0
21:53

Ευχαριστούμε πολύ, καλό βράδυ.

21:52

Άξιζαν κάτι καλύτερο οι Πειραιώτες, που έπαιξαν κόντρα σε μία ομάδα που δεν έδειξε κάτι το ιδιαίτερο. Τουλάχιστον το 1-0, αν και περίεργο σκορ, του δίνει τη δυνατότητα να το ανατρέψει στο Φάληρο σε μία εβδομάδα.

21:51

Λήξη αγώνα, ήττα για τον Ολυμπιακό με 1-0.

21:50

Καθυστερήσεις από τους Βέλγους που δεν δίνουν την μπάλα όταν βγαίνει εκτός αγωνιστικού χώρου.

21:47

Δείχνουν να μην το πιστεύουν οι παίκτες του Ολυμπιακού.

21:45

Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:44

89': Σουάρες αντί Ντεφούρ και Νιούτνικ αντί Μπούτνερ για την Άντερλεχτ.

21:41

Προσωρινή διακοπή, στο έδαφος ο Ντεφούρ.

21:39

84': Ντομίνγκεζ αντί Ντουρμάζ για τον Ολυμπιακό.

21:37

82': Κίτρινη στον Μαζουακού.

21:36

81': Πουλίδο αντί Σεμπά για τον Ολυμπιακό.

21:33

78': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Ο Ντουρμάζ το εκτελεί και ο Εμποτζί απομακρύνει.

21:29

74': Τζούριτσιτς βγαίνει για την Άντερλεχτ και μπαίνει ο Τίλεμανς.

21:27

Δεν δείχνει σημάδια αντίδρασης ο Ολυμπιακός.

21:24

69': Κασάμι αντί Ζντιέλαρ για τον Ολυμπιακό.

21:24

Ο Μπούτνερ εκτελεί κόρνερ, ο Ρομπέρτο προσπαθεί να διώξει αλλά χάνει επί της ουσίας την μπάλα μέσα από τα χέρια του και από κοντά ο Εμποτζί σκοράρει.

21:23

68': ΓΚΟΛ για την ΑΝΤΕΡΛΕΧΤ, μετρά ύστερα από απόφαση του διαιτητή!

21:23

67': Ακυρώνεται γκολ για την Άντερλεχτ! Έχει πάει στον βοηθό ο διαιτητής και συζητούν.

21:21

66': Κίτρινη στον Σεμπά.

21:20

64': Ο Φορτούνης δίνει στον Ιντέγιε, εκείνος κάνει κοφτή ντρίμπλα, σουτάρει από πλάγια με το δεξί και ο Προτό αποκρούει.

21:17

62': Κάνει ωραία το κοντρόλ ο Σεμπά, μπαίνει από δεξιά στην περιοχή, αλλά κόβεται το γύρισμά του από τον Εμποτζί σε κόρνερ. Το εκτελεί ο Φορτούνης, ο Μιλιβόγεβιτς παίρνει μία κεφαλιά αλλά η μπάλα δεν βγαίνει ούτε άουτ.

21:14

59': Κίτρινη στον Ντα Κόστα.

21:12

57': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Ο Φορτούνης το εκτελέι και ο Ντεσάχτ απομακρύνει.

21:11

55': Απευθείας φάουλ από τον Ντουρμάζ προς τη γωνιά του Προτό, που αποκρούει.

21:09

54': Κίτρινη στον Ντεσάχτ.

21:06

Καλύτερα έχει μπει ο Ολυμπιακός στο δεύτερο ημίχρονο.

21:02

47': Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό! Ο Φορτούνης κάνει το γύρισμα για τον Μιλιβόγεβιτς αλλά εκείνος εντός περιοχής σουτάρει άστοχα.

21:01

46': Ο Σεμπά κάνει σουτ εκτός περιοχής και ο Προτό μπλοκάρει.

21:01

20:59

20:46

20:45

20:44

45': Ο Φορτουνης κάνει το γύρισμα, ο Ιντέγιε στρώνει στον Ντουρμάζ και το σουτ του τελευταίου είναι άστοχο.

20:41

42': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό, περνά ανεκμετάλλευτο.

20:39

Δεν κρατάει μπάλα στα τελευταία λεπτά ο Ολυμπιακός.

20:36

37': Πέφτει εντυπωσιακά ο Ατσεαμπόνγκ εντός περιοχής, σωστά δεν δίνεται κάτι.

20:33

34': Κίτρινη στον Ζντιέλαρ.

20:32

33': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Το εκτελεί ο Ντουρμάζ, ο Μποτία παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί. Πήγε να μπει στη φάση ο Ιντέγιε και ήταν οφσάιντ.

20:29

31': Ωραία αλλάζουν την μπάλα οι γηπεδούχοι, ο Πράετ κάνει το σουτ και ο Ρομπέρτο αποκρούει.

20:29

30': Ο Ντουρμάζ εκτελεί φάουλ που είναι σαν κόρνερ, ο Μιλιβόγεβιτς παίρνει την κεφαλιά και ο Προτό μπλοκάρει με άνεση.

20:27

Στον χώρο του κέντρου αλλάζουν την μπάλα οι δύο ομάδες στα τελευταία λεπτά.

20:23

24': Κίτρινη στον Ντεφούρ.

20:22

23': Ευκαιρία για την Άντερλεχτ! Ο Τζούριτσιτς με εκπληκτική ντρίμπλα αδειάζει τον Ντα Κόστα και από μέσα δεξιά κάνει παράλληλη μπαλιά και ο Ρομπέρτο την ανακόπτει.

20:21

22': Ο Ντουρμάζ παίρνει την μπάλα, συγκλίνει ξεκινώντας από αριστερά και αστοχεί με σουτ εκτός περιοχής.