0
19:13

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας! Καλό σας απόγευμα.

19:11

Με δύο γκολ του... νέου Μουνιός, ο Παναιτωλικός επέστρεψε στις νίκες, την ώρα που ο Λεβαδειακός έμεινε για 6ο συνεχόμενο ματς χωρίς νίκη.

19:08

Λήξη του ματς! 2-0.

19:06

Ο Κάπελ βγαίνει εξαιρετικά στην αντεπίθεση και γυρίζει αριστερά στον Παπάζογλου στην περιοχή, ο Βερέμκο διώχνει το σουτ του, αλλά ο Μουνιός παίρνει το... ριμπάουντ και σκοράρει για δεύτερη φορά.

19:06

90'+3: ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

19:05

90'+2: Κόρνερ για τον Λεβαδειακό. Εκτελείται από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.

19:05

19:03

90': Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Κουτρομάνος στη θέση του Ουάρντα.

18:58

85': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό. Εκτελείται από τα αριστερά, αλλά η φάση σταματά για επιθετικό φάουλ του Κούσα.

18:57

83': Κίτρινη κάρτα στον Μουλόπουλο.

18:55

82': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Ντομοβτσίσκι στη θέση του Μαχαμάτ.

18:51

78': Καλό σουτ του Φερέιρα με το αριστερό μέσα από το ημικύκλιο, μπλοκάρει με διπλή προσπάθεια ο Βερέμκο.

18:47

74': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Μίνγκας στη θέση του Μερεμπασβίλι.

18:47

74': Ωραίο, μακρινό σουτ του Μαχαίρα, άουτ η μπάλα.

18:46

73': Αριστερό βολέ του Ουάρντα από το ύψος του ημικυκλίου, λίγο άουτ.

18:45

72': Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Φερέιρα στη θέση του Μαρκόφσκι.

18:42

69': Ο Μάντζιος βγαίνει στην πλάτη της άμυνας και σκοράρει, αλλά έχει υποδειχθεί σωστά σε θέση οφσάιντ.

18:37

64': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό. Το εκτελεί ο Μπεν από τα δεξιά, η μπάλα φτάνει στον Μάντζιο που κάνει από τα αριστερά επικίνδυνο γύρισμα στην περιοχή, αλλά διώχνει η άμυνα.

18:35

Εξαιρετική πάσα του Παπάζογλου στον Μουνιός στο ύψος της περιοχής, εκείνος βρίσκεται τετ α τετ με τον Βερέμκο, κάνει λίγα βήματα και στέλνει με πλασέ την μπάλα στα δίχτυα.

18:35

61': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

18:32

Βελτιωμένος στο δεύτερο ημίχρονο ο Λεβαδειακός, αλλά και πάλι είναι ο Παναιτωλικός αυτός που δείχνει περισσότερη διάθεση να κυνηγήσει το γκολ.

18:23

50': Ωραία σέντρα του Κέβιν από τα αριστερά, ο Μαρκόφσκι πιάνει την κεφαλιά στην περιοχή, αλλά η μπάλα περνά άουτ.

18:18

Σέντρα στο β' ημίχρονο.

18:18

46': Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Μουνιός στη θέση του Αλεξίεβιτς.