2
-
1
23:20

Ο Ολυμπιακός πήρε τη νίκη με 2-1, καθώς αντέδρασε υποδειγματικά στο γκολ που δέχτηκε και θα μπορούσε να έχει πετύχει κι άλλα τέρματα

23:20

Τέλος του αγώνα

23:18

Μπήκαμε στο έξτρα δίλεπτο του αγώνα

23:13

85': Ακυρώνεται λανθασμένα ως οφσάιντ γκολ του Μήτρογλου

23:10

83': Ευκαιρία για τον Ατρόμητο, αλλά το σουτ του Μπρίτο κοντράρει πάνω στον Σάμαρη και φεύγει κόρνερ

23:03

76': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Παπαδόπουλος μπαίνει στη θέση του Ναπολεόνι

23:01

73': Αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Ο Μανιάτης δίνει τη θέση του στον Μεντζανί

22:54

67': Πολύ καλή συνεργασία από Σαβιόλα και Μήτρογλου, το σουτ του τελευταίου αποκρούει δύσκολα ο Σηφάκης

22:52

65': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Παπουτσογιαννόπουλος αντί Δημούτσου

22:50

62': Δοκάρι για τον Ολυμπιακό σε πλασέ του Σαβιόλα που αποκρούστηκε και από τον Σηφάκη

22:46

58': Από ωραία ενέργεια και σέντρα του Μπονγκ το πλασέ του Σαβιόλα στην κίνηση φεύγει ψηλά άουτ

22:43

55': Κίτρινη κάρτα στον Ούμπιντες

22:41

Αντιδράει γρήγορα η ομάδα του Μίτσελ. Από κόρνερ του Ντομίνγκεζ, ο Σαβιόλα με κεφαλιά κάνει το 2-1

22:41

54': ΓΚΟΛ για τον Ολυμπιακό!

22:38

Ωραία κομπίνα σε φάουλ από τους «ερυθρόλευκους», με τον Μήτρογλου να στρώνει στον Φουστέρ και ο Ισπανός με πλασαριστό σουτ από το ημικύκλιο της περιοχής κάνει το 1-1

22:38

51': ΓΚΟΛ για τον Ολυμπιακό!

22:37

50': Κίτρινη κάρτα στον Δημούτσο

22:36

48': Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό, αλλά το σουτ του Σαβιόλα φεύγει πάνω απ' την εστία του Σηφάκη

22:35

47': Κίτρινη κάρτα στον Ταυλαρίδη

22:35

Ο Ναπολεόνι έφυγε και πάλι ανάμεσα σε Σιόβα και Μανωλά και αυτή τη φορά πλάσαρε εύστοχα τον Ρομπέρτο για το 0-1

22:35

47': ΓΚΟΛ για τον Ατρόμητο!

22:32

Ξεκίνησε το β' μέρος

22:32

Δύο αλλαγές για τον Ολυμπιακό στο ξεκίνημα της επανάληψης. Ο Σαβιόλα μπαίνει αντί του Φετφατζίδη και ο Φουστέρ αντί του Σαλίνο

22:17

Μέτρια εικόνα από τον Ολυμπιακό. Ο Ατρόμητος κρατάει με σχετική ευκολία το μηδέν και είναι αυτός που έχει τις δύο μεγάλες ευκαιρίες στα πρώτα 45 λεπτά

22:17

Τέλος πρώτου μέρους

22:16

Έχουν συμπληρωθεί τα 45'. Ένα λεπτό ο έξτρα χρόνος

22:10

39': Σέντρα του Κάμπελ, ο Φετφατζίδης πλασάρει στην κίνηση από το ύψος του πέναλτι και στέλνει τη μπάλα άουτ

22:05

34': Κίτρινη κάρτα στον Μπρίτο

22:05

34': Νέα καλή στιγμή για τον Ατρόμητο. Ο Φυτανίδης βγαίνει στην κόντρα απέναντι στον Ρομπέρτο, αλλά ο Ισπανός καταλαβαίνει τη λόμπα του και μπλοκάρει εύκολα τη μπάλα.

22:03

32': Κίτρινη κάρτα στον Σάμαρη

22:01

30': Κίτρινη κάρτα στον Λαζαρίδη

21:58

28': Πρώτο καλό σουτ για τον Ολυμπιακό από τον Ντομίνγκεζ, αλλά η μπάλα φεύγει πάνω απ' την εστία του Σηφάκη

21:52

21': Πολύ μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Από κάθετη πάσα του Πίτου Γκαρσία ο Ναπολεόνι βγήκε τετ α τετ με τον Ρομπέρτο, αλλά πλάσαρε άουτ.

21:46

15': Ισορροπημένο το ματς μέχρι στιγμής. Οι δύο ομάδες δεν μπορούν να απειλήσουν.

21:42

11': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Καραμάνος μπαίνει αντί του Μπάλλα

21:40

Υπάρχουν φόβοι για σοβαρό κάταγμα στο χέρι του αμυντικού μέσου του Ατρομήτου!

21:38

7': Το παιχνίδι έχει διακοπεί καθώς ο Μπάλλας τραυματίστηκε έπειτα από κλωτσιά που δέχτηκε στο χέρι από τον Ταυλαρίδη και θα γίνει αλλαγή