21:17

Στο έδαφος ο Ρισβάνης, έχει διακοπεί το ματς.

21:15

21:14

90': Στη θέση του Ανσαριφάρντ ο Καθάριος για τον Πανιώνιο.

21:13

89': Ωραία αλλάζουν την μπάλα οι Νεοσμυρνιώτες, κοντράρει το σουτ του Καραμάνου. Ανεκμετάλλευτο περνά το κόρνερ.

21:11

87': Κόρνερ για τον Πανιώνιο. Ο Χαλκιαδάκης το εκτελεί και ο Νέτο απομακρύνει στο πρώτο δοκάρι.

21:08

84': Νέτο αντί Γεωργιάδη για τη Βέροια.

21:05

82': Δοκιμάζει το πόδι του ο Ανσαριφάρντ, μπλοκάρει ο Καντιμοίρης.

21:04

81': Ο Μπακασέτας κάνει νέο σουτ αμαρκάριστος, με δεύτερη προσπάθεια μπλοκάρει ο Καντιμοίρης.

21:04

80': Καϊκούτ αντί Άρτσε για τη Βέροια.

21:02

Ο Μασούρας δίνει στον Μπακασέτα, εκείνος έχει τον χρόνο να στρώσει την μπάλα εκτός περιοχής και να εκτελέσει τον Καντιμοίρη. Πολύ ωραίο σουτ από τον μεσοεπιθετικό των φιλοξενούμενων.

21:02

78': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΙΩΝΙΟ!

21:01

77': Εξαιρετική κάθετη του Ανάκογλου, ο Ναζλίδης αργεί να τελειώσει τη φάση και τον προλαβαίνουν οι αμυντικοί του Πανιωνίου.

20:58

74': Χαλκιαδάκης αντί Τζανδάρη για τον Πανιώνιο.

20:57

73': Καλή αντεπίθεση για τον Πανιώνιο, κακό το σουτ του Ανσαριφάρντ εκτός περιοχής στο φινάλε.

20:55

Ισορροπημένη η κατοχή μπάλας, στο 49-51% υπέρ του Πανιωνίου.

20:53

69': Δοκιμάζει το πόδι του ο Μαγιέφσκι και στέλνει την μπάλα άουτ.

20:52

Παγώνει εξαιρετικά το παιχνίδι η Βέροια και κρατά μακριά από την περιοχή της τον Πανιώνιο.

20:49

64': Ωραία διαγώνια μπαλιά από τον Σιώπη, αλλά ο Μασούρας δεν κάνει ούτε σουτ ούτε πάσα.

20:45

Στο έδαφος Ρισβάνης και Ναζλίδης, προσωρινή διακοπή.

20:43

59': Στη θέση του Γιουσούφ ο Ανάκογλου για τη Βέροια. Ο Μαγιέφσκι θα πάει αριστερά και στη θέση του Πολωνού ο νεοεισελθών.

20:42

58': Πολύ κακό το σουτ του Μασούρα και εντελώς άστοχο.

20:41

57': Μασούρας αντί Βιγιάλμπα για τον Πανιώνιο.

20:39

Δίπλα στον Ανσαριφάρντ παίζει πλέον ο Καραμάνος και ο Μπακασέτας πηγαίνει αριστερά.

20:36

Έχουν μπει πολύ καλύτερα οι γηπεδούχοι.

20:35

51': Κόρνερ για τη Βέροια. Ο Γεωργιάδης το εκτελεί και η μπάλα απομακρύνεται.

20:33

49': Κόρνερ για τη Βέροια, απομακρύνεται η μπάλα και κερδίζει φάουλ ο Σιώπης.

20:30

20:28

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

20:15

20:12

Στο μισό γήπεδο παίζεται το παιχνίδι, αλλά οι επιλογές των φιλοξενούμενων είναι η μία χειρότερη από την άλλη.

20:09

Πάρα πολλά τα λάθη, 58 έως τώρα στο ματς. Τα περισσότερα για τους "κυανέρυθρους".

20:06

37': Κάνει σουτ εκτός περιοχής ο Βιγιάλμπα και στέλνει την μπάλα άουτ.

20:05

36': Ο Καραμάνος βγάζει τη σέντρα, ο Βιγιάλμπα παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.

20:04

Μονόλογος τα τελευταία λεπτά, η Βέροια έχει κλειστεί τα καρέ της και απλώς αμύνεται. Έχει την μπάλα αλλά δεν είναι απειλητικός ο Πανιώνιος.

20:01

31': Κόρνερ για τον Πανιώνιο. Ο Βιγιάλμπα το εκτελεί, ο Καντιμοίρης δεν βγαίνει, αλλά η μπάλα περνά απ' όλους.

19:57

Δεν έχει μπει στο παιχνίδι ο Πανιώνιος, ο οποίος καλείται να αντιδράσει μετά το γκολ που δέχτηκε.

19:54

24': Συγκλίνει προς τα μέσα ο Βιγιάλμπα, κάνει και το σουτ και ο Καντιμοίρης μπλοκάρει.

19:53

Ο Μαγιέφσκι εκτελεί κόρνερ, ο Μαλόν πηδά αμαρκάριστος και νικά τον Διούδη. Τον έχει χάσει εντελώς ο Μπακασέτας.

19:53

23': ΓΚΟΛ για τη ΒΕΡΟΙΑ!

19:51

21': Κόρνερ για τον Πανιώνιο. Το εκτελεί ο Μπακασέτας, αλλά δεν βρίσκει συμπαίκτη.

19:48

Κάνουν εύκολα το λάθος οι παίκτες του Πανιωνίου και αυτό εκνευρίζει τον Ουζουνίδη.

19:45

16': Κόρνερ για τον Πανιώνιο. Ο Βιγιάλμπα το εκτεκλεί και ο Καντιμοίρης απομακρύνει.

19:41

12': Κόρνερ για τη Βέροια. Ο Άρτσε εκτελεί και ο Διούδης διώχνει με τις γροθιές. Άστοχο το σουτ στην κίνηση του Γιουσούφ.

19:39

9': Ο Μαγιέφσκι ξεμαρκάρεται, κάνει και το σουτ και ο Διούδης μπλοκάρει παρόλο που άλλαξε πορεία η μπάλα.

19:36

Προσπαθούν οι δύο ομάδες να αναπτυχθούν.

19:33

3': Κόρνερ για τη Βέροια. Με πάσα εκτελείται, ο Διούδης μπλοκάρει από το γέμισμα του Γιαννούλη.

19:30

19:27

Βγαίνουν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

19:24

Κρίσιμο το παιχνίδι για τους Νεοσμυρνιώτες, οι οποίοι με νίκη εδραιώνονται στην τέταρτη θέση φεύγοντας τρεις βαθμούς από τον ΠΑΟΚ και τέσσερις από τον Αστέρα Τρίπολης.

19:21

Εκτός έδρας ισοπαλία (1-1) με την Καλλονή έφερε στο τελευταίο του ματς ο Πανιώνιος.

19:18

Από λευκή ισοπαλία στο Περιστέρι με τον Ατρόμητο προέρχονται οι Ημαθιώτες.

19:15

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι της Βέροιας με τον Πανιώνιο ξεκινά σε περίπου 15 λεπτά.

ΒΕΡΟΙΑ
Καντιμοίρης, Μαλόν, Μαραγκός, Μπράβο, Γιαννούλης, Σιόντης, Άρτσε, Μαγιέφσκι, Γεωργιάδης, Γιουσούφ, Ναζλίδης
Αναπ: Βασιλειάδης, Νέτο, Πούγγουρας, Ανάκογλου, Όστοϊτς, Ετζενγκέλε, Καϊκούτ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Διούδης, Βλάχος, Ρισβάνης, Οικονόμου, Τασουλής, Σιώπης, Τζανδάρης, Μπακασέτας, Καραμάνος, Βιγιάλμπα, Ανσαριφάρντ
Αναπ: Παπαδόπουλος, Αργυρόπουλος, Βλάχος, Μασούρας, Καθάριος, Μπαργκάν, Χαλκιαδάκης
Διαιτητής: Παππάς (Αθηνών) Βοηθοί: Μερκενίδης (Μακεδονίας), Πάτρας (Μακεδονίας) 4ος: Σκουλάς (Σερρών)