Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Από το Παμπελοποννησιακό καλό σας απόγευμα!

16:52

Λήξη της αναμέτρησης. Παναχαϊκή - Πανελευσινιακός 1-4.

16:51

90'+4: Κόρνερ για την Παναχαϊκή με τον Πέδρο. Σε νέο κόρνερ διώχνουν οι αμυντικοί του Πανελευσινιακού, το οποίο δεν προλαβαίνει να εκτελεστεί καθώς ακούγεται το σφύριγμα της λήξης.

16:49

90'+1: Σουτ Βάιτζερ έξω από την περιοχή, στην αγκαλιά του Στρέζου.

16:48

Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:47

89': Εκτέλεση φάουλ Πέδρο από τα δεξιά, σε κόρνερ ο Μανιάτης. Εκτελεί ο Πέδρο, σουτ στην κίνηση ο Παπανικολάου, άουτ.

16:46

88': Κίτρινη κάρτα στον Βάιτζερ.

16:43

86': Φάουλ του Πέδρο από δεξιά, μπλόκαρε ο Μανιάτης.

16:40

82': Σουτ έξω από την περιοχή του Κακαρά με το αριστερό, άουτ.

16:39

Αυξάνονται τα προβλήματα για τον Στάθη Σταθόπουλο, καθώς δεν θα έχει στη διάθεσή του ούτε τον Σήφη Λαμπρόπουλο στο εντός έδρας ματς της Κυριακής (6/3) με τον Πανσερραϊκό.

16:39

81': Δεύτερη κίτρινη κάρτα στον Ι. Λαμπρόπουλο. Με δέκα παίκτες η Παναχαϊκή.

16:39

81': Το κόρνερ εκτελείται από τον Πέδρο, καμία ανησυχία για τους φιλοξενούμενους.

16:38

81': Σέντρα του Χούσα, κεφαλιά Παπανικολάου, σε κόρνερ ο Μανιάτης.

16:37

Διαμαρτύρονται οι φίλαθλοι της Παναχαϊκής, φωνάζοντας συνθήματα εναντίον των ιδιοκτητών της ομάδας, με τον Νίκο Παπαδάκη να αποχωρεί από την κερκίδα αποδοκιμαζόμενος.

16:35

77': Σουτ του Ασίγκμπα έξω από την περιοχή στην αγκαλιά του Μανιάτη.

16:34

Πλασέ μέσα στην περιοχή του Γιαννιτσάνη, η μπάλα βρήκε στο σώμα του Στρέζου, πήρε ύψος και ο Κυζιρίδης με κεφαλιά έγραψε 1-4.

16:33

76': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟ!

16:31

73': Κόρνερ για την Παναχαϊκή με τον Πέδρο. Περνά ανεκμετάλλευτο.

16:29

Ο Ασίγκμπα κάνει λάθος υπολογισμό και με τον Στρέζο εκτός εστίας ο Γιαννιτσάνης με το αριστερό με λόμπα στέλνει την μπάλα στην αριστερή γωνία του τέρματος της Παναχαϊκής για το 1-3.

16:28

71': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟ!

16:24

67': Κίτρινη κάρτα στον Κυζιρίδη.

16:23

67': Κόρνερ για τον Πανελευσινιακό με τον Βάιτζερ. Διώχνουν οι αμυντικοί.

16:23

66': Εκτέλεση φάουλ Πέδρο περίπου από τα 30 μέτρα στην αγκαλιά του Μανιάτη.

16:19

62': Αλλαγή για την Παναχαϊκή. Ο Παπανικολάου αντί του Ρόκα.

16:17

60': Αλλαγή για τον Πανελευσινιακό. Ο Κοτσόκολος αντί του Τσολακίδη.

16:16

58': Σέντρα Χούσα από τα δεξιά, δεν προλαβαίνουν ο Πέδρο ή ο Ρόκας να κάνουν την προβολή και η μπάλα περνά παράλληλα της εστίας και καταλήγει άουτ.

16:13

55': Κόρνερ για την Παναχαϊκή. Στην εκτέλεση ο Πέδρο, προβολή Ασίγκμπα στο πρώτο δοκάρι, πάλι σε κόρνερ, το οποίο εκτελείται και μπλοκάρει ο Μανιάτης για να τελειώσει η πολιορκία.

16:12

54': Κίτρινη κάρτα στον Ρόκα.

16:10

52': ΔΟΚΑΡΙ για την ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ. Το κόρνερ εκτελείται από τον Πέδρο, κεφαλιά Μουκίδη, στο οριζόντιο δοκάρι, για να διώξουν σε κόρνερ οι αμυντικοί των φιλοξενούμενων, που θα περάσει ανεκμετάλλευτο.

16:09

Οι γηπεδούχοι ζητούν πέναλτι σε σπρώξιμο του Πέδρο ακριβώς πάνω στη γραμμή.

16:09

51': Μπαλιά του Σ. Λαμπρόπουλου στον Μουκίδη στο δεύτερο δοκάρι, πλασάρει, η μπάλα παίρνει ύψος και σκάει μέσα στην περιοχή, για να καταλήξει κόρνερ από τους αμυντικούς.

16:08

51': Αλλαγή για τον Πανελευσινιακό. Ο Κωνσταντινίδης αντί του Βαϊσχάιμερ.

16:05

48': Σουτ του Μουκίδη έξω από την περιοχή, στην αγκαλιά του Μανιάτη.

16:04

Το φάουλ εκτελείται από τον Χαρτσιά, πάνω στο τείχος και η μπάλα απομακρύνεται.

16:04

46': Κίτρινη κάρτα στον Κασνέτση για διαμαρτυρία.

16:03

46': Φάουλ σε καλή θέση για την Παναχαϊκή, δύο μέτρα από τη γραμμή, δεξιά του ημικυκλίου.

16:02

Έναρξη β' ημιχρόνου.

15:48

Λήξη α' ημιχρόνου. Παναχαϊκή - Πανελευσινιακός 1-2.

15:46

45': Κόρνερ για την Παναχαϊκή με τον Πέδρο. Διώχνουν οι αμυντικοί του Πανελευσινιακού.

15:43

Εκτελεί το κόρνερ ο Πέδρο με πάσα στον Χαρτσιά, ο οποίος του ξαναδίνει την μπάλα, γεμίζει στην περιοχή και στο ύψος του πέναλτι, ύστερα από αδράνεια στην άμυνα των φιλοξενούμενων, ο Τρίγκας με ευθύβολο σουτ γράφει το 1-2.

15:42

41': ΓΚΟΛ για την ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ!

15:42

41': Σουτ του Ρόκα έξω από την περιοχή, με δυσκολία σε κόρνερ ο Μανιάτης.

15:41

40': Ο Βαϊσχάιμερ έπαιξε κάθετα με τον Γιαννιτσάνη, που μπήκε από τα δεξιά στην περιοχή, πιεζόμενος από δύο αμυντικούς, πλάσαρε, με το σώμα έδιωξε ο Στρέζος.