0
19:56

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό σας βράδυ!

19:54

Σαφώς καλύτερο το δεύτερο ημίχρονο, με τα Χανιά να είναι καλύτερα, αλλά παρά τις ευκαιρίες να μην καταφέρνουν να σκοράρουν, παίρνοντας, πάντως, έναν σημαντικό βαθμό.

19:52

Λήξη του ματς! 0-0.

19:51

90'+3: Μεγάλη ευκαιρία για τα Χανιά. Ο Μασάδο εκτελεί φάουλ, η μπάλα φτάνει στον Διαμαντόπουλο που εξ επαφής δεν μπορεί να νικήσει τον Λαζαρίδη.

19:48

90'+1: Νεύρα και μοκροαψιμαχίες μεταξύ των παικτών με τον Δεινόπαπα να δέχεται την κίτρινη κάρτα.

19:48

19:46

89': Κίτρινη κάρτα στον Παγώνη.

19:44

88': Το εκτελεί ο Μασάδο από τα δεξιά, η μπάλα φτάνει στον Τσούτση που κάνει το σουτ, άουτ η μπάλα.

19:44

87': Κίτρινη κάρτα στον Μασάδο.

19:43

87': Κόρνερ για τα Χανιά. Εκτελείται από τα δεξιά και αποφέρει νέο κόρνερ.

19:41

85': Σουτ του Μασάδο από τα αριστερά, λίγο άουτ η μπάλα.

19:40

83': Αλλαγή για τον Κισσαμικό. Ο Ποσίνκοβιτς στη θέση του Σαπαλίδη.

19:37

80': Παράλληλη σέντρα του Λώττα από τα δεξιά, δεν κεταφέρνει να κάνει για λίγο την προβολή ο Μάντζης, άουτ η μπάλα.

19:35

78': Σουτ του Ιωαννίδη από τα αριστερά, άουτ η μπάλα.

19:34

77': Αλλαγή για τα Χανιά.Ο Σάντερσον στη θέση του Νύκταρη.

19:30

73': Μεγάλη ευκαιρία για τα Χανιά. Σουτ του Τσούτση από το ύψος της περιοχής, αλλά ο Λαζαρίδης διώχνει δύσκολα και στη συνέχεια ο Δεινόπαπας πιάνει το σουτ κερδίζοντας κόρνερ. Δεν αποφέρει κάτι.

19:28

71': Κόρνερ ηια τα Χανιά. Ωραία εκτέλεση από τα αριστερά, αλλά η μπάλα περνά άουτ.

19:26

69': Κίτρινη κάρτα στον Τσοντάκη.

19:23

65': Ο Νύκταρης προτιμά να μην σουτάρει και να βγάλει την πάσα στον Δεινόπαπα στην περιοχή, αλλά ο Λαζαρίδης μαζεύει.

19:20

63': Αλλαγή για τον Κισσαμικό. Ο Λώττας στη θέση του Μάνιας.

19:18

61': Κεφαλιά του Σαπαλίδη, μαζεύει εύκολα ο Πρίφτης.

19:17

60': Αλλαγή για τον Κισσαμικό. Ο Μάντζης στη θέση του Τσικουδάκη.

19:15

58': Νέο κόρνερ για τα Χανιά. Εκτελείται από τα δεξιά πάλι από τον Μασάδο, δεν αποφέρει κάτι.

19:14

57': Κόρνερ για τα Χανιά. Το εκτελεί ο Μασάδο από τα δεξιά, δεν αποφέρει κάτι.

19:08

51': Πολύ καλή στιγμή για τα Χανιά! Σέντρα του Παγώνη από τα δεξιά, ο Δεινόπαπας κάνει την πάσα - τακουνάκι στον Νύκταρη που βγαίνει τετ α τετ, αλλά ο Λαζαρίδης αποκρούει.

19:05

48': Σουτ του Σαπαλίδη από τα αριστερά, άουτ η μπάλα.

19:04

47': Κόρνερ για τα Χανιά. Το εκτελεί ο Μασάδο από τα αριστερά, ο Καρτσαμπάς πάει να πιάσει την κεφαλιά, αλλάο Λαζαρίδης μαζεύει δύσκολα.

19:03

Σέντρα στο β' ημίχρονο.

19:01

46': Διπλή αλλαγή στα Χανιά. Ο Ιωαννίδης στη θέση του Παλιάτσιου και ο Τσούτσης στη θέση του Νάκα.