19:07

19:07

Λήξη αναμέτρησης, 1-1 το τελικό σκορ.

19:06

90'+5: Κίτρινη στον Κυριακίδη.

19:05

90'+4: Ο Ράμος κάνει το σουτ και ο Κυριακίδης πραγματοποιεί άλλη μία καλή επέμβαση.

19:02

90'+1: Ο Δημήτρης βγάζει τη σέντρα, ο Μενδρινός πιάνει σουτ στην κίνηση και στέλνει την μπάλα ψηλά.

19:02

19:01

90': Ο Ράμος σκοράρει από κοντά αλλά σωστά ακυρώνεται το γκολ του ως οφσάιντ.

18:59

88': Κίτρινη στον Παπάζογλου.

18:59

Ο Κέβιν εκτελεί φάουλ από δεξιά προς το δεύτερο δοκάρι, ο Μαρκόφσκι παίρνει την κεφαλιά και από κοντά νικά τον Σωτηρίου.

18:58

87': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

18:54

Τελευταία ζαριά για τον Παναιτωλικό, που δεν απειλεί πάντως και δεν δείχνει να μπορεί να σκοράρει.

18:50

80': Ανγούλο αντί Αποστολόπουλου για τον Πλατανιά.

18:48

77': Κίτρινη στον Μαρκόφσκι.

18:47

76': Βασιλούδης αντί Κάπελ για τον Παναιτωλικό.

18:45

Ελέγχει πλήρως το παιχνίδι ο Πλατανιάς.

18:41

Στο 65% η κατοχής μπάλας για τον Πλατανιά.

18:40

69': Φερέιρα αντί Πάουλο για τον Παναιτωλικό.

18:37

67': Γίνεται η σέντρα από τον Βάντερσον, ο Γουνδουλάκης πιάνει σουτ στην κίνηση από το σημείο του πέναλτι και αστοχεί.

18:35

65': Μενδρινός αντί Μιλούνοβιτς για τον Πλατανιά.

18:34

63': Ευκαιρία για τον Παναιτωλικό! Ο Μαρκόφσκι παίζει το 1-2 με τον Κλέσιο και ο τελευταίος από μέσα δεξιά με σουτ στην κίνηση αστοχεί.

18:34

63': Κλέσιο αντί Ρουσκουσέδα για τον Παναιτωλικό.

18:33

62': Εντυπωσιακό τάκλιν του Κουλιμπαλί, ο οποίος κόβει την τελευταία στιγμή τον Ρουσκουσέδα που είχε μπει στην περιοχή και ετοιμαζόταν να πλασάρει.

18:31

61': Ευκαιρία για τον Πλατανιά! Ο Μιλούνοβιτς εκτελεί πλασαριστά κόρνερ, ο Μουνάφο κάνει τη σέντρα, ο Ράμος παίρνει την κεφαλιά από κοντά και ο Κυριακίδης πραγματοποιεί εξαιρετική επέμβαση.

18:28

58': Εκτελείται κόρνερ για τον Πλατανιά, ο Δημήτρης κάνει ένα σουτ και από κοντά ο ακάλυπτος Κουλιμπαλί πήγε να σκροάρει με προβολή. Σωστά συνελήφθη σε θέση οφσάιντ.

18:26

Υποτονικά έχουν μπει οι δύο ομάδες.

18:22

51': Αποβάλλεται ο Μουνιός, με δέκα ο Παναιτωλικός. Έπεσε άτσαλα στον Αποστολόπουλο.

18:21

Να ξαναβρούν τα πατήματά τους προσπαθούν οι δύο ομάδες.

18:17

18:15

Στον αγωνιστικό χώρο επέστρεψαν οι δύο ομάδες.

18:02

18:01

45'+1: Μεγάλη ευκαιρία για τον Πλατανιά! Γίνεται το γύρισμα από δεξιά προς τον Ράμος κι εκείνος από ιδανική θέση δεν νικά τον Κυριακίδη. Κοντράρει το δεύτερο σουτ του.

18:01

17:58

43': Κίτρινη στον Πάουλο.

17:57

42': Σουτ στην κίνηση από τον Πάουλο, άουτ φεύγει η μπάλα.

17:56

42': Κίτρινη στον Αποστολόπουλο.

17:55

40': Ο Κέβιν εκτελεί το φάουλ, ο Μουνιός παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα ελάχιστα έξω.

17:53

38': Κίτρινη στον Γκνιάτιτς.

17:49

35': Ευκαιρία για τον Πλατανιά! Ο Κουλιμπαλί μπαίνει στην περιοχή, γυρνάει στον Ράμος, εκείνος με τακουνάκι στρώνει στον Μιλούνοβιτς και ο Κυριακίδης αποκρούει το σουτ του Σέρβου.

17:48

Στο έδαφος ο Ράμος, προσωρινή διακοπή στο ματς.

17:45

30': Ο Ρουσκουσέδα πιάνει σουτ στην κίνηση αλλά η μπάλα φεύγει πολύ ψηλά.

17:43

Έχει ισορροπήσει ο Παναιτωλικός, αλλά δεν βγάζει φάσεις.

17:39

Στο 66% η κατοχή μπάλας για τον Πλατανιά.

17:37

23': Κίτρινη στον Μουνιός.

17:36

21': Ο Μιλούνοβιτς εκτελεί κόρνερ, ο Γουνδουλάκης παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.

17:33

19': Δημήτρης αντί Σελίν για τον Πλατανιά.

17:33

18': Ευκαιρία για τον Πλατανιά! Ο Αποστολόπουλος φεύγει στην πλάτη της άμυνας του Παναιτωλικού, κάνει δυνατό σουτ αλλά προς το κέντρο της εστίας και ο Κυριακίδης αποκρούει.

17:32

Τον Κάπελ ψάχνουν συνεχώς οι συμπαίκτες του στον Παναιτωλικό.

17:28

13': Δεν προλαβαίνει να μπει στη φάση ο Αποστολόπουλος μετά την πάσα του Ανγκούλο.

17:26

Στο έδαφος ο Σελίν, προσωρινή διακοπή.

17:22

Ο Γουνδουλάκης παίρνει την μπάλα, κάνει κάποια μέτρα με αυτή και στη συνέχεια με ωραίο σουτ εκτός περιοχής σκοράρει. Πολύ κακή η αντίδραση της άμυνας του Παναιτωλικού, τα στόπερ έκαναν πίσω βήματα ενώ απουσίασαν και οι μέσοι.

17:22

7': ΓΚΟΛ για τον ΠΛΑΤΑΝΙΑ!

17:21

8': Ξεφεύγει από τον προσωπικό του αντίπαλο ο Κάπελ, κάνει και το σουτ από το ημικύκλιο και ο Σωτηρίου αποκρούει.

17:20

Έχουν μπει πολύ καλύτερα οι γηπεδούχοι.

17:16

2': Ευκαιρία για τον Πλατανιά! Ο Κουλιμπαλί βγάζει τη σέντρα από δεξιά, κακή απομάκρυνση από τον Κούσα και ο Μουνάφο αστοχεί με σουτ από το ημικύκλιο.

17:16

1': Ο Γουνδουλάκης κλέβει την μπάλα, κάνει και ένα σουτ από μακριά και αστοχεί.

17:15

17:12

17:08

Σε καλή κατάσταση και οι Αγρινιώτες που έχουν τρεις νίκες στα τελευταία τέσσερα παιχνίδια τους.

17:05

Από δύο νίκες στη σειρά προέρχονται οι Χανιώτες που ψάχνουν μία ακόμη.

17:01

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι του Πλατανιά με τον Παναιτωλικό ξεκινά σε περίπου 15 λεπτά.

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Σωτηρίου, Κουλιμπαλί, Μπανανά, Σέλιν, Βάντερσον, Γκνιάτιτς, Μουνάφο, Γουνδουλάκης, Αποστολόπουλος, Μιλούνοβιτς, Ράμος.
Αναπ: Κοκκαλάς, Ιτούα, Δημήτρης, Ντίνας, Τσουράκης, Μενδρινός, Ανγκούλο
Κυριακίδης, Κουτρομάνος, Κούσας, Μάκος, Κέβιν, Παπάζογλου, Πάουλο, Ρουσκουγιέδα, Κάπελ, Μουνιός, Μαρκόφσκι.
Αναπ: Κριστιάνο, Χαντάκιας, Φερέιρα, Κλέσιο, Βασιλούδης, Ρουμπουλάκου, Κόρσιενς
Διαιτητής: Κουκουλάκης (Ηρακλείου) Βοηθοί: Κουντουρέλης (Αθηνών), Δόσης (Αθηνών) 4ος: Ρατσιάτος (Αργολίδας)