0
17:07

Από το Φάληρο καλό σας βράδυ. Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας.

17:06

Καλύτερος ο Ολυμπιακός με πολλά νέα πρόσωπα στην 11άδα του, πήρε δίκαια και μεγάλη νίκη ψυχολογίας εν όψει και της ρεβάνς με στο Γιουρόπα με την Άντερλεχτ. Ο Ατρόμητος χάθηκε στο β' ημίχρονο...

16:52

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Ολυμπιακός - Ατρόμητος 4-0.

16:49

90'+1: Ατομική προσπάθεια από τον Μπιτόλο, σουτ από τα δεξιά, άουτ.

16:49

Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων...

16:44

Ωραία κίνηση Ιντέγιε από τα δεξιά, "αδειάζει" τον Λαζαρίδη και βγάζει συρτή σέντρα στο ύψος του πέναλτι, ψύχραιμο πλασέ από τον Φορτούνη και 4-0!

16:43

85': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

16:43

85': Ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Ο Κούρος κα΄νει τη σέντρα από τα αριστερά, κοιμάται η άμυνα του Ολυμπιακού, ο Μπρίτο επιχειρεί το εξ επαφής πλασέ, είναι σε καλή θέση ο Ρομπέρτο και διώχνει.

16:39

81': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό από τα δεξιά. Ο Φορτούνης εκτελεί, κεφαλιά Ντα Κόστα, άουτ.

16:38

78': Τρίτη αλλαγή και για τον Τραϊανό Δέλλα για λογαριασμό του Ατρόμητου. Ο Ματέι, αντί του Στόιτσέφ.

16:37

77': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο Μάρκο Σίλβα για τον Ολυμπιακό. Ο Μπουχαλάκης στη θέση του Ντομίνγκεζ μέσα σε αποθέωση.

16:37

77': Σουτ Στόιτσεφ από το ημικύκλιο, άουτ.

16:33

75': Δεύτερη αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Κούρος αντί του Ουσέρο.

16:32

Κόρνερ από τα δεξιά με τον Ντομίνγκεζ, γυριστή κεφαλιά του Πουλίδο από το πρώτο δοκάρι και ο Καμπιάσο με δυνατό κοντινό πλασέ γράφει το 3-0.

16:32

74': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

16:31

72': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ολυμπιακό. Ο Ντομίνγκεζ βγάζει μπαλιά ακριβείας στα αριστερά για τον Φορτούνη σέντρα, σουτ Φουστέρ, σε κόρνερ σωτήρια ο Μπάρκας.

16:29

69': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Λε Ταλέκ στη θέση του Παπαδόπουλου.

16:29

69': Μπαλιά προς τον Πουλίδο, κινείται από τα αριστερά και μέσα στην περιοχή, κόντρα με τον Μπάρκα. Έχουν χτυπήσει και οι δύο, μικρή διακοπή.

16:28

68': Σουτ Φουστέρ μέσα από την περιοχή, με πολλά φάλτσα, η μπάλα τρία μέτρα από το δεξί δοκάρι του Μπάρκα.

16:26

67': Διπλή αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Ο Ιντέγιε αντί του Κασάμι και Φορτούνης αντί Κολοβού.

16:26

67': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ολυμπιακό. Ο Καμπιάσο συνδυάστηκε με Ντομίνγκεζ, Κολοβός μόνος στο τετ α τετ ψηλά η μπάλα. Είναι σε θέση οφσάιντ ο επιθετικός του Ολυμπιακόυ...

16:24

Ο Κασάμι βγάζει ωραία την κάθετη προς τα δεξιά, ο Πουλίδο μπαίνει και με διαγώνιο συρτό πλασέ προλαβαίνει την έξοδο του Μπάρκα και από το ύψος της μικρής περιοχής κάνει το 2-0.

16:24

65': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

16:23

Κόρνερ για τον Ολυμπιακό με τον Φουστέρ απο τα αριστερά, διώχνουν οι παίκτες του ΑΑτρόμητου.

16:19

60': Μακρινό σουτ Κολοβού, η μπάλα άουτ.

16:15

56': Εκτελεί ο Φουστέρ από τα δεξιά, σε νέο διώχνουν οι φιλοξενούμενοι, περνά ανεκμετάλλευτο.

16:14

55': Σέντρα Σαλίνο από τα αριστερα, διώχνει με γροθιές ο Μπάρκας, σουτ Φουστέρ έξω από την περιοχή σε κόρνερ ο Μπάρκας. Έχει χτυπήσει και ο Ντομίνγκεζ στην προσπαθεια του γκολκίπερ να διώξει τη σέντρα του Σαλίνο.

16:11

52': Οφσάιντ ο Φουστέρ. Λάθος υπόδειξη, καλυπτόταν ο αρχηγός του Ολυμπιακού.

16:10

51': Κόρνερ για τον Ατρόμητο. Από τα αριστερά με τον Ούμπιντες, απομακρύνουν οι αμυντικοί του Ολυμπιακού.

16:04

46': Έναρξη β' ημιχρόνου. Χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.