1
16:49

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας! Καλό σας απόγευμα!

16:49

Σημαντική νίκη για τον Αχαρναϊκό χάρη στα γκολ των Σέρβων του. Ανεβαίνει η ομάδα του Μενιδίου.

16:49

Λήξη του ματς! 3-1.

16:47

Ο Ματσούκας εκτελεί το κόρνερ με πάσα από τα αριστερά, η μπάλα φτάνει στον Κωστόπουλο που βγάζει την ωραία μπαλιά στον Ομπράντοβιτς που αλλάζει πόδι και στέλνει την μπάλα στην δεξιά γωνία του Αθανασόπουλου.

16:47

90'+3: ΓΚΟΛ για τον ΑΧΑΡΝΑΪΚΟ!

16:46

90'+3: Κόρνερ για τον Αχαρναϊκό.

16:45

Τις παίρνουν... επίτηδες τις κίτρινες οι παίκτες του Αχαρναϊκού, καθώς ακολουθεί το ματς με τον Εργοτέλη, το οποίο θα πάρουν στα χαρτιά.

16:45

16:44

90'+1: Κίτρινη κάρτα στον Ομπράντοβιτς.

16:44

90': Κίτρινη κάρτα στον Χριστοφιλέα.

16:41

88': Κίτρινη κάρτα στον Γκουτσίδη.

16:37

84': Αλλαγή για τον Αχαρναϊκό. Ο Ματσούκας στη θέση του Μήλιου.

16:35

82': Αλλαγή για τον Παναιγιάλειο. Ο Γκουτσίδης στη θέση του Μπουρλάκη.

16:31

Ο Γκούφας μπαίνει στην περιοχή, ο Κωστόπουλος πέφτει και δεν μπορεί να διώξει, το ίδιο ισχύει και για τον Παγούδη και ο άσος του Παναιγιάλειου κάνει το πλασέ, με την μπάλα να περνά κάτω από τα πόδια του γκολκίπερ και να καταλήγει στα δίχτυα.

16:31

77': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟ!

16:29

76': Κόρνερ για τον Αχαρναϊκό. Το εκτελεί ο Μήλιος από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.

16:28

75': Αλλαγή για τον Παναιγιάλειο. Ο Μαυρόπουλος στη θέση του Ρέλλα.

16:26

73': Δυνατό σουτ του Γκοτσούλια από μακριά, μάζεψε χωρίς πρόβλημα ο Παγούδης.

16:24

Εκτελείται από τα δεξιά το κόρνερ, η άμυνα του Παναιγιάλειου μπερδεύεται και δεν μπορεί να διώξει, με τον Παβίσεβιτς να επιμένει και να ευνοείται και από τις κόντρες και να στέλνει την μπάλα στην κορυφή των διχτύων.

16:24

71': ΓΚΟΛ για τον ΑΧΑΡΝΑΪΚΟ!

16:24

71': Κόρνερ για τον Αχαρναϊκό.

16:20

66': Κίτρινη κάρτα στον Μήλιο.

16:17

64': Αλλαγή για τον Παναιγιάλειο. Ο Γκούφας στη θέση του Ζουνίνιο.

16:16

63': Αλλαγή για τον Αχαρναϊκό. Ο Καλογερόπουλος στη θέση του Μπέλιτς.

16:08

Ωραίο γύρισμα του Παγώνη από τα αριστερά, ο Παβίσεβιτς έχει κάνει την κίνηση στην περιοχή και είναι μόνος και με σουτ στέλνει την μπάλα στην αριστερή γωνία του Αθανασόπουλου.

16:08

55': ΓΚΟΛ για τον ΑΧΑΡΝΑΪΚΟ!

16:04

51': Κόρνερ για τον Αχαρναϊκό. Εκτελείται από τα δεξιά, καταλήγει στην αγκαλιά του Αθανασόπουλου.

16:04

50': Δυνατό σουτ του Γκοτσούλια από μακριά, μαζεύει ο Παγούδης.

16:03

49': Κίτρινη κάρτα στον Όμο.

16:02

49': Αναγκαστική αλλαγή για τον Αχαρναϊκό. Ο Κωστόπουλος στη θέση του Μαρή.

16:01

48': Μεγάλη ευκαιρία για τον Αχαρναϊκό! σέντρα του Παβίσεβιτς από τα αριστερά, ο Ομπράντοβιτς βρίσκεται στη μικρή περιοχή και κάνει το πλασέ, αλλά η μπάλα περνά άουτ.