60': Τσουράκης αντί Αποστολόπουλου για τον Πλατανιά.

18:33

60': Καλό σουτ από τον Ανγκούλο, λίγο έξω φεύγει η μπάλα.

18:30

Κυκλοφορεί την μπάλα ο Πλατανιάς χωρίς να γίνεται επικίνδυνος.

18:26

"Ελάτε πιο πάνω" φωνάζει στους παίκτες του ο Ουζουνίδης για να βγουν από την άμυνα.

18:22

50': Μπαίνει στην περιοχή ο Κουλιμπαλί, κάνει επικίνδυνο γύρισμα, αλλά ο Οικονόμου απομακρύνει.

18:18

18:18

18:02

Έξαλλος ο Ουζουνίδης, φωνάζει ότι ακυρώθηκε "καθαρό γκολ". Το ίδιο υποστηρίζει και ο Ζαμάνης.

18:02

18:01

44': Σκοράρει ο Μασούρας με κεφαλιά από σέντρα του Καραμάνου, αλλά το γκολ του ακυρώνεται για οφσάιντ. Πολύ οριακή η φάση.

17:59

43': Καλή αντεπίθεση από τον Πανιώνιο, ο Καθάριος μπαίνει στην περιοχή από μέσα δεξιά και κάνει κακό γύρισμα σπαταλώντας μία φάση πολλά υποσχόμενη.

17:57

Το ένα λάθος διαδέχεται το άλλο.

17:54

38': Κίτρινη στον Τζανδάρη.

17:53

Πολύ κακό το παιχνίδι, ελάχιστες οι τελικές μπροστά από τις δύο εστίες. Ο Πλατανιάς κυκλοφορεί την μπάλα παίζοντας κυρίως παράλληλο ποδόσφαιρο.

17:49

Παρατηρήσεις από τον Ουζουνίδη για τις αποστάσεις που έχουν οι παίκτες του.

17:46

31': Ο Καθάριος κατεβάζει την μπάλα, αλλά από μέσα δεξιά κάνει κακό σουτ και αστοχεί.

17:44

29': Ο Ντίνας κλέβει, δίνει στον Ανγκούλο, εκείνος κάνει παράλληλο γύρισμα αλλά δεν βρίσκει συμπαίκτη.

17:44

Εδώ οι "κυανέρυθροι" πίεσαν πολύ καλά και ο Σωτηρίου αναγκάστηκε να πετάξει πλάγια την μπάλα.

17:41

Έχει πάρει την εντολή ο Μπακασέτας να γυρνά πιο πίσω και να επιτηρεί τον Γκνιάτιτς.

17:38

22': Σέντρα από τον Μιλούνοβιτς, ο Ανγκούλο παίρνει την κεφαλιά και ο Διούδης μπλοκάρει.

17:37

21': Μακρινό σουτ από τον Μπακασέτα, έξω φεύγει η μπάλα.

17:36

20': Γίνεται η σέντρα, o Οικονόμου παίρνει την κεφαλιά και ο Σωτηρίου μπλοκάρει.

17:34

18': Μακρινό σουτ από τον Αποστολόπουλο είναι εντελώς άστοχο.

17:33

Στο μισό γήπεδο παίζεται το ματς, από τα πλάγια επιτίθεται ο Πλατανιάς προκειμένου να διασπάσει την άμυνα του Πανιωνίου.

17:29

14': Γίνεται η σέντρα από δεξιά, μπαίνει στην πορεία της μπάλας ο Μιλούνοβιτς, αλλά με προβολή στέλνει την μπάλα άουτ.

17:26

Έχει μπει καλύτερα ο Πλατανιάς.

17:23

7': Κίτρινη στον Ρισβάνη.

17:20

Μικρή διακοπή, στο έδαφος ο Γκνιάτιτς.

17:18

2': Ευκαιρία για τον Πλατανιά! Ο Διούδης πέφτει στα πόδια του Ντίνα και στη συνέχεια το σουτ του Μιλούνοβιτς σταματά στα σώματα.

17:16

17:13

Βγαίνουν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

17:09

Αντίδραση ψάχνουν οι Νεοσμυρνιώτες στην προσπάθεια που κάνουν για να μπουν στα πλέι οφ μετά την ήττα από τον Λεβαδειακό.

17:05

Από ήττα από την Καλλονή προέρχονται οι Χανιώτες που επιθυμούν να κλείσουν τη σεζόν όσο καλύτερα γίνεται.

17:01

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι του Πλατανιά με τον Πανιώνιο ξεκινά σε περίπου 15 λεπτά.

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Σωτηρίου, Κουλιμπαλί, Σελίν, Μπανανά, Βάντερσον, Γκνιάτιτς, Μουνάφο, Αποστολόπουλος, Ντίνας, Μιλούνοβιτς, Ανγκούλο.
Αναπ: Κοκκαλάς, Ιτούα, Δημήτρης, Βαλεριάνος, Στανισάβλιεβιτς, Τσουράκης, Πάγκαλος.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Διούδης, Βλάχος, Ρισβάνης, Οικονόμου, Τασουλής, Τζανδάρης, Σιώπης, Καθάριος, Μπακασέτας, Μασούρας, Καραμάνος.
Αναπ: Παπαδόπουλος, Αργυρόπουλος, Ποζατζίδης, Πατσατζόγλου, Μπαργκάν, Βιγιάλμπα, Χαλκιαδάκης.
Διαιτητής: Λαμπρόπουλος (Ηλείας) Βοηθοί: Καρατζίκας, Τσολάκης (Αθηνών) Τέταρτος: Νεοφυτιάδης (Κορινθίας)