0
21:28

Ευχαριστούμε πολύ, καλό βράδυ.

21:27

Ήταν ένα παιχνίδι που φάνηκε ότι θα κρινόταν στο γκολ. Τελικά το πέτυχε η Ένωση με τον Βάργκας, τον άνθρωπο που της είχε χαρίσει τη νίκη και κόντρα σε ΠΑΟΚ και Ολυμπιακό.

21:27

Λήξη αναμέτρησης, νίκη για την ΑΕΚ με 1-0.

21:25

90'+4: Αποβάλλεται ο Μέστο που έκανε δυνατό μαρκάρισμα στον Τζιμπούρο.

21:22

90'+2: Κίτρινη στον Μέστο.

21:20

21:19

89': Κίτρινη στον Τζανετόπουλο.

21:18

88': Κίτρινη στον Κουτρουμπή.

21:16

85': Απευθείας εκτέλεση φάουλ από τον Πράνιτς, αποκρούει ο Μπαρόχα.

21:14

84': Κίτρινη στον Σιμόες.

21:13

83': Ο Βλαχοδήμος στρώνει στον Μπεργκ, εκείνος κάνει το σουτ και στέλνει την μπάλα άουτ. Έχει σηκωθεί και το σημαιάκι πάντως.

21:11

80': Μαμούτε αντί Αμπέντ για τον Παναθηναϊκό.

21:09

Ο Βάργκας ανέλαβε την εκτέλεση του φάουλ, το έκανε εξαιρετικά και νίκησε τον Στιλ. Πολύ ωραίο γκολ για την Ένωση.

21:09

78': ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ!

21:07

77': Κίτρινη στον Βλαχοδήμο και φάουλ σε καλό σημείο για την ΑΕΚ.

21:06

75': Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό, Κουτρουμπής αντί Εσιέν.

21:06

75': Αλλαγή για την ΑΕΚ, στη θέση του Γιόχανσον ο Τζανετόπουλος.

21:03

73': Εκτελείται το κόρνερ στο δεύτερο δοκάρι, ο Μπεργκ παίρνει αμαρκάριστος την κεφαλιά, αλλά δεν βάζει δύναμη και ο Μπαρόχα μπλοκάρει.

21:03

73': Εξαιρετική κάθετη του Βιγιαφάνιες, αλλά ο Ντίντακ βάζει το τάκλιν πριν σουτάρει ο Μπεργκ.

21:01

70': Κάνει το σουτ με το αριστερό από τα όρια της περιοχής ο Εσιέν, άουτ φεύγει η μπάλα.

20:58

68': Κίτρινη στον Ζέκα.

20:58

67': Βιγιαφάνιες αντί Καλτσά για τον Παναθηναϊκό.

20:57

67': Μεγάλη ευκαιρία για την ΑΕΚ! Ο Τελάντερ βάζει την κόντρα πριν οπλίσει ο Αραβίδης, η μπάλα πηγαίνει στον Βάργκας κι εκείνος με εξουδετερωμένο τον Στιλ αστοχεί από μέσα αριστερά.

20:54

64': Τζιμπούρ και Αραβίδης αντί Πέκχαρτ και Πλατέλλα για την ΑΕΚ.

20:53

63': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό. Ο Καλτσάς το εκτελεί, ο Μπαρόχα πάλι δεν βγαίνει και η κεφαλιά του Μολέδο περνά άουτ. Καλή ευκαιρία.

20:52

62': Κλέβει ο Βλαχοδήμος, μπαίνει στην περιοχή, αλλά στη συνέχεια είναι κάκιστη η επιλογή του.

20:50

59': Εκτελείται το κόρνερ, ο Μπαρόχα κάνει κακή έξοδο, αλλά η κεφαλιά του Μολέδο φεύγει ψηλά.

20:49

59': Ο Πράνιτς αφήνει για τον Βλαχοδήμο, εκείνος εκτελεί φάουλ και από τις κόντρες η μπάλα περνά έξω.