Την τρίτη του απώλεια γνωρίζει ο Άρης που δεν κατάφερε να ξεπεράσει το εμπόδιο του Εθνικόυ Ν. Αγιονερίου και του ετοιμοπόλεμου Γουναρίδη.

Λήξη του ματς! 0-0.

16:59

Είμαστε πια στο 3ο λεπτό των καθυστερήσεων...

16:55

89': Σέντρα του Ν'Λουντούλου, μπλοκάρει με διπλή προσπάθεια ο Γουναρίδης.

16:55

89': Κίτρινη κάρτα στον Μπελίτσα.

16:53

Πολλά νεύρα στα τελευταία λεπτά που απέφεραν και τις κάρτες. Έχει χάσει πια τον ρυθμό του το ματς.

16:52

86': Κίτρινη κάρτα στον Πόι.

16:51

86': Κίτρινη κάρτα στον Κυβελίδη.

16:50

85': Κόκκινη κάρτα στον Τσουμάνη επειδή κλώτσησε τον Παπαδημητρίου μετά το φάουλ που του έκανε.

16:50

84': Κίτρινη κάρτα στον Παπαδημητρίου.

16:48

82': Το εκτελεί ο Πόι από τα δεξιά, δεν αποφέρει κάτι.

16:47

82': Κόρνερ για τον Άρη. Εκτελείται από τα αριστερά, αποφέρει νέο κόρνερ.

16:46

80': Συρτή σέντρα του Τσουμάνη από τα αριστερά, στην αγκαλιά του Γουναρίδη η μπάλα.

16:42

76': Διπλή αλλαγή για τον Άρη. Ο Κυβελίδης στη θέση του Τάτου και ο Καζναφέρης στη θέση του Καλογέρη.

16:40

75': Κεφαλιά του Πόι μέσα από την περιοχή, μαζεύει εύκολα ο Γουναρίδης.

16:31

66': Αλλαγή για τον Εθνικό Ν. Αγιονερίου. Ο Παπαδημητρίου στη θέση του Στ. Στεφανίδη.

16:30

65': Κόρνερ για τον Εθνικό Ν. Αγιονερίου. Το εκτελεί από δεξιά ο Κουκουλέκης στο δεύτερο δοκάρι, απευθείας φάουλ η μπάλα.

16:30

64': Εκτελείται από τα δεξιά, μαζεύει ο Γουναρίδης.

16:29

63': Ωραίο, δυνατό, μακρινό σουτ του Ν' Λουντούλου λέει πάλι «όχι» εντυπωσιακά ο Γουναρίδης, διώχνοντας σε κόρνερ.

16:26

60': Ξαφνικό μακρινό σουτ του Γεωργιάδη, μαζεύει πάλι ο Γουναρίδης.

16:23

57': Κόρνερ για τον Άρη. Εκτελείται από τα αριστερά, ο Ιντζίδης πιάνει την κεφαλιά από τα δεξιά μέσα στην περιοχή έπειτα από σέντρα του Πόι, διώχνει ο Γουναρίδης.

16:21

56': Αλλαγή για τον Εθνικό Ν. Αγιονερίου. Ο Υψηλός στη θέση του Δρόσου.

16:20

54': Αλλαγή για τον Άρη. Ο Ν'Λουντούλου στη θέση του Ντούνη.

16:18

52': Σουτ του Δρόσου από τα αριστερά λίγο μέσα στην περιοχή, δεν είναι καλό, άουτ η μπάλα.

16:12

46': Καλή στιγμή για τον Άρη, με τον Καπνίδη να κάνει το σουτ από τα δεξιά μέσα στην περιοχή έπειτα από ωραία ατομική ενέργεια, αλλά τον Γουναρίδη να μπλοκάρει.

16:11

46': Αλλαγή για τον Εθνικό Ν. Αγιονερίου. Ο Κουκουλέκης πέρασε στον αγωνιστικό χώρο στη θέση του Κοτσαρίδη.