Πολλές εστίες φωτιάς στη Θύρα 3 και στη Θύρα 4. Οι αστυνομικές δυνάμεις είναι ακόμα μέσα. Έχουμε προσαγωγές και μάχες μεταξύ των οπαδών και των αστυνομικών.

Είναι εντυπωσιακό πως ακόμη ο Παππάς δεν έχει πάρει απόφαση, ενώ θεωρείται δεδομένο πως δεν θα συνεχιστεί το παιχνίδι.

Γευματίζουν οι παίκτες του Ολυμπιακού.

22:03

Στον αγωνιστικό χώρο ο Σαββίδης.

22:01

Την οριστική απόφαση του Παππά περιμένουν άπαντες. Δεν γίνεται να συνεχιστεί το ματς.

21:55

Συνεχίζονται οι μάχες ανάμεσα σε οπαδούς και αστυνομία.

21:47

Κάτσε, Χαρίσης, Αθανασιάδης και Μαλεζάς παραμένουν στον αγωνιστικό χώρο.

21:46

Γίνονται και συλλήψεις από τις αστυνομικές δυνάμεις.

21:46

Με αυτές τις εικόνες που βλέπουμε, θα είναι απίθανο να συνεχιστεί το παιχνίδι και φυσικά σαφής καταστρατήγηση των κανονισμών.

21:45

Δεν γίνεται να παιχτεί ποδόσφαιρο στην Τούμπα έτσι όπως είναι η κατάσταση. Έχουμε και εισβολή οπαδών στον αγωνιστικό χώρο.

21:43

Προσπαθούν να πείσουν τον διαιτητή οι παίκτες να μείνει και να τελειώσει το παιχνίδι κανονικά.

21:42

Πέφτουν ξανά φωτοβολίδες!

21:42

90': Σιόβας αντί Σεμπά για τον Ολυμπιακό.

21:41

Επιστρέφουν στον αγωνιστικό χώρο και οι διαιτητές.

21:38

Συζητούν μεταξύ τους οι παίκτες. Τα είπαν και Τζαβέλλας με Σάββα Θεοδωρίδη.

21:35

Θα συνεχιστεί το παιχνίδι, όπως αποφάσισαν οι διαιτητές.

21:34

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι παίκτες των δύο ομάδων. Όχι όμως και οι διαιτητές.

21:27

Στη σουίτα του ο Σαββίδης, που παρακολουθεί όσα έγιναν. Υπάρχουν κάποιες πληροφορίες ότι μπορεί να μιλήσει μετά.

21:27

Τίποτα δεν δείχνει ότι θα συνεχιστεί το παιχνίδι.

21:23

Ο αστυνομικός διευθυντής λέει πως δεν υπάρχει κανένα αγωνιστικό πρόβλημα. Εγγυάται ότι δεν θα μπουν μέσα οι οπαδοί επί της ουσίας.

21:23

Έχουν επιστρέψει στα αποδυτήρια τόσο οι παίκτες όσο και οι διαιτητές.

21:20

Αποχωρεί και ο Τούντορ τώρα. Μέσα στον αγωνιστικό χώρο υπάρχουν αστυνομικές δυνάμεις.

21:19

Ρίψεις φωτοβολίδων, στον αγωνιστικό χώρο μπαίνουν τα ΜΑΤ! Φεύγουν οι ομάδες για τα αποδυτήρια.

21:18

89': Κόκκινη στον Μακ, επειδή συνέχισε να διαμαρτύρεται στον Μήτσιο, τον βοηθό γραμμής.

21:18

89': Στη θέση του Φορτούνη ο Ντομίνγκεζ.

21:17

88': Κίτρινη στον Σεμπά.

21:16

87': Κίτρινη στον Τζαβέλλα.

21:16

Έχουν ξεφύγει τα πράγματα, μεγάλη ένταση ανάμεσα στους παίκτες των δύο ομάδων.

21:15

86': Εξαιρετική μπαλιά του Τζαβέλλα, στην πλάτη της άμυνας φεύγει ο Μακ, βγαίνει γρήγορα ο Καπίνο και υπάρχει επαφή ανάμεσα στους δύο. "Παίζετε" είπε ο Παππάς, υπάρχει πέναλτι.

21:13

84': Απευθείας φάουλ από πλάγια εκτελεί ο Τζαβέλλας και είναι εντελώς άστοχο. Κακή επιλογή, μπορούσε να κάνει σέντρα.

21:12

83': Κίτρινη στον Σαλίνο.

21:11

81': Αθανασιάδης αντί Μυστακίδη για τον ΠΑΟΚ.

21:10

81': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ολυμπιακό! Ο Τσίμιροτ κάνει λάθος και δίνει την μπάλα στον Καμπιάσο, το φαλτσαριστό σουτ του τελευταίου φεύγει λίγο άουτ κι ενώ ο Βελλίδης ήταν εκτός θέσης.

21:09

80': Κίτρινη στον Ιντέγιε.

21:07

Έχουν εκνευριστεί πολύ οι παίκτες του ΠΑΟΚ. Πέφτουν πάνω στον Παππά και ο Τζαβέλλας ως αρχηγός προσπαθεί να τους διώχνει.

21:06

77': Κίτρινη στον Βίτορ. Η Τούμπα "αποθεώνει" τον Παππά σε κάθε σφύριγμά του χειροκροτώντας τον ειρωνικά.

21:04

75': Στη θέση του Φουστέρ ο Πουλίδο για τον Ολυμπιακό.

21:04

74': Κίτρινη για διαμαρτυρία στον Μακ.

21:02

73': Κίτσιου αντί Άντονις για τον ΠΑΟΚ.

21:01

72': Οφσάιντ σηκώνει ο βοηθός για τον Μακ, λανθασμένη η απόφαση.

20:59

70': Ο Πέλκας σκοράρει από κοντά ύστερα από το σουτ του Μυστακίδη, αλλά σωστά ακυρώνεται το γκολ του. Ήταν ξεκάθαρα πιο μπροστά.

20:56

67': Κίτρινη στον Κάτσε.

20:56

67': Καλό σουτ εκτός περιοχής από τον Κάτσε, περίεργα φάλτσα παίρνει η μπάλα και φεύγει λίγο άουτ.

20:53

64': Ο Πέλκας δίνει στον Άντονις αλλά ο τελευταίος από μέσα δεξιά αστοχεί.

20:52

Το παιχνίδι άρχισε και από τα μεγάφωνα ακούστηκε πως θα έχουμε οριστική διακοπή αν πεταχτεί άλλο αντικείμενο στον αγωνιστικό χώρο.

20:52

62': Κάτσε αντί Χαρίση για τον ΠΑΟΚ.

20:49

Ο Γεωργάτος λέει στους παίκτες του Ολυμπιακού να επιστρέψουν στον αγωνιστικό χώρο.

20:48

Έπεσε αντικείμενο στον Σίλβα! Ήταν ένα ποτήρι με νερό. Στα γόνατα ο Πορτογάλος, διακόπτεται το παιχνίδι.

20:47

Ο Σεμπά από μέσα αριστερά κάνει το γύρισμα, η μπάλα περνά από τον Ιντέγιε αλλά ο Φουστέρ από κοντά εκτελεί τον Βελλίδη.

20:46

57': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

20:45

56': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Η μπάλα περνά απ' όλους από την εκτέλεση του Φορτούνη και ο Βελλίδης μπλοκάρει.

20:44

Μικροενοχλήσεις έχει ο Ντα Κόστα.

20:42

53': Κίτρινη στον Λέοβατς.

20:41

52': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Ο Φορτούνης το εκτελεί προς το πέναλτι αλλά δεν βρίσκει συμπαίκτη.

20:40

Διακοπή από τον Παππά γιατί είχαμε ρίψη φωτοβολίδας. Έγιναν συστάσεις από τα μεγάφωνα.

20:39

50': Από πλάγια αριστερά ο Λέοβατς κατεβάζει την μπάλα και κάνει άστοχο σουτ.

20:37

48': Κίτρινη στον Άντονις.

20:36

47': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ολυμπιακό! Ο Ιντέγιε από αριστερά κάνει το γύρισμα, ο Φουστέρ από το ύψος της μικρής περιοχής και πλάγια βάζει την προβολή και στέλνει την μπάλα άουτ.

20:35

20:34

20:18

20:17

45': Ο Σεμπά από μέσα αριστερά κάνει το σουτ και αστοχεί.

20:15

43': Ο Λέβοτας περνά εντυπωσιακά δύο παίκτης, μπαίνει στην περιοχή, αλλά η επιλογή του είναι ανεξήγητη στη συνέχεια καθώς γυρνά πίσω στον Χαρίση.

20:13

41': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Το εκτελεί ο Φορτούνης και η μπάλα απομακρύνεται.

20:12

39': Ο Μακ παίρνει τις κόντρες, από πλάγια εντός περιοχής κάνει και το γύρισμα και ο Καμπιάσο διώχνει.