3
20:30

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας! Καλό σας βράδυ.

20:29

Πρώτη εκτός έδρας νίκη για τη Λαμία που μετά την επιτυχία επί της ΑΕΛ συνεχίζει να ανεβαίνει.

20:28

Λήξη του ματς! 1-3.

20:25

90'+5: Αποβάλλεται ο Σιλιγαρδάκης, καθώς πήρε δεύτερη κίτρινη κάρτα για καθυστέρηση.

20:24

90'+4: Κίτρινη κάρτα στον Πίντο.

20:24

90'+4: Αλλαγή για τη Λαμία. Ο Λεάντρο στη θέση του Πίντο.

20:24

90'+4: Ο Γκούφας σκοράρει, αλλά η φάση έχει σταματήσει σωστά ως οφσάιντ.

20:24

90'+3: Κίτρινη κάρτα στον Τζόκιτς.

20:23

90'+2: Σουτ του Γκατσέσα μέσα από την περιοχή, μαζεύει ο Πίτκας.

20:22

Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

20:22

90'+2: Κίτρινη κάρτα στον Κυριακόπουλο.

20:21

90': Κίτρινη κάρτα στον Τόσκα.

20:19

88': Αλλαγή για τη Λαμία. Ο Τζόκιτς στη θέση του Μίλιεβιτς.

20:18

88': Κίτρινη κάρτα στον Μίλιεβιτς.

20:15

84': Κόρνερ για τον Παναιγιάλειο. Εκτελείται από τα δεξιά, αποφέρει μόνο ένα πλάγιο.

20:13

82': Αλλαγή για τον Παναιγιάλειο. Ο Γκούφας στη θέση του Φωτιά.

20:11

80': Διαμαρτύρεται για πέναλτι ο Παναιγιάλειος σε κράτημα του Κοτσώνη στον Γκατσέσα μέσα στην περιοχή. Θα μπορούσε να δοθεί η παράβαση.

20:06

Ο Σιατραβάνης πιάνει το πολύ μακρινό σουτ, ο Αθανασόπουλος δεν διαβάζει καλά τη φάση και η μπάλα σκάει κάτω από τα χέρια του και καταλήγει στα δίχτυα.

20:06

75': ΓΚΟΛ για τη ΛΑΜΙΑ!

20:04

74': Κίτρινη κάρτα στον Γιαλούση.

20:04

73': Αλλαγή για τον Παναιγιάλειο. Ο Μπουρλάκης στη θέση του Σκαρτσίλα.

20:02

71': Το εκτελεί ο Σπίνουλας από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.

20:01

71': Μεγάλη απόκρουση από τον Πίτκα σε κόρνερ, με την μπάλα να βρίσκει και στο οριζόντιο δοκάρι έπειτα από κοντινό πλασέ του Κρισμάρεβιτς!

20:01

70': Κίτρινη κάρτα στον Κρισμάρεβιτς.

20:01

70': Κίτρινη κάρτα στον Μπαλού.

19:57

Σέντρα του Σκαρτσίλα από τα αριστερά, η άμυνα δεν αντιδρά σωστά και ο Κρισμάρεβιτς πιάνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

19:57

67': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟ!

19:56

66': Το εκτελεί από τα αριστερά ο Σπίνουλας στο πρώτο δοκάρι, δεν αποφέρει κάτι.

19:55

65': Κόρνερ για τον Παναιγιάλειο. Εκτελεί από δεξιά ο Ζουνίνιο, διώχνει σε νέο κόρνερ ο Πίτκας.

19:55

64': Ωραίο σουτ του Ζουνίνιο από τα δεξιά, λίγο άουτ η μπάλα.

19:54

63': Το εκτελεί από τα δεξιά ο Ζουνίνιο, δεν αποφέρει κάτι.

19:53

63': Κόρνερ για τον Παναιγιάλειο. Εκτελείται από τα δεξιά, αποφέρει νέο κόρνερ.

19:50

60': Σουτ με φάλτσο από τον Σπίνουλα από αριστερά, λίγο άουτ η μπάλα.

19:49

59': Αλλαγή για τη Λαμία. Ο Τόσκας στη θέση του Καραγιάννη.

19:49

59': Κίτρινη κάρτα στον Καραγιάννη.

19:45

55': Αλλαγή για τον Παναιγιάλειο. Ο Γκατσέσα στη θέση του Λινάρδου.

19:43

52': Κεφαλιά του Κολόκα από τα δεξιά, άουτ η μπάλα.

19:42

51': Κίτρινη κάρτα στον Σιλιγαρδάκη.

19:41

50': Δυνατό μακρινό σουτ του Σπίνουλα, άουτ.

19:36

46': Ωραία κίνηση του Πίντο από τα αριστερά, κάνει τη σέντρα σουτ, αλλά ο Αθανασόπουλος μαζεύει χωρίς πρόβλημα.