19:07

19:06

Χωρίς σκορ ολοκληρώθηκε η αναμέτρηση.

19:06

90'+3: Αδύναμο σουτ από τον Ιωαννίδη, εύκολα μπλοκάρει ο Περιστερίδης.

19:04

19:01

88': Ευκαιρία για τον ΠΑΣ! Από την πάσα του Μανιά ο Ακόστα αφήνει, αλλά το σουτ του αμαρκάριστου Ναδάλες φεύγει άουτ.

19:01

87': Κόρνερ χωρίς λόγο παραχωρεί ο Ναδάλες. Ο Μουκάμ το εκτελεί και η κεφαλιά του Αλόκο περνά άουτ.

18:58

85': Κοζορώνης αντί Γιάκου για τον ΠΑΣ.

18:57

84': Μεγάλη ευκαιρία για τον Αστέρα! Ο Τσάβες βγάζει τη σέντρα, ο Μπερτόγλιο κάνει τη σέντρα και ο Περιστερίδης αποκρούει.

18:55

Ψάχνει το γκολ ο Αστέρας, που έχει την υπεροχή.

18:51

78': Ο Ιωαννίδης παίρνει την μπάλα εντός περιοχής, κάνει και το σουτ και αστοχεί.

18:50

77': Τσάβες αντί Μάσα για τον Αστέρα.

18:50

77': Απευθείας εκτέλεση φάουλ από τον Γιάκο, ψηλά φεύγει η μπάλα.

18:48

75': Ωραία προσπάθεια από τον Ιωαννίδη, μπαίνει και στην περιοχή, αλλά δεν κάνει καλή τελική επιλογή.

18:44

72': Φεύγει στην πλάτη της άμυνας ο Μανιάς, αλλά ο Μπαντής τον δυσκολεύει κλείνοντάς του το οπτικό πεδίο. Κακό το πλασέ του φορ του ΠΑΣ.

18:44

71': Τσουκαλάς αντί Ίλιτς για τον ΠΑΣ.

18:44

71': Ο Γιάκος κάνει ωραία ενέργεια, αλλά το σουτ του φεύγει ψηλά.

18:40

68': Κίτρινη στον Ιωαννίδη.

18:38

65': Ιωαννίδης αντί Γιάννου για τον Αστέρα.

18:36

63': Λίλα αντί Γαρουφαλιά για τον ΠΑΣ.

18:34

61': Κίτρινη για θέατρο στον Ίλιτς. Έπεσε υπερβολικά ο Σέρβος για να πάρει πέναλτι.

18:31

58': Ο Μπερτόγλιο με τον Μουκάμ παίζουν το 1-2, άστοχο το σουτ του πρώτου.

18:28

55': Εξαιρετική κομπίνα στο κόρνερ, ο Χαμντανί κάνει το σουτ και αστοχεί.

18:27

54': Δυνατό σουτ από τον Μάσα, με γροθιές αποκρούει ο Περιστερίδης σε κόρνερ.

18:25

52': Μόνος του φεύγει από πλάγια ο Ίλιτς και συλλαμβάνεται σε θέση οφσάιντ. Φαίνεται πως τον κάλυπτε ο Κιτοκό.

18:21

Στο έδαφος ο Γαρουφαλιάς, προσωρινή διακοπή.

18:19

46': Σκοράρει ο Γιάννου, αλλά σωστά ακυρώνεται το γκολ του καθώς δεν καλυπτόταν.

18:18

46': Μουκάμ αντί Στανισάβλιεβιτς για τον Αστέρα.

18:18

18:17

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

18:01

18:01

17:58

43': Ο Μάσα παίρνει την κεφαλιά, ο Γιάννου μπαίνει στην πορεία της μπάλας αλλά δεν πλασάρει.

17:55

Στο έδαφος ο Μάσα, προσωρινή διακοπή.

17:52

37': Κίτρινη στον Ζησόπουλο.

17:51

37': Ευκαιρία για τον ΠΑΣ! Ο Μανιάς φεύγει μόνος του, μπορεί να κάνει ακόμα και πάσα και το τελείωμά του είναι πάνω στον Μπαντή.

17:50

35': Ο Ναδάλες δοκιμάζει το πόδι του, μπλοκάρει ο Μπαντής.

17:50

Από αριστερά συγκλίνει ο Μάσα, κάνει και το σουτ και κοντράρει.

17:47

32': Ο Στανισάβλιεβιτς κάνει το σουτ και ο Περιστερίδης μπλοκάρει.

17:44

29': Σουτ από τον Γιαννούλη από μακριά, ψηλά φεύγει η μπάλα.

17:43

28': Κίτρινη στον Γαρουφαλιά.

17:43

Στο έδαφος ο Στανισάβλιεβιτς, προσωρινή διακοπή. Ο Σέρβος παίρνει προσπάθειες πάνω του και δημιουργεί ρήγματα.

17:39

Στο 66% η κατοχή μπάλας για τον Αστέρα.

17:38

23': Κόρνερ για τον ΠΑΣ, ο Ίλιτς το εκτελεί, ο Τζημόπουλος παίρνει την κεφαλιά και η μπάλα φεύγει άουτ.

17:37

23': Κίτρινη στον Χαμντανί.

17:35

20': Συγκλίνει ο Μάσα, κάνει και το σουτ με το αριστερό και ο Περιστερίδης μπλοκάρει.

17:34

20': Κόρνερ για τον ΠΑΣ, το εκτελεί ο Ίλιτς και περνά ανεκμετάλλευτο.

17:32

Δεν κρατά καθόλου μπάλα ο ΠΑΣ, αλλά ο Αστέρας δεν μπορεί να το εκμεταλλευτεί.

17:28

Παιχνίδι κέντρου χωρίς φάσεις έως τώρα.

17:24

9': Σε θέση οφσάιντ συλλαμβάνεται ο Μάσα, σωστή η απόφαση.

17:20

Έχει την υπεροχή ο Αστέρας από τα πρώτα λεπτά.

17:17

3': Βρίσκει χώρο ο Μάσα, κάνει και το σουτ και αστοχεί.

17:15

17:11

Βγαίνουν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

17:07

Από τρεις ήττες προέρχονται οι Ηπειρώτες που θέλουν να βάλουν τέλος σε αυτό το σερί.

17:04

Την επιστροφή στις νίκες ψάχνουν οι Αρκάδες μετά τα δύο ανεπιτυχή αποτελέσματα σε Χανιά και Ξάνθη.

17:01

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι του Αστέρα Τρίπολης με τον ΠΑΣ Γιάννινα ξεκινά σε περίπου 15 λεπτά.

Μπαντής, Κιτοκό, Ζησόπουλος, Αλόκο, Γιαννούλης, Ντουντού, Χαμντανί, Μάσα, Στανισάβλιεβιτς, Μπερτόλιο, Γιάννου.
Αναπ: Θεοδωρόπουλος, Λούι, Σανκαρέ, Τσάβες, Κουρμπέλης, Μουκάμ, Ιωαννίδης
Περιστερίδης, Στρούνα, Σκόνδρας, Τζημόπουλος, Μιχαήλ, Ναδάλες, Γαρουφαλιάς, Γιάκος, Ακόστα, Ίλιτς, Μανιάς.
Αναπ: Πασχαλάκης, Λίλα, Τσουκαλάς, Κοζορώνης, Καρανίκας, Μπέριος, Ηλιάδης
Διαιτητής: Κιοτζένης (Ξάνθης) Βοηθοί: Φραγκιαδάκης (Δωδ/σου), Δουδούμης (Φθιώτιδας) 4ος: Δημητρόπουλος (Φθιώτιδας)