1
19:55

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Καλλιθέα - Τρίκαλα 1-1.

19:53

90'+5: Μεγάλη ευκαιρία για την Καλλιθέα. Σέντρα Λεβέντη από τα δεξιά, κεφαλιά Μπούζα, άουτ, αν και ανενόχλητος από το ύψος της μικρής περιοχής.

19:50

90'+1: Σουτ Τζάκσον από τα αριστερά, κόντρα και κόρνερ. Εκτελεί ο Μπούζας, απομακρύνουν οι φιλοξενούμενοι.

19:49

Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων...

19:49

90': Καλή στιγμή για τα Τρίκαλα. Καλοτραβηγμένο σουτ Κουσκουνά από θέση έξω αριστερά, η μπάλα ένα μέτρο έξω από το αριστερό δοκάρι του Μιχελή.

19:48

89': Κίτρινη κάρτα στον Ντόικιτς.

19:47

Καλή στιγμή για την Καλλιθέα, Ο Μασένα από τα δεξιά βγάζει στον Φράγκο, εκείνος μόνος από το ύψος του πέναλτι, κάνει άψυχο σουτ, εύκολα στην αγκαλιά του Χιώτη.

19:45

87': Ο Φράγκος επιστρατεύεται και μπαίνει στη θέση του Γκίνη.

19:45

87': Σουτ Σταύρου μέσα από την περιοχή, η μπάλα άουτ.

19:44

86' Μακρινό σουτ Σταύρου, η μπάλα άουτ.

19:44

Κόρνερ από τα δεξιά με τον Στεφάνοβιτς, ο Μιχελής δεν διώχνει σωστά, ο Κοντοδήμος κάνει το γύρισμα από το ύψος της περιοχής, κεφαλιά Ντόικιτς και στα δίχτυα, 1-1!

19:44

85': ΓΚΟΛ για τα ΤΡΙΚΑΛΑ!

19:43

83': Κόρνερ για τον ΑΟΤ. Εκτελεί από τα δεξιά ο Σερτζίνιο, περνά ανεκμετάλλευτο.

19:42

82': Οφσάιντ στον Ζώνα. Σωστή υπόδειξη.

19:40

81': Μιχελής και Γκίνης στο έδαφος στην περιοχή της Καλλιθέας μετά από διεκδίκηση στον αέρα...

19:37

78': Καλοτραβηγμένο σουτ Μασένα από θέση έξω αριστερά, διώχνει ο Χιώτης.

19:35

77': Φάουλ για τον ΑΟΤ από τα δεξιά, απευθείας ο Σερτζίνιο, κοντράρει η μπάλα, αλλά ο Μιχελής πέφτει στα αριστερά της εστίας του και μπόκάρει.

19:32

73': Διαγώνιο σουτ Βρούτσινα από θέση μέσα αριστερά, άουτ.

19:31

72': Κόρνερ για την Καλλιθέα με τον Μπούζα από τα αριστερά, επιθετικό φάουλ πάνω στον Χιώτη και τέλος στη φάση.

19:29

70': Δεύτερη αλλαγή για την Καλλιθέα με τον Καραδήμο να θέλει ξεκάθαρα να ενισχύσει τα μετόπισθεν. Ο Σταματόπουλος στη θέση του Ντουρμισάι.

19:26

67': Μεγάλη ευκαιρία για τα Τρίκαλα. Γλιστρά ο Μουκτάρης και χάνει τον Κουσκουνά, ο οποίος φεύγει ταχύτατα λίγο κάτω από το κέντρο και μπαίνει από τα αριστερά στην περιοχή, βγάζει την πάσα, σουτ Βρούτσινα από το ύψος του πέναλτι θα διώξει σε κόρνερ ο Μιχελής. Στην εξέλιξη της φάσης οι γηπεδούχοι "καθαρίζουν" τη φάση.

19:23

65': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο ΑΟΤ. Ο Βρούτσινα στη θέση του Δουκάκη.

19:23

65': Κόρνερ για την Καλλιθλεα από τα αριστερά με τον Μπούζα, κεφαλιά Τσώνη άουτ.

19:20

62': Πρώτη αλλαγή για την Καλλιθέα. Ο Μπούζας αντί του Μπέλη.

19:19

60': Κίτρινη κάρτα στον Ζώνα.

19:16

57': Δεύτερη αλλαγή για τα Τρίκαλα. Ο Στεφάνοβιτς στη θέση του Κουατέ.

19:16

57': Κίτρινη κάρτα ο Τεγούσης.

19:15

56': Μακρινό σουτ Μπέλη, χωρίς τύχη...

19:13

54': Πρώτη αλλαγή για τα Τρίκαλα. Ο Ζώνας στη θέση του Φαγιέ.

19:12

53': Καλή στιγμή για την Καλλιθέα. Μετά από τυφλό διώξιμο των αμυντικών του ΑΟΤ, ο Μπέλης πιάνει το μονοκόμματο δυνατό σουτ από θέση έξω αριστερά, η μπάλα φεύγει ένα μέτρο από το δεξί δοκάρι του Χιώτη.

19:11

53': Κίτρινη κάρτα στον Μουμίν.

19:10

52': Επιχειρεί να "κρεμάσει" από τα 35 μέτρα ο Σταλυρου τον Χιώτη, αλλά ο έμπειρος γκολκίπερ του ΑΟΤ μαζεύει με ευκολία.

19:08

50': Νέο κόρνερ από τα αριστρεά με τον Μπέλη για την Καλλιθέα, απομακρύνει ο Χιώτης.

19:06

48': Κόρνερ για την Καλλιθέα από τα αριστερά με τον Μπέλη, περνά ανεκμετάλλευτο. Πάντως, τελευταίος βρήκε την μπάλα ο Χιώτης και θα έπρεπε να δοθεί εκ νέου κόρνερ...

19:04

46': Έναρξη β' ημιχρόνου. Χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.