16:54

16:54

Λήξη αναμέτρησης, νίκη για τον Ηρακλή με 1-0.

16:52

90'+2: Κίτρινη στον Μπουλούτ.

16:50

16:50

90': Κίτρινη στον Καρανίκα.

16:46

86': Δεύτερη κίτρινη στον Νικολιά, ο οποίος ήταν αρνητικός από τη στιγμή που μπήκε. Με δέκα οι φιλοξενούμενοι.

16:43

83': Στη θέση του Τσιλιανίδη ο Μπαρτολίνι για τον Ηρακλή.

16:42

82': Κίτρινη στον Σαραμαντά.

16:39

80': Κίτρινη στον Κοζορώνη.

16:37

77': Ο Ναδάλες βγάζει τη σέντρα, ο Μανιάς παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.

16:34

74': Ο Γιάκος εκτελεί φάουλ, ο Μιχαήλ με προβολή παρεμβαίνει και ο Περνίς αποκρούει.

16:32

Πολύ καλύτερος πλέον ο ΠΑΣ, λάθη από τους παίκτες του Ηρακλή που βρίσκονται σε θέση άμυνας διαρκώς.

16:28

Στο 54% η κατοχή μπάλας για τους γηπεδούχους.

16:25

65': Γιάκος αντί Ίλιτς για τον ΠΑΣ.

16:24

64': Κίτρινη στον Νικολιά.

16:24

64': Πουρτουλίδης αντί Λεοζίνιο για τον Ηρακλή.

16:22

62': Σύγχυση στους αμυντικούς του ΠΑΣ, όπως όπως διώχνει ο Περιστερίδης, κοντράρει στη συνέχεια το σουτ του Λεοζίνιο στα σώματα.

16:18

58': Απευθείας εκτέλεση φάουλ από τον Ακόστα, λίγο άουτ φεύγει η μπάλα.

16:17

56': Κίτρινη στον Ζιαμπάρη.

16:15

55': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ηρακλή! Ο Μπουλούτ κάνει το γύρισμα, ο Βέλλιος σουτάρει στην κίνηση και στέλνει την μπάλα στην εξωτερική πλευρά των διχτυών.

16:12

51': Κόρνερ για τον ΠΑΣ, διώχνει ο Πενρίς.

16:09

Λάθη από τους ποδοσφαιριστές των δύο ομάδων.

16:06

46': Από το λάθος του Λίλα ο Κυριακίδης κάνει το σουτ στα σώματα, ενώ στη συνέχεια το σουτ του Βέλλιου φεύγει άουτ.

16:05

46': Διπλή αλλαγή για τον ΠΑΣ, Μανιάς και Νικολιάς μπαίνουν, Ίλιτς και Φερφελής βγαίνουν.

16:05

16:03

15:48

15:46

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

15:45

Έχει ανεβεί αρκετά ο ΠΑΣ στα τελευταία λεπτά.

15:42

41': Κίτρινη στον Γαρουφαλιά.

15:41

41': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΣ! Ο Ίλιτς εκτελεί φάουλ, ο Περνίς χάνει εντελώς τη φάση και στη γραμμή διώχνει ο Ιντζόγλου.

15:40

Στο έδαφος ο Ακόστα, προσωρινή διακοπή στο ματς.

15:36

36': Ο Τσιλιανίδης στον Λεοζίνιο και το σουτ του τελευταίου φεύγει άουτ.

15:34

Ο Βέλλιος σημαδεύει τη δεξιά γωνία του Περιστερίδη, ο οποίος πέφτει από την άλλη.

15:33

33': ΓΚΟΛ για τον ΗΡΑΚΛΗ!

15:32

32': Κίτρινη στον Περιστερίδη, καθώς δεν ήταν σε προφανή θέση για γκολ ο Μπουλούτ.

15:32

32': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον Ηρακλή, καθώς ο Μπουλούτ τσιμπάει την μπάλα και ο Περιστερίδης πέφτει πάνω του.

15:31

31': Ωραία μπαλιά για τον Τσιλιανίδη από τον Μπουκουβάλα, εκείνος κάνει το σουτ αλλά κοντράρει στα σώματα και φεύγει κόρνερ. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

15:27

27': Ευκαιρία για τον Ηρακλή! Ο Μπουκουβάλας κάνει τη σέντρα, ο Βέλλιος πιάνει καρφωτή κεφαλιά και ο Περιστερίδης πραγματοποιεί εντυπωσιακή επέμβαση.

15:25

25': Κόρνερ για τον ΠΑΣ. Το εκτελεί ο Ίλιτς, εντελώς άστοχη η κεφαλιά του Κοζορώνη.

15:23

22': Ευκαιρία για τον ΠΑΣ! Ο ένας μετά τον άλλον έκαναν λάθη οι παίκτες του Ηρακλή με τελευταίο τον Καρασαλίδη, ο Κοζορώνης μπαίνει στη φάση αλλά ο Περνίς αποκρούει το πλασέ του.

15:21

20': Μπουλούτ αντί Πασά για τον Ηρακλή. Δεν μπορούσε να συνεχίσει ο δεύτερος.

15:18

18': Ο Μπουκουβάλας βγάζει σέντρα από δεξιά, ο Κυριακίδης παίρνει την κεφλαιά και ο Περιστερίδης μπλοκάρει.

15:18

17': Οφσάιντ στον Βέλλιο, έντονες διαμαρτυρίες από τον ίδιο και τον Παπαδόπουλο. Ήταν ακάλυπτος ο φορ του Ηρακλή, αλλά αυτό που ισχυρίζεται είναι ότι έφυγε από αντίπαλο η μπάλα.

15:15

15': Ο Λεοζίνιο εκτελεί κόρνερ, προς τα πίσω η κεφαλιά του Φερφελή, ο Κυριακίδης αστοχεί με δεύτερη κεφαλιά.

15:13

13': Με τακουνάκι ο Βέλλιος ψάχνει τον Πασά, προλαβαίνει την τελευταία στιγμή ο Περιστερίδης με τα πόδια.

15:09

Κυκλοφορούν την μπάλα οι γηπεδούχοι, στάση αναμονής από τον ΠΑΣ.

15:06

5': Ευκαιρία για τον Ηρακλή! Ο Λεοζίνιο βγάζει ωραία μπαλιά, ο Τσιλιανίδης κάνει το πλασέ και ο Περιστερίδης αποκρούει.

15:04

Έχει μπει καλά ο "Γηραιός".

15:01

14:58

14:55

Στους 9 βαθμούς η θερμοκρασία στο Καυτανζόγλειο.

14:53

Και οι Γιαννιώτες ηττήθηκαν στο τελευταίο τους παιχνίδι, ήταν αυτό κόντρα στον Ολυμπιακό.

14:49

Από ήττα στην Ξάνθη προέρχεται ο "Γηραιός", ο οποίος θέλει να επιστρέψει στα θετικά αποτελέσματα.

14:45

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι του Ηρακλή με τον ΠΑΣ Γιάννινα ξεκινά σε περίπου 15 λεπτά.

ΗΡΑΚΛΗΣ
Περνίς, Μπουκουβάλας, Ζιαμπάρης, Καρασαλίδης, Σαραμαντάς, Ιντζόγλου, Κυριακίδης, Λεοζόνιο, Πασάς, Τσιλιανίδης, Βέλλιος.
Αναπ: Γιαννίκογλου, Καραγκούνης, Τσότρας, Πουρτουλίδης, Ζαμπάζης, Λουκίνας, Μπουλούτ
Περιστερίδης, Καρανίκας, Τζημόπουλος, Μιχαήλ, Ναδάλες, Γαρουφαλιάς, Κοζορώνης, Λίλα, Ακόστα, Ίλιτς, Φερφελής
Αναπ: Πασχαλάκης, Σκόνδρας, Μανιάς, Ηλιάδης, Νικολιάς, Γιάκος, Μπέριος
Διαιτητής: Στυλιαράς (Αιτωλοακαρνανίας) Βοηθοί: Καρσιώτης (Κορινθίας), Μεσσήνης (Αχαΐας) 4ος: Κοτσάνης (Δράμας)