0
17:04

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλή συνέχεια.

16:58

Προσπάθησε ο ΑΟΤ, αλλά δεν κατάφερε να διασπάσει τον καλά οργανωμένο αμυντικά Αγροτικό Αστέρα. Σημαντική βαθμολογική απώλεια για τους γηπεδούχους, οι οποίοι χάνουν και άλλο έδαφος απο την κορυφή.

16:57

Αποδοκιμασίες από τους Τρικαλινούς φιλάθλους με βασικό αποδέκτη τον Γιώργο Μαραντά.

16:57

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Τρίκαλα - Αγροτικός Αστέρας 0-0.

16:56

90'+5: Κίτρινη κάρτα στον Φαγιέ.

16:56

90'+5: Κίτρινη κάρτα στον Βοσνιάδη.

16:52

90'+2: Κόρνερ για τα Τρίκαλά, περνά ανεκμετάλλευτο...

16:52

Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων...

16:51

90'+1: Τρίτη αλλαγή για τον Αγροτικό Αστέρα. Ο Καραντασιάδης στη θέση του Βελλίνη.

16:50

90': Κίτρινη κάρτα στον Σκλιοπίδη.

16:47

87': Σέντρα Κοντοδήμου, κεφαλιά Ναβάρο, άουτ η μπάλα.

16:45

85': Αποβολή του Αμαραντίδη, με δεύτερη κίτρινη κάρτα για καθυστέρηση. Μένει με δέκα παίκτες ο Αγροτικός Αστέρας.

16:44

84': Μεγάλη ευκαιρία για τα Τρίκαλα. Ο Σερτζίνιο έδωσε σε Ναβάρο, δεν θα μπορέσει να πλασάρει από το ύψος της μικρής περιοχής και ο Βοσνιάδης θα γραμπώσει την μπάλα προ του κινδύνου.

16:43

83': Ο Κουσκουνάς μπαίνει στην περιοχή, σουτάρει, χωρίς δύναμη, μπλοκάρει ο Βοσνιάδης.

16:39

79': Ολοκληρώνει τις αλλαγές για τον ΑΟΤ ο Μαραντάς. Ο Ναβάρο στη θέση του Δουκάκη.

16:38

Λαϊκή απαίτηση από την κερκίδα να μπει ο Ναβάρο... Αρχικά ο Μαραντάς φώναξε πρώτα να επιστρέψει στον πάγκο από το ζέσταμα τον Φλίγκο και οι φίλαθλοι αποδοκίμασαν.

16:37

Πιέζουν τα Τρίκαλα, αλλά δεν μπορούν να διασπάσουν την άμυνα του Αγροτικού Αστέρα.

16:34

74': Κίτρινη κάρτα στον Κοντοδήμο.

16:31

71': Δεύτερη αλλαγή για τον Αγροτικό Αστέρα. Ο Θεοδωρίδης στη θέση του Ντάβιντοφ.

16:29

69': Υπόδειξη οφσάιντ στον Βρούτσινα.

16:26

66': Ο Σερτζίνιο στη θέση του Στεφάνοβιτς.

16:25

65': Ο Βρουτσινά άνοιξε για τον Φαγιέ, σουτ, άουτ.

16:23

63': Κίτρινη κάρτα στον Σαρακατσάνο.

16:22

62': Αναγκαστική η πρώτη αλλαγή των Τρικάλων. Ο Φαγιέ στη θέση του Κουμπαρούλη, που δεν μπορεί να συνεχίσει καθώς τραυματίστηκε σε προηγούμενη φάση.

16:19

60': Ο Βρούτσινα πέφτει μέσα στην περιοχή, παρόλα αυτά θα σουτάρει, ο Βοσνιάδης δεν έχει πρόβλημα και μπλοκάρει σταθερά.

16:17

Κόρνερ για τα Τρίκαλα. Εκτελεί ο Στεφάνοβιτς, κεφαλιά Σαρακατσάνου, μπλοκάρει ο Βοσνιάδης.

16:17

58': Αλλαγή για τον Αγροτικό Αστέρα. Ο Τοπούζης στη θέση του Καθάριου.

16:17

58': Κίτρινη κάρτα στον Καθάριο.

16:16

56': Κόρνερ για τον Αγροτικό με τον Μπιτάνγκ, διώχνει η άμυνα του ΑΟΤ.

16:13

53': Κίτρινη κάρτα στον Ντάβιντοφ.

16:12

52': Μακρινό σουτ Βελλίνη, άστοχο...

16:11

Όρθιος στα κάγκελα ο πρόεδρος του ΑΟΤ Χρήστος Γιαλιάς...

16:06

46': Έναρξη β' ημιχρόνου.