Επιστροφή στις νίκες με ανατροπή για τον ΠΑΣ Γιάννινα, την ώρα που ο Πανθρακικός πλησιάζει ακόμα περισσότερο στη Β' Εθνική...

19:07

Λήξη του ματς! 2-4.

19:07

90'+1: Κίτρινη κάρτα στον Ρούσσο.

19:04

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:01

86': Αλλαγή για τον Πανθρακικό. Ο Πεταυράκης στη θέση του Μπουγαΐδη.

19:01

86': Αλλαγή για τον ΠΑΣ. Ο Ηλιάδης στη θέση του Ίλιτς.

18:59

Ωραία κάθετη πάσα του Κοζορώνη στον Ίλιτς που βλέπει το κενό και προλαβαίνει τον Αθανασιάδη στην έξοδο, στέλνοντας με πλασέ την μπάλα στα δίχτυα.

18:59

85': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ!

18:56

82': Αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Ο Κοζορώνης στη θέση του Μανιά.

18:54

80': Νέο κόρνερ για τον Πανθρακικό. Το εκτελεί από τα αριστερά ο Ποτουρίδης, μαζεύει ο Περιστερίδης.

18:54

80': Κόρνερ για τον Πανθρακικό. Εκτελείται από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.

18:50

74': Κόρνερ για τον Πανθρακικό. Εκτελείται, αλλά δεν αποφέρει κάτι.

18:48

Έξυπνη κομπίνα από τους παίκτες του ΠΑΣ, ο Ίλιτς στρώνει την μπάλα στον Μανιά και εκείνος νικά με συρτό σουτ τον Αθανασιάδη.

18:48

73': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ!

18:43

68': Αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Ο Γιάκος στη θέση του Ναδάλες.

18:41

Ο Ίλιτς εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά, ο Σκόνδρας πιάνει ανενόχλητος την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

18:41

67': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ!

18:40

66': Κόρνερ για τον ΠΑΣ.

18:40

Μετά το δεύτερο γκολ του Πανθρακικού έχει πέσει ο ρυθμός του αγώνα.

18:31

57': Κόρνερ για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Το εκτελεί ο Ίλιτς από τα αριστερά ο δεύτερο δοκάρι, δεν αποφέρει κάτι.

18:29

Ο Ντιγκινί εκτελεί το πέναλτι και δεν αστοχεί, παρά το γεγονός ότι ο Περιστερίδης πέφτει στη σωστή - δεξιά του - γωνία.

18:29

55': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟ!

18:28

54': Κίτρινη κάρτα στον Μιχαήλ.

18:28

54': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟ! Ο Ίγκορ κάνει το σουτ, αλλά η μπάλα βρίσκει στο χέρι του Μιχαήλ καθώς πέφτει στην προσπάθειά του να διώξει.

18:27

52': Κόρνερ για τον Πανθρακικό. Εκτελείται από τα δεξιά, δεν αποφέρει κάτι.

18:20

Σέντρα στο β' ημίχρονο.

18:19

46': Αλλαγή για τον Πανθρακικό. Ο Χασομέρης στη θέση του Χαβίτο.