Η Ξάνθη επιστρέφει στις νίκες παρά τα δύσκολα που της έβαλε ο Πανθρακικός. Πολύ δύσκολα τα πράγματα πλέον για την ομάδα της Κομοτηνής...

19:07

Λήξη του ματς! 1-0.

19:05

90'+2: Κόρνερ για την Ξάνθη. Εκτελείται από τα δεξιά, δεν αποφέρει κάτι.

19:03

19:01

88': Αλλαγή για τον Πανθρακικό. Ο Ίγκορ στη θέση του Χαβίτο.

18:59

Εκτελείται από τον Λουσέρο από τα αριστερά το κόρνερ, ο Αθανασιάδης κάνει άστοχη έξοδο, Λισγάρας και ο Παπαστεριανός τρέχουν στην μπάλα και ο τελευταίος τη στέλνει στα δίχτυα.

18:59

86': ΓΚΟΛ για την ΞΑΝΘΗ!

18:59

85': Κόρνερ για την Ξάνθη.

18:58

84': Καλή στιγμή για την Ξάνθη. Ο Σκούρτης κάνει το πλασέ από τη μικρή περιοχή, αλλά ο Χρήστου διώχνει με το πόδι.

18:52

79': Αλλαγή για την Ξάνθη. Ο Κρίστοφερ στη θέση του Γουάλας.

18:52

78': Εκτελείται από τα δεξιά, δεν αποφέρει κάτι.

18:51

78': Σουτ του Ορφανίδη λίγο έξω από το ημικύκλιο, διώχνει εντυπωσιακά σε κόρνερ ο Αθανασιάδης.

18:51

77': Σουτ του Χαβίτο από τα δεξιά, ο Ζαρόπουλος διώχνει με το πόδι. Μεγάλη ευκαιρία για τον Πανθρακικό.

18:50

77': Κίτρινη κάρτα στον Ντιγκινί.

18:49

76': Κίτρινη κάρτα στον Φωτάκη.

18:48

75': Κόρνερ για την Ξάνθη. Δεν αποφέρει κάτι.

18:46

73': Αλλαγή για τον Πανθρακικό. Ο Φωτάκης στη θέση του Χασομέρη.

18:46

73': Κόρνερ για τον Πανθρακικό. Εκτελείται από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.

18:43

70': Νέα καλή στιγμή για τον Πανθρακικό. Εκτελείται κόρνερ από τα αριστερά, ο Μπαϊκαρά πιάνει μόνος του την κεφαλιά, αλλά η μπάλα περνά άουτ.

18:39

66': Αλλαγή για την Ξάνθη. Ο Σκούρτης στη θέση του Ντιμιτρόφ.

18:38

65': Ευκαιρία για τον Πανθρακικό. Ο Ντιγκινί κάνει το γύρισμα από τα αριστερά, ο Χαβίτο πιάνει την κεφαλιά μέσα από την πεεριοχή, αλλά ο Ζαρόπουλος διώχνει εντυπωσιακά.

18:37

64': Σουτ του Ηλιάδη από πλάγια αριστερά, στην εξωτερική πλευρά των διχτύων η μπάλα.

18:35

62': Σέντρα του Γουάλας από τα αριστερά, ο Μπουγαΐδης δεν καταφέρνει να διώξει, αλλά το σουτ του Καπετάνου είναι αδύναμο και ο Αθανασιάδης μπλοκάρει χωρίς πρόβλημα.

18:30

57': Αλλαγή για τον Πανθρακικό. Ο Χρήστου στη θέση του τραυματία Μελίσση.

18:29

56': Αλλαγή για την Ξάνθη. Ο Παπαστεριανός στη θέση του Βασιλακάκη.

18:28

Πρόβλημα με τον Μελίσση που αποχωρεί με το ειδικό αμαξίδιο από τον αγωνιστικό χώρο.

18:24

51': Κόρνερ για τον Πανθρακικό. Εκτελείται από τα δεξιά, ο Χασομέρης πιάνει την κεφαλιά, αλλά ο Ζαρόπουλος διώχνει εντυπωσιακά.

18:23

50': Σουτ του Χασομέρη, άουτ η μπάλα.

18:20

47': Σουτ του Νιέτο μέσα από την περιοχή αριστερά, διώχνει με το πόδι ο Αθανασιάδης.