2
21:13

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλό σας βράδυ.

20:59

Γκέλα πρώτου μεγέθους για την ΑΕΛ, που ξαφνικά πέφτει στην 3η θέση, διπλό παραμονής για τον Παναιγιάλειο. Τεράστιο τρίποντο με ανατροπή για τους "μελανόλευκους".

19:52

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα ΑΕΛ - Παναιγιάλειος 1-2!

19:51

90'+5: Πέφτει κάτω ο Μαρουκάκης και μέσα στην περιοχή, δεν υπάρχει κάτι εδώ...

19:49

90'+4: Φάουλ σε καλό σημείο για την ΑΕΛ, δεξιά του ημικυκλίου. Κοντοχρηστος εκτελεί απευθείας, πάνω από την εστία του Παναιγιάλειου η μπάλα.

19:49

90'+4: Κίτρινη κάρτα στον Γκούφα.

19:48

90'+3: Κίτρινη κάρτα στον Αθανασόπουλο (για καθυστέρηση).

19:46

Συμπληρώθηκαν τα 90'. Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων...

19:45

89': Καλή στιγμή για την ΑΕΛ. Φάουλ με τον Κοντοχρήστο από τα αριστερά, κεφαλιά Μαρουκάκη από την καρδιά της άμυνας του Παναιγιάλειου, μόλις πάνω από την εστία η μπάλα.

19:44

88': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο Παναιγιάλειο. Ο Ρέλλας στη θέση του Ζουνίνιο.

19:43

Κακό σουτ Μαρουκάκη από θέση έξω αριστερά, άουτ...

19:41

85': Δεύτερη αλλαγή για τον Παναιγιάλειο. Ο Ζαχαρόπουλος ατη θέση του Λινάρδου.

19:40

84': Κίτρινη κάρτα στον Μαρουκάκη

19:40

84': Κίτρινη κάρτα στον Κρισμάρεβιτς.

19:39

Κόρνερ για την ΑΕΛ από τα αριστερά με τον Βαρέλα, περνά ανεκμετάλλευτο.

19:38

Ο Λινάρδος βγάζει την κάθετη στον Γκούφα, συρτή σέντρα από τα αριστερά και ο Σκαρτσίλας μόνος μπροστά από τον Ξενοδόοφ από το ύψος της μικρής περιοχής με ψύχραιμο πλασέ κάνει την ανατροπή και 1-2!

19:38

82': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟ!

19:37

81': Κίτρινη κάρτα στον Βαρέλα.

19:35

80': Πρώτη αλλαγή για τον Παναιγιάλειο. Ο Γκούφας αντί του Μπουρλάκη.

19:35

79': Εκτέλεση κόρνερ από τον Κοτοχρήστο από τα δεξιά, διώχνει ο Αθανασόπουλος με τις γροθιές.

19:33

77': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο Ντόστανιτς για την ΑΕΛ. Ο Καπός αντί του Λαμπρόπουλου.

19:32

76': Φάουλ - γέμισμα Σουτ Πάτο από θέση μέσα δεξιά, η μπαλα χτυπά σε σώματα τν παικτών του Παναιγιάλειου. Ζητούν πέναλτι οι παίκτες της ΑΕΛ. Η μπάλα χτυπά ψηλά στο χέρι του Σπίνουλα. Στην εξέλιξη της φάσης το κόρνερ περνά ανεκμετάλλευτο.

19:31

75': Κίτρινη κάρτα στον Παπαχρήστο.

19:30

Φάουλ για την ΑΕΛ από τα αριστερά με τον Κοντοχρήστο, κεφαλιά Πάτο, άουτ.

19:28

Εκτελεί ο Λινάρδος, οριζόντιο δοκάρι και στα δίχτυα, 1-1.

19:28

73': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟ!

19:27

72': Πέναλτι για τον Παναιγιάλειο. Ο Λινάρδος πέφτει σε μαρκάρισμα του Κοντοχρήστου.

19:25

70': Κίτρινη κάρτα στον Κοντοχρήστο.

19:18

63': Δεύτερη αλλαγή για την ΑΕΛ. Ο Πάτο στη θέση του Μπόγιοβιτς.

19:17

62': Καλή στιγμή για τον Παναιγιάλειο. Ο Λινάρδος κερδίζει τις κόντρες και μπαίνει από τα δεξιά στην περιοχή της ΑΕΛ, διαγώνιο συρτό σουτ, η μπάλα δίπλα από το δεξί δοκάρι του Ξενοδόχοφ.

19:16

61': Κόρνερ για την ΑΕΛ με τον Βαρέλα από τα δεξιά, περνά ανεκμετάλλευτο.

19:15

60': Καλή στιγμή για την ΑΕΛ. Ο Μαρουκάης από τα αριστερά θα βγάλει στον Ουρτάδο, σουτ από το ημικύκλιο, διώχνει ο Αθανασόπουλος.

19:12

57': Οφσάιντ στον Μαρουκάκη, οριακό, αλλά μάλλον έχει δίκιο ο βοηθός σε αυτή την περίπτωση.

19:11

56': Κίτρινη κάρτα στον Ουρτάδο.

19:10

55': Ουρτάδο - Βαρέλα συνδυάζονται από τα δεξιά, σουτ του τελευταίου, άουτ.

19:07

Καλοτραβηγμένο σουτ Μαρουκάκη από τα δεξιά του ημικύκλιου, δύο μέτρα έξω από το αριστερό δοκάρι του Αθανασόπουλου.

19:05

50': Μεγάλη ευκαιρία για την ΑΕΛ. Ο Ρέντζας βγάζει κάθετη απο τα δεξιά πάρε-βάλε, ο Μαρουκάκης από το ύψος του πέναλτι καταφέρνει να στείλει την μπάλα πολλά μέτρα πάνω από την εστία του Αθανασόπουλου.

19:04

49': Οφσάιντ ο Βαρέλα. Δεν είναι, λάθος υπόδειξη.

19:03

48': Φάουλ για τον Παναιγιάλειο από τα δεξιά με τον Ζουνίνιο, με τις γροθιές διώχνει ο Ξενοδόχοφ.

19:01

46': Έναρξη β' ημιχρόνου...