0
-
2
19:08

Σας ευχαριστούμε που ενημερωθήκατε από εμάς για το ματς της Κομοτηνής. Καλό βράδυ.

19:08

Λήξη αγώνα. Πανθρακικός - Πλατανιάς 0-2

19:06

91': Ο Ντίνας στη θέση του Μενδρινού.

19:05

Δύο λεπτά οι καθυστερήσεις.

19:04

89': Οφσάιντ ο Τσουράκης.

19:01

Αλλεπάλληλα λάθη στο χώρο της μεσαίας γραμμής και αριστερά (όπως επιτίθεται ο Πανθρακικός).

18:55

81': Οφσάιντ ο Ντιγκινί.

18:54

80': Ο Τσουράκης στη θέση του Αποστολόπουλου.

18:54

Ο Μπαϊκαρά γίνεται αριστερό μπακ και ο Γαβριηλίδης παίρνει θέση στα χαφ.

18:53

79': Ο Γαβριηλίδης στη θέση του Χρήστου.

18:53

78': Οφσάιντ ο Ντιγκινί. Σωστή η απόφαση.

18:51

76': Ο Μελίσσης παραχωρεί κόρνερ, το οποίο περνά ανεκμετάλλευτο για τον Πλατανιά.

18:45

Κατοχή: 52%-48%

18:42

67': Ο Στανισάβλιεβιτς στη θέση του Γουνδουλάκη.

18:40

Πολλά προβλήματα στην άμυνα του Πανθρακικού.

18:38

64': Οφσάιντ ο Γουνδουλάκης. Σωστή η απόφαση.

18:37

62': Οφσάιντ ο Ντιγκινί. Πιθανότατα καλύπτεται.

18:34

59': Οφσάιντ ο Ανγκούλο. Σωστή η απόφαση.

18:33

59': Ο Βάλτερ στη θέση του Χασομέρη.

18:32

57': O Ντιγκινί εκτελεί πάνω στο τείχος.

18:31

56': Φάουλ στο ημικύκλιο της περιοχής για τον Πανθρακικό. Το κερδίζει ο Ντιγκινί από τον Κουλιμπαλί.

18:27

52': Κόρνερ του Χαβίτο, ο Ντιγκινί παίρνει την κεφαλιά και ο Αποστολόπουλος απομακρύνει πάνω στη γραμμή.

18:26

Από οριακή θέση πήρε την μπάλα ο Ανγκούλο στη φάση του γκολ.

18:24

Βαθιά μπαλιά από αριστερά, ο Μενδρινός παίρνει την κεφαλιά προς τα πίσω και ο ολομόναχος Ανγκούλο δεν δυσκολεύεται να πλασάρει τον Αθανασιάδη και να διευρύνει το προβάδισμα του Πλατανιά.

18:23

49': ΓΚΟΛ για τον Πλατανιά!

18:22

47': Κίτρινη στον Χρήστου.

18:20

Έναρξη στο δεύτερο ημίχρονο.

18:02

18:01

44': Ο Ανγκούλο στρώνει, ο Μουνάφο σουτάρει εκτός περιοχής και στέλνει την μπάλα αρκετά πάνω από τα δοκάρια του Σωτηρίου.

17:59

43': Κίτρινη στον Γκνιάτιτς.