0
16:56

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, από τη Ριζούπολη καλή συνέχεια.

16:54

Σπουδαίο τρίποντο για την "Ελαφρά Ταξιαρχία" απέναντι σε έναν ισχυρό αντίπαλο, με το οποίο παραμένει στην κορυφή της βαθμολογίας της Β' Εθνικής.

16:52

Λήξη αναμέτρησης, Απόλλων Σμύρνης - Λαμία 1-0.

16:48

Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων

16:47

Γυριστό σουτ Σιατραβάνη μέσα από την περιοχή, άουτ.

16:47

90': Φάουλ Γιαλούση από τα 30 μέτρα, διώχνει δύσκολα ο Αποστολίδης.

16:45

88': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του και ο Απόλλωνας. Ο Ρουσάκης στη θέση του Σουνά.

16:41

84': Τρίτη αλλαγή για τη Λαμία. Ο Καραλής στη θέση του Σιλιγαρδάκη.

16:35

Ελέγχει το ματς μετά το γκολ ο Απόλλων Σμύρνης...

16:30

73': Κίτρινη κάρτα στον Μπαλού.

16:28

Φάουλ για τον Απόλλωνα, 6-7 μέτρα έξω από το ημικύκλιο και λίγο αριστερά. Εκτελεί δυνατά ο Κονέ, η μπάλα στη δεξιά γωνία του Πίτκα και 1-0!

16:28

71': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ!

16:24

67': Σουτ Μπουντόπουλου από θέση έξω αριστερά, άουτ.

16:23

66': Δεύτερη αλλααγή και για τη Λαμία. Ο Καραγιάννης αντί του Θέου.

16:21

64': Δεύτερη αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Φομίν στη θέση του Φαρινόλα.

16:19

62': Πρώτη αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Μπουντόπουλος στη θέση Τζιώρα.

16:15

58': Κόρνερ για τον Απόλλωνα από τα δεξιά με τον Βάντερσον, περνά ανεκμετάλλευτο.

16:15

58': Κίτρινη κάρτα στον Κοτσώνη.

16:13

56': Κόρνερ για τη Λαμία με τον Γιαλούση, κεφαλιά Μπαλού, άουτ.

16:11

54': Φάουλ για τον Απόλλωνα σε εξαιρετική θέση, μέσα στο ημικύκλιο και αριστερά. Εκτελεί ο Κονέ, θα μπλοκάρει σε δεύτερο χρόνο ο Πίτκας.

16:10

53': Κίτρινη κάρτα στον Ντάσιο.

16:09

52': Κίτρινη κάρτα στον Μπουλούλη

16:08

51': Κίτρινες κάρτες στον Δεληζήση και στον Θέο για την κοκορομαχία τους στην προηγούμενη φάση.

16:08

51': Φάουλ στον Πάνο απο τα δεξιά και έξω από την περιοχή του Απόλλωνα, κίνδυνος σύρραξης ανάμεσα στους παίκτες... Μικρή διακοπή.

16:07

50': Κίτρινη κάρτα στον Κονέ.