Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας! Καλό σας βράδυ.

19:07

Οπαδοί της ΑΕΚ έχουν μπει στον περιβάλλοντα χώρο του γηπέδου και... κυνηγιούνται με την Αστυνομία.και συγκρούονται με αυτούς του Ατρομήτου.

19:06

Ο Ατρόμητος παίρνει την πρώτη του νίκη στο πρωτάθλημα μετά τον Δεκέμβριο και βάζει τέλος στο νικηφόρο σερί της ΑΕΚ.

19:06

Λήξη του ματς! 1-0.

19:05

90'+2: Εκτελείται από τα δεξιά, δεν αποφέρει κάτι.

19:04

90'+2: Μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Ο Λε Ταλέκ κάνει αδύναμο πλασέ στην αντεπίθεση, ο ανέστης διώχνει, ο Ούμπιντες παίρνει το ριμπάουντ και κάνει το σουτ, κερδίζοντας κόρνερ.

19:03

18:57

85': Ωραίο σουτ του Ματέι, πέφτει και μπλοκάρει ο Ανέστης.

18:55

82': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Ουσέρο στη θέση του Μπρίτο.

18:54

81': Καλό σουτ του Γκάλο από τα δεξιά, άουτ η μπάλα.

18:53

81': ΔΟΚΑΡΙ για τον Ατρόμητο! Λάθος στην άμυνα της ΑΕΚ, η μπάλα φτάνει στον Λε Ταλέκ που πιάνει το σουτ, αλλά η μπάλα σταματά στο αριστερό κάθετο δοκάρι του Ανέστη.

18:52

80': Σουτ του Στόιτσεφ από τα αριστερά, άουτ.

18:49

76': Κίτρινη κάρτα στον Ζουκουλίνι.

18:46

73': Κόρνερ για την ΑΕΚ. Εκτελείται από τα δεξιά, δεν αποφέρει κάτι.

18:46

73': Κίτρινη κάρτα στον Στόιτσεφ.

18:45

72': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Ματέι στη θέση του Σουμπίνιο.

18:41

68': Αναγκαστική αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Κοντοές στη θέση του Κιβρακίδη.

18:39

Για λίγο με 10 ο Ατρόμητος, καθώς ο Κιβρακίδης αντιμετωπίζει πρόβλημα και έχει περάσει εκτός αγωνιστικού χώρου. Ξαναμπαίνει, αλλά δεν μπορεί να συνεχίσει και πέφτει πάλι στο έδαφος.

18:39

66': Κίτρινη κάρτα στον Ντίντακ.

18:37

65': Κίτρινη κάρτα στον Αραβίδη, αν και το φάουλ το έκανε ο... Ντίντακ!

18:35

62': Ο Πέκχαρτ επιχειρεί το σουτ στην περιοχή έπειτα από γύρισμα του Ντίντακ, μαζεύει ο Μπάρκας.

18:33

61': Κόρνερ για την ΑΕΚ. Εκτελείται από τα αριστερά, μαζεύει ο Μπάρκας.

18:29

57': Διπλή αλλαγή για την ΑΕΚ. Ο Πέκχαρτ στη θέση του Τζιμπούρ και ο Πλατέλλας στη θέση του Βάργκας.

18:28

56': Κόρνερ για την ΑΕΚ. Το εκτελεί από τα αριστερά ο Μάνταλος, δεν αποφέρει κάτι, καθώς ο Μπάρκας μαζεύει.

18:27

54': Κίτρινη κάρτα στον Μπρίτο που έβγαλε την μπλούζα του για να ευχηθεί «Χρόνια πολλά» στη σύζυγό του που έχει τα γενέθλιά της.

18:25

Ο Λε Ταλέκ φέυγει στην πλάτη της άμυνας, περνά τον Ανέστη και γυρίζει πίσω στον Μπρίτο που έρχεται αμαρκάριστος στο ύψος του πέναλτι και στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

18:25

53': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

18:24

51': Καλή στιγμή για τον Ατρόμητο. Οι αμυντικοί της ΑΕΚ δεν διώχνουν, ο Κεϊτά βγαίνει τετ α τετ από τα δεξιά, αλλά το σουτ του περνά άουτ.

18:22

Σουτ του Μάνταλου, ψηλά άουτ.

18:21

49': Κίτρινη κάρτα στον Σουμπίνιο.

18:20

48': Κόρνερ για την ΑΕΚ. Το εκτελεί από τα αριστερά ο Μάνταλος, μαζεύει χωρίς πρόβλημα ο Μπάρκας.