0
21:26

Ευχαριστούμε πολύ, καλό βράδυ.

21:26

Λήξη αναμέτρησης, νίκη για τον Ατρόμητο με 1-0. Ήταν πολύ κακός ο Ηρακλής και το έκανε εύκολο στους Περιστεριώτες.

21:23

21:20

87': Στη θέση του Λε Ταλέκ ο Παπαδόπουλος για τον Ατρόμητο.

21:19

87': Ο Ούμπιντες κάνει τη σέντρα, ο Γροντής σουτάρει στην κίνηση και αστοχεί.

21:18

Τώρα άρχισε να κερδίζει μέτρα στο γήπεδο ο Ηρακλής, αλλά και πάλι είναι ακίνδυνος.

21:14

81': Γροντής αντί Σουμπίνιο για τον Ατρόμητο.

21:10

78': Ευκαιρία για τον Ηρακλή! Ο Σουμπίνιο μπαίνει στην περιοχή, κάνει και δυνατό σουτ και ο Χουάντερσον αποκρούει. Στα σώματα το σουτ του Λε Ταλέκ.

21:09

76': Τσιλιανίδης αντί Ρομάνο για τον Ηρακλή.

21:05

Στο έδαφος ο Λε Ταλεκ, προσωρινή διακοπή.

21:02

70': Στόιτσεφ αντί Ματέι για τον Ατρόμητο.

20:59

66': Ζαμπάζης αντί Μοντέιρο για τον Ηρακλή.

20:56

63': Κίτρινη στον Καρασαλίδη.

20:54

61': Μπαίνει στην περιοχή από δεξιά ο Μπουλούτ, τον κλείνει ο Λαζαρίδης και το γύρισμα του Τούρκου είναι κακό.

20:49

Κυκλοφορεί την μπάλα ο Ατρόμητος χωρίς να δυσκολεύεται ιδιαίτερα.

20:45

Φωνάζει στους παίκτες του ο Παπαδόπουλος, καθώς τους βλέπει να μην πιέζουν και να μην πηγαίνουν πρώτοι στην μπάλα.

20:41

Χωρίς ρυθμό τα πρώτα λεπτά.

20:38

20:36

20:22

20:21

45'+4: Μπουλούτ αντί Ζιαμπάρη για τον Ηρακλή.

20:18

20:17

Ένταση στον αγωνιστικό χώρο. Μπρίτο και Ζιαμπάρης οι πρωταγωνιστές, προσπαθούν να τους ηρεμήσουν οι υπόλοιποι.

20:17

45': Ο Λε Ταλεκ κάνει συρτή πάσα, ο Ματέι σκοράρει με τακουνάκι αλλά είναι ακάλυπτος και σωστά ακυρώνεται το γκολ.

20:16

Διακοπή στο ματς, στο έδαφος ο Λε Ταλέκ.

20:14

43': Διαμαρτυρίες για πέναλτι από τους γηπεδούχους, δεν υπάρχει κάτι στην πτώση του Λαζαρίδη.

20:11

39': Εκτελείται φάουλ από τον Ρομάνο, παίρνει την κεφαλιά ο Μπαρτολίνι αλλά δεν βρίσκει στόχο.

20:10

Προβλήματα στην ανάπτυξη του παιχνιδιού έχει ο Ηρακλής.

20:06

35': Καλή η σέντρα του Μπρίτο, πάει στην πορεία της μπάλας ο Λε Ταλέκ αλλά αντιδρά σωστά η άμυνα του Ηρακλή.

20:04

33': Κόρνερ για τον Ηρακλή, περνά η μπάλα και ο Ματέι απομακρύνει.

20:01

Προσπαθεί να κρατήσει μπάλα και να παγώσει λίγο τον ρυθμό ο Ηρακλής.

19:57

Ο Ματέι βγάζει ωραία σέντρα, ο Λε Ταλέκ βρίσκεται στην πορεία της και με ωραίο πλασέ από τη μικρή περιοχή σκοράρει. Τον έχασαν οι στόπερ του "Γηραιού".

19:56

25': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

19:53

21': Ο Μοντέιρο συγκλίνει από αριστερά, κάνει και το σουτ και στέλνει την μπάλα ψηλά.

19:50

19': Ο Σουμπίνιο βρίσκει τον Λε Ταλέκ στην περιοχή, αλλά τελευταία στιγμή ο Ζιαμπάρης τον κόβει με τάκλιν.

19:48

17': Βρίσκει χώρο ο Ματέι, κάνει και το σουτ εκτός περιοχής και στέλνει την μπάλα ψηλά.

19:47

16': Απευθείας φάουλ από πολύ πλάγια εκτελεί ο Ούμπιντες, άουτ φεύγει η μπάλα.

19:45

14': Κόρνερ για τον Ατρόμητο, περνά ανεκμετάλλευτο.

19:41

10': Κόρνερ για τον Ηρακλή. Διώχνει ο Μπάρκας από την εκτέλεσή του.

19:37

Σκίμπε και Τσάνας στα επίσημα μεταξύ άλλων.

19:36

6': Κίτρινη στον Βέλλιο, πήγε άτσαλα στη μονομαχία με τον Μπάρκα.

19:35

4': Βγαίνει η σέντρα για τον Ματέι, τον προλαβαίνει ο Μπουκουβάλας.

19:32

19:29

Βγαίνουν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

19:25

Ο "Γηραιός" ήταν ο νικητής του πρώτου αγώνα της σεζόν ανάμεσα στις δύο ομάδες.

19:22

Από ισοπαλία με την ΑΕΚ προέρχεται ο Ηρακλής, ο οποίος ψάχνει τρίποντο που θα τον διατηρήσει σε τροχιά Ευρώπης.

19:19

Ήττα με 4-0 κόντρα στον Ολυμπιακό ήταν το τελευταίο αποτέλεσμα των Περιστεριωτών.

19:15

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι του Ατρομήτου με τον Ηρακλή ξεκινά σε περίπου 15 λεπτά.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
Μπάρκας, Λαζαρίδης, Μπίτολο, Κεϊτά, Ούμπιδες, Κιβρακίδης, Μπρίτο, Φυτανίδης, Ματέι, Σουμπίνιο, Λε Ταλέκ
Αναπ: Γκορμπούνοφ, Ουσέρο, Παπαδόπουλος, Θεολόγου, Κοντοές, Στόιτσεφ, Γροντής
ΗΡΑΚΛΗΣ
Χουάντερσον, Μπουκουβάλας, Ζιαμπάρης, Μπαρτολίνι, Σαραμαντάς, Καρασαλίδης, Κυριακίδης, Μοντέιρο, Λεοζίνιο, Ρομάνο, Βέλλιος
Αναπ: Περνίς, Περόνε, Ζαμπάζης, Πουρτουλίδης, Τσιλιανίδης, Μπουλούτ, Καραγκούνης
Διαιτητής: Μάνταλος (Καβάλας) Βοηθοί: Καραβασίλης, Λαζαρής (Καβάλας) 4ος: Πουλημάς (Κέρκυρας)