16:50

16:50

Λήξη αναμέτρησης, νίκη με 2-0 για τον Πλατανιά.

16:47

90'+1: Καλό σουτ από τον Φερνάντες, έξω φεύγει η μπάλα.

16:46

16:43

88': Ο Στανισάβλιεβιτς εκτελεί φάουλ, ο Φερνάντες παίρνει την κεφαλιά καια στοχεί.

16:39

84: Τσουράκης αντί Μενδρινού για τον Πλατανιά.

16:39

83': Ο Στανισάβλιεβιτς εκτελεί απευθείας φάουλ και αστοχεί.

16:38

82': Κίτρινη στον Στανισάβλιεβιτς.

16:37

82': Φερνάντες αντί Χαμντανί για τον Αστέρα.

16:35

Ο Γουνδουλάκης με εξαιρετική πάσα ξεκλειδώνει την άμυνα του Αστέρα, ο Αποστολόπουλος με τη μία δίνει στον Ανγκούλο και ο τελευταίος από κοντά σκοράρει.

16:34

79': ΓΚΟΛ για τον ΠΛΑΤΑΝΙΑ!

16:33

78': Καλοζυγισμένο σουτ από τον Μπερτόλιο, λίγο έξω φεύγει η μπάλα.

16:31

76': Στη θέση του Ράμος ο Ανγκούλο για τον Πλατανιά. Στανισάβλιεβιτς αντί Μάσα για τον Αστέρα.

16:29

74': Μεγάλη ευκαιρία για τον Πλατανιά! Ο Μενδρινός εκτελεί φάουλ, ο Γκνιάτιτς από κοντά κάνει το πλασέ και στέλνει την μπάλα λίγο έξω.

16:28

73': Κίτρινη στον Μάσα.

16:28

72': Ο Αποστολόπουλος βγάζει σέντρα από δεξιά, ο Ράμος με δυσκολία κάνει το πλασέ και σημαδεύει τον Σανκαρέ.

16:25

Στο 53% η κατοχή μπάλας για τον Πλατανιά.

16:24

69': Στανισάβλιεβιτς αντί Μουνάφο για τον Πλατανιά.

16:23

Με φορείο αποχωρεί από τον αγωνιστικό χώρο ο Ράμος, ο οποίος ήταν στο έδαφος μετά το φάουλ που έκανε.

16:22

67': Κίτρινη στον Ράμος.

16:21

66': Δημούτσος αντί Κουρμπέλη για τον Αστέρα.

16:21

65': Κίτρινη στον Σανκαρέ.

16:20

Δεν κρατάει καθόλου μπάλα ο Πλατανιάς.

16:17

62': Κόρνερ για τον Αστέρα. Ο Μπερτόλιο εκτελεί πλασαριστά στον Χαμντανί, ξαναπαίρνει την μπάλα και βγάζει κακή σέντρα.

16:15

Δεν αλλάζει το μοτίβο της αναμέτρησης μετά την ανάπαυλα. Ο Αστέρας έχει την κατοχή, αλλά είναι φλύαρος.

16:11

56': Κόρνερ για τον Πλατανιά. Ο Μενδρινός το εκτελεί και ο Σανκαρέ απομακρύνει.

16:09

54': Ευκαιρία για τον Πλατανιά! Από το λάθος του Κιτοκό ο Ράμος μπαίνει στην περιοχή, κάνει και το σουτ από μέσα αριστερά και ο Μπαντής αποκρούει.

16:04

Κυκλοφορεί την μπάλα ο Αστέρας.

16:01

16:01

15:47

15:46

45+2: Από πολύ μακριά κάνει καλό σουτ ο Μπανανά, πέφτει και αποκρούει ο Μπαντής.

15:45

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

15:44

45': Ο Μενδρινός ανοίγει στον Γουνδουλάκη, εκείνος με τη μία ψάχνει τον Αποστολόπουλο που δεν καταφέρνει να μπει στην πορεία της μπάλας.

15:43

Πολύ ανεβασμένος ο Αστέρας στα τελευταία λεπτά.

15:40

41': Δυνατό σουτ από τον Χαμντανί εκτός περιοχής, η μπάλα φεύγει άουτ.

15:38

39': Καλή η κάθετη του Κουρμπέλη στον Μπερτόλιο, προλαβαίνει ο Κουλιμπαλί, ο οποίος δέχεται και φάουλ.

15:36

Στο έδαφος ο Κουλιμπαλί, προσωρινή διακοπή.

15:32

33': Κίτρινη στον Παντελιάδη.

15:28

29': Ο Ράμος προσπαθεί να βρει τον Γουνδουλάκη, διώχνει έγκαιρα ο Σανκαρέ.

15:25

Επηρεασμένοι από το γκολ οι φιλοξενούμενοι που περιμένουν

15:23

Στο 57% η κατοχή της μπάλας για τον Πλατανιά.

15:20

Ο Μενδρινός εκτελεί κόρνερ προς το πέναλτι, ο Γουνδουλάκς σουτάρει στην κίνηση και στέλνει την μπάλα στη δεξιά γωνία του Μπαντή. Εξαιρετικό τελείωμα, πολύ δύσκολο το γκολ που πετυχαίνει ο αρχηγός των Χανιωτών.

15:19

20': ΓΚΟΛ για τον ΠΛΑΤΑΝΙΑ!

15:15

Στο έδαφος ο Σανκαρέ, προσωρινή διακοπή.

15:12

13': Κόρνερ για τον Πλατανιά, ο Μενδρινός το εκτελεί και ο Μπαντής μπλοκάρει.

15:10

Καλύτερα έχουν μπει οι φιλοξενούμενοι.

15:07

8': Κόρνερ για τον Αστέρα. Εκτελείται στο πρώτο δοκάρι, ο Σανκαρέ παίρνει την κεφαλιά, ο Μπερτόλιο τη δεύτερη και αστοχεί.

15:04

5': Ο Γουνδουλάκης από μέσα δεξιά κάνει παράλληλη μπαλιά, ο Κιτοκό την κόβει και ο Μπαντής μπλοκάρει.

15:03

Δυνατός ο αέρας, υπέρ του Πλατανιά θα είναι στο πρώτο ημίχρονο.

15:01

14:59

14:56

Διαφορετικοί οι στόχοι των δύο ομάδων, ο Πλατανιάς θέλει βαθμούς απλώς για να ξεκολλήσει και να σφραγίζει όσο πιο γρήγορα την παραμονή. Ο Αστέρας δίνει μάχη για την πέμπτη θέση με τον Πανιώνιο.

14:53

Από τη νίκη επί του Λεβαδειακού προέρχονται οι Αρκάδες, οι οποίοι μεσοβδόμαδα έφεραν 1-1 με τον Ολυμπιακό και αποκλείστηκαν στο Κύπελλο.

14:49

Χωρίς νίκη από τις 5 Δεκεμβρίου βρίσκονται οι Χανιώτες, οι οποίοι θέλουν να βάλουν τέλος σε αυτό το αρνητικό σερί.

14:45

Καλησπέρα σας, το παιχνίδι του Πλατανιά με τον Αστέρα Τρίπολης ξεκινά σε περίπου 15 λεπτά.

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Σωτηρίου, Κουλιμπαλί, Μπανανά, Σελίν, Βάντερσον, Γκνιάτιτς, Μενδρινός, Μουνάφο, Αποστολόπουλος, Γουνδουλάκης, Ράμος
Αναπ: Κοκκαλάς, Ιτούα, Στανισάβλιεβιτς, Ντίνας, Μιλούνοβιτς, Τσουράκης, Ανγκούλο
Μπαντής, Κιτοκό, Ζησόπουλος, Σανκαρέ, Παντελιάδης, Χαμντανί, Κουρμπέλης, Μπερτόλιο, Μάσα, Μουκάμ Ιωαννίδης
Αναπ: Θεοδωρόπουλος, Τριανταφυλλόπουλος, Γιαννούλης, Αλόκο, Δημούτσος, Στανισάβλιεβιτς, Φερνάντες
Διαιτητής: Τζήλος (Λάρισας) Βοηθοί: Γκάγκας (Λάρισας), Κουράκης (Ηρακλείου) 4ος: Μουρτζάκης (Ηρακλείου)