3
16:52

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας! Καλό σας απόγευμα.

16:52

Ο Άρης αγχώθηκε, βρέθηκε δύο φορές πίσω στο σκορ, αλλά κατάφερε να κάνει τελικά την ανατροπή και να επιστρέψει στις νίκες.

16:51

Λήξη του ματς! 2-3.

16:46

87': Κίτρινη κάρτα στον Καζναφέρη.

16:44

Ο Καπνίδης πιάνει την πρώτη κεφαλιά, ο Κυβελίδης πιάνει τη δεύτερη και κάνει το 2-3.

16:44

85': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

16:43

84': Αλλαγή για τον Λαγκαδά. Ο Κράβαρης στη θέση του Κρυστάλλη.

16:42

Προσπαθεί για το γκολ της νίκης ο Άρης, αλλά το έργο του έχει δυσκολέψει έχοντας μείνει και με 10 παίκτες.

16:34

76': Δεύτερη κίτρινη κάρτα στον Μελισσά που αποβάλλεται!

16:33

75': Κίτρινη κάρτα στον Τσερκέζη.

16:32

74': Κόρνερ για τον Άρη, διώχνει πάνω στη γραμμή ο Κρυστάλλης.

16:31

73': Αλλαγή για τον Άρη. Ο Κυβελίδης στη θέση του Γεωργιάδη.

16:31

73': Αλλαγή για τον Λαγκαδά. Ο Τσερκέζης στη θέση του Ξανθόπουλου.

16:29

71': Επιχειρεί το σουτ μέσα από τη μεγάλη περιοχή ο Βουτσιάς, άουτ η μπάλα.

16:27

69': Ο Τάτος βγάζει τη σέντρα, ο Καπνίδης πιάνει την κεφαλιά, άουτ.

16:25

Ο Τάτος βγάζει τη σέντρα και ο Καπνίδης με πλασέ φέρνει το ματς στα ίσα.

16:25

68': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

16:24

66': Κόρνερ για τον Λαγκαδά. Εκτελείται, αλλά δεν αποφέρει κάτι.

16:21

Ο Λαγκαδάς βγαίνει στην αντεπίθεση, ο Πολίτης βγαζει τη σέντρα και ο Ντούγκα με προβολή κάνει το 2-1.

16:21

63': ΓΚΟΛ για τον ΛΑΓΚΑΔΑ!

16:19

60': Αλλαγή για τον Άρη. Ο Βουτσιάς στη θέση του Πόι.

16:15

55': Ο Πολίτης τσιμπά την μπάλα και προσπαθεί να νικήσει τον Σιδεράκη, αλλά το σουτ του περνά άουτ.

16:11

52': Κίτρινη κάρτα στον Μελισσά για διαμαρτυρία.

16:11

52': Κίτρινη κάρτα στον Κρυστάλλη.

16:07

48': Σουτ του Ν' Λουντούλου, άουτ η μπάλα.

16:06

Ωραίο σουτ του Τάτου μέσα από την περιοχή και ο Άρης φέρνει το ματς στα ίσα.

16:06

47': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

16:05

46': Αλλαγή για τον Άρη. Ο Ν'Λουντούλου στη θέση του Ντούνη.