3
16:56

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλή συνέχεια!

16:53

Αν και με 10 παίκτες από το 39' λόγω της αποβολής του Ζέκα, ο Παναθηναϊκός κατάφερε να πάρει το τρίποντο απέναντι στον ΠΑΣ Γιάννινα με 0-3.

16:52

Λήξη της αναμέτρησης.

16:50

Ο Κλωναρίδης κλέβει την μπάλα, βγάζει από τα δεξιά για τον Μπεργκ, που μόνος του απέναντι στην εστία του Περιστερίδη, ο οποίος ήταν εξουδετερωμένος, στέλνει την μπάλα στα δίχτυα για το 0-3.

16:49

90'+1: ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ!

16:49

16:48

90': Σουτ Ίλιτς, άουτ.

16:43

85': Ο Κλωναρίδης πιάνει διαγώνιο σουτ, η μπάλα φεύγει άουτ.

16:40

Ο Κλωναρίδης σεντράρει από τα δεξιά και ο Μπεργκ με το κεφάλι στέλνει την μπάλα στα δίχτυα για να γράψει το 0-2.

16:40

82': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ!

16:34

76': Κίτρινη κάρτα στον Ίλιτς.

16:33

75': Κίτρινη κάρτα στον Λαγό.

16:32

74': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Ο Ίλιτς σκάβει για τον Φερφελή, που πιάνει το σουτ, αλλά στέλνει την μπάλα έξω από το αριστερό δοκάρι του Στιλ.

16:31

73': Κόρνερ για τον ΠΑΣ με τον Ίλιτς. Περνά ανεκμετάλλευτο.

16:27

69': Αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Ο Ηλιάδης αντί του Στρούνα.

16:26

68': Κίτρινη κάρτα στον πάγκο και στον Πράνιτς. Για τον ίδιο λόγο βλέπει την κάρτα και ο Κροάτης.

16:26

Αποβάλλεται από τον πάγκο ο πρώτος βοηθός του Στραματσιόνι για διαμαρτυρίες, γιατί η μπάλα βρίσκει στο χέρι του Φερφελή μέσα στην περιοχή, αλλά ο διαιτητής δείχνει να συνεχιστεί το ματς.

16:23

65': Κίτρινη κάρτα στον Καρανίκα.

16:22

64': Αναγκαστική η τρίτη αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ο Νάνο αντί του Πράνιτς.

16:21

64': Αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Ο Φερφελής αντί του Γαρουφαλιά.

16:20

63': Ατομική προσπάθεα Κλωναρίδη, ο οποίος κάνει την κούρσα, μπαίνει στην περιοχή, πιάνει διαγώνιο σουτ, αλλά η μπάλα θα φύγει λίγο έξω από το αριστερό δοκάρι του Περιστερίδη.

16:20

62': Κόρνερ για τον ΠΑΣ Γιάννινα με τον Ακόστα, περνά ανεκμετάλλευτο.

16:16

58': Διπλή αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ο Κλωναρίδης αντί του Καλτσά και ο Λαγός αντί του Βλαχοδήμου.

16:14

57': Κόρνερ για τον ΠΑΣ Γιάννινα με τον Ίλιτς. Διώχνουν οι αμυντικοί του Παναθηναϊκού.

16:13

55': Ύστερα από σέντρα του Ίλιτς από τα αριστερά, κεφαλιά του Μανιά, δύσκολα διώχνει ο Στιλ.

16:12

54': Κίτρινη κάρτα στον Τελάντερ.

16:11

53': Κίτρινη κάρτα στον Αμπέντ.

16:11

53': Κίτρινη κάρτα στον Ακόστα.

16:10

52': Αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Ο Γιάκος αντί του Κοζορώνη.

16:07

49': Ο Ναδάλες γυρίζει από τα αριστερά στον Ακόστα, που πιάνει το σουτ, η μπάλα φεύγει άουτ.